Taki pomysl chodzi mi po głowie .
Kazdy kto chce brac udzial w konkursie o JackPota , wplaca na konto admina czy kogos
zaufanego z forum jakas kwote do ustalenia np 5 max 10 zł moze 20 .
Robimy liste uprawnionych . Potem wyznaczamy 3 osoby za ktore bedzie kasa.
Robimy turek najlepiej nowy z wpisowym min 1$ max 3$ do ustelenia .( Mysle ze na strike
mozna by cos powalczyc albo tony g , gdzie bedzie mozna cos takeigo zalatwic poprostu)
Dodana pula nie musi byc duza mysle ze z 30$-25$ by stykło( + buy in 1-2 max 3$) . Albo zmienic forme jakiegos turka powiedzy z 400$ ktore sa na 4 turki zrobic 8 z mniejsza pula i lacznym buy inem takim samym.Czaicie o co chodzi .Tu juz rola osob
odpowiadajacych za turki , zeby przedstwic odpowiednim osoba pomysl .
Teraz do rzeczy :
************
Ta 3 tez walczylaby o JackPota , zeby go wygrac musza sie znależć wszyscy w Top 3
wtedy zgarniaja cala kase z wplat i dziela wedle uznania lub jakichs regul do ustelenia.
Gracz zgarnia jackPot jak wyeliminuje min 2 . Jesli nikomu sie nei uda to gramy kolejny tur na tych samych zasadach . Mozna by np z kazdej puli turniju zabierac 5$ i dodawac
do JackPota , na kolejny i tak gramy az do skutku lub wiadomo na ile uda sie takie cos zorganizowac , nie wszystko zalezy od nas .
Gdyby pomysł sie przyjal i byloby 20 moze 25 graczy to moznaby np wpacic te 20 zł .
Z czego 10 odrazu do jackpota a na kolejne przechodzilyby np 2zl z tej dodatkowej dyszki
i tak caly czas . Wkoncu to JackPot musza byc jakies specjalne warunki a nie wywal
chlopa i 10$ twoje
Ktos kto by wygral Jack Pota automarycznie trafia do 3 ktora tzreba wyeliminowac.( Osoba ktora odpadla jako pierwsza z tych 2 lub nawet 3 wyeliminowanych , spada z piedestalu do grona walczacych o JackPot , wszyscy sa happy i robimy kolejna runde o Jackpota ...jesetem optymista
Oczywiscie nad wyplata czuwalaby komisja w skladzie ktos wazny Admin , Moder + Jeden czarny + jeden niebieski .Jezsli by uznali ze byl jakis walek to kasy nie wyplacaja .
Kazdy by wpisal posta ze zgadza sie z regulaminem itp .mysle ze nadazacie
Oczywicie glowy tez wplacaja taka sama sume jak osoby walczace o JackPota.
Kto moze walczyc o JackPota hmm to trzebaby przedyskutowac :
Napewno zrobic liste kto jest chetny od aktywnych wzwyz , jesli byloby zbyt malo
osob to poszerzyc grono o pretendentow po 50 postach do ustalenia )
Widze kilka wad tego pomyslu
1) jak zrobic zeby jakos rowno tzn za 3 stolach rozdzielic Glowy ....
2) Czy oni moga grac wspolnie np na Ft jest 3 , moga sie porozumiewac np na gg pisac sobie karty hmmm chyba caly pomysl lezy chyab ze ktos cos wymysli , ....
odp.chyba ze kazda z glow bedzie miala wlaczony program do nagrywania tego co dzieje
sie na pulpicie ich kompa ...po wygranym przez nich jackPocie do wgladu komisji ..tutaj tez kwestia honoru wchodzi w gre ...ew. program ktory rejestruje dzwieki zeby przez koma nienadawali
3)Zmowe userow wykluczam , trudna do zrealizowania ,kwestia honoru
4)Kazdy gracz moglby pisac do komisji o nieprawidlowosciach , komisja winna sprawdzic
i oficjalnie powidomic o ich stanowisku . W jaki sposob komisja mialby znac przebieg turka ?? odp.Nagrywanie , bedzie conajwyzej 2,3 stoly wiec powinno sie udac ..ew ktorys z graczy moglby nagrywac ...lub kilku wedle uznania ...
5) kwsetie techniczne , pokerroom itp.
6)Termin pasujacy wszystkim to moze byc wbrew pozorom najtrudniejsza sprawa
7)Kurde nie wiem poźno jest i odpadlem 22 w turku 2 miejsca od kasy ...po bezsensownym all inie ...dupa ...
Mysle ze pomysl wymaga jeszcze dopracowania .
W kazdym razie warto podażyc w tym kierunku . Uwazam ze bylaby niezła zabawa . Kazdy all in wbrew pozorom bylby przemyslany .
Tyle odemnie , prosze o komenty co o tym sadzicie i na ile jest to mozliwe do zrealizowania .
Ps.sorry za brak polskich znakow i bledy ale pisze z takiej smiesznej rozkladanej klawy.

