Pomysł na JackPota

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Awatar użytkownika
Fanatyk
-#VIP
-#VIP
Posty: 567
Rejestracja: 02 cze 2008, 17:45

Pomysł na JackPota

Postautor: Fanatyk » 10 sie 2008, 23:18

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Taki pomysl chodzi mi po głowie .
Kazdy kto chce brac udzial w konkursie o JackPota , wplaca na konto admina czy kogos
zaufanego z forum jakas kwote do ustalenia np 5 max 10 zł moze 20 .
Robimy liste uprawnionych . Potem wyznaczamy 3 osoby za ktore bedzie kasa.
Robimy turek najlepiej nowy z wpisowym min 1$ max 3$ do ustelenia .( Mysle ze na strike
mozna by cos powalczyc albo tony g , gdzie bedzie mozna cos takeigo zalatwic poprostu)
Dodana pula nie musi byc duza mysle ze z 30$-25$ by stykło( + buy in 1-2 max 3$) . Albo zmienic forme jakiegos turka powiedzy z 400$ ktore sa na 4 turki zrobic 8 z mniejsza pula i lacznym buy inem takim samym.Czaicie o co chodzi .Tu juz rola osob
odpowiadajacych za turki , zeby przedstwic odpowiednim osoba pomysl .
Teraz do rzeczy :
************
Ta 3 tez walczylaby o JackPota , zeby go wygrac musza sie znależć wszyscy w Top 3
wtedy zgarniaja cala kase z wplat i dziela wedle uznania lub jakichs regul do ustelenia.
Gracz zgarnia jackPot jak wyeliminuje min 2 . Jesli nikomu sie nei uda to gramy kolejny tur na tych samych zasadach . Mozna by np z kazdej puli turniju zabierac 5$ i dodawac
do JackPota , na kolejny i tak gramy az do skutku lub wiadomo na ile uda sie takie cos zorganizowac , nie wszystko zalezy od nas .
Gdyby pomysł sie przyjal i byloby 20 moze 25 graczy to moznaby np wpacic te 20 zł .
Z czego 10 odrazu do jackpota a na kolejne przechodzilyby np 2zl z tej dodatkowej dyszki
i tak caly czas . Wkoncu to JackPot musza byc jakies specjalne warunki a nie wywal
chlopa i 10$ twoje :P
Ktos kto by wygral Jack Pota automarycznie trafia do 3 ktora tzreba wyeliminowac.( Osoba ktora odpadla jako pierwsza z tych 2 lub nawet 3 wyeliminowanych , spada z piedestalu do grona walczacych o JackPot , wszyscy sa happy i robimy kolejna runde o Jackpota ...jesetem optymista :P )
Oczywiscie nad wyplata czuwalaby komisja w skladzie ktos wazny Admin , Moder + Jeden czarny + jeden niebieski .Jezsli by uznali ze byl jakis walek to kasy nie wyplacaja .
Kazdy by wpisal posta ze zgadza sie z regulaminem itp .mysle ze nadazacie :P
Oczywicie glowy tez wplacaja taka sama sume jak osoby walczace o JackPota.
Kto moze walczyc o JackPota hmm to trzebaby przedyskutowac :
Napewno zrobic liste kto jest chetny od aktywnych wzwyz , jesli byloby zbyt malo
osob to poszerzyc grono o pretendentow po 50 postach do ustalenia )
Widze kilka wad tego pomyslu
1) jak zrobic zeby jakos rowno tzn za 3 stolach rozdzielic Glowy ....
2) Czy oni moga grac wspolnie np na Ft jest 3 , moga sie porozumiewac np na gg pisac sobie karty hmmm chyba caly pomysl lezy chyab ze ktos cos wymysli , ....
odp.chyba ze kazda z glow bedzie miala wlaczony program do nagrywania tego co dzieje
sie na pulpicie ich kompa ...po wygranym przez nich jackPocie do wgladu komisji ..tutaj tez kwestia honoru wchodzi w gre ...ew. program ktory rejestruje dzwieki zeby przez koma nienadawali :P , a najlepiej kamera i BigBrother nie to raczej chory pomysł ???!!!
3)Zmowe userow wykluczam , trudna do zrealizowania ,kwestia honoru
4)Kazdy gracz moglby pisac do komisji o nieprawidlowosciach , komisja winna sprawdzic
i oficjalnie powidomic o ich stanowisku . W jaki sposob komisja mialby znac przebieg turka ?? odp.Nagrywanie , bedzie conajwyzej 2,3 stoly wiec powinno sie udac ..ew ktorys z graczy moglby nagrywac ...lub kilku wedle uznania ...
5) kwsetie techniczne , pokerroom itp.
6)Termin pasujacy wszystkim to moze byc wbrew pozorom najtrudniejsza sprawa :P
7)Kurde nie wiem poźno jest i odpadlem 22 w turku 2 miejsca od kasy ...po bezsensownym all inie ...dupa ... :D

Mysle ze pomysl wymaga jeszcze dopracowania .
W kazdym razie warto podażyc w tym kierunku . Uwazam ze bylaby niezła zabawa . Kazdy all in wbrew pozorom bylby przemyslany .
Tyle odemnie , prosze o komenty co o tym sadzicie i na ile jest to mozliwe do zrealizowania .
Ps.sorry za brak polskich znakow i bledy ale pisze z takiej smiesznej rozkladanej klawy.

Awatar użytkownika
radost21
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2434
Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36

Postautor: radost21 » 11 sie 2008, 07:56

no tak >> jak na prawdzowego fanatyka przystało napisałes takst z którego aż
KIPIĄ EMOCJE :mrgreen:
na razie jednak jest to pomysł zawieszony we mgle
i dopóki sama góra >> nie powie
w tym cos jest
w tym mozna podrążyć
nie bede sie podniecał PO PRÓŻNICY

ma bowiem projekt jedną zasadnicza wadę
pieniadze >> które trzeba zainwestować :oops:
a na naszym forum do inwestowania
jest userów trzech (oczywiście w przenośni)
ale jakze prawdziwej >> jak nic pamietam tur który rozegraliśmy w gronie:
sebola, mazak, radost :oops:

ps. post ten jednak jak i poprzednie w temacie pomysły na nowe turnieje
pokazuje ze chcemy i szukamy nowych
niekonwencjonalnych
rozwiązań

i z tym administracja musi sie wiec liczyc :mrgreen:
na pytanie samej góry w stylu
CHCECIE ZMIAN
musimy odpowiadać CHCEMY
a jakich?
OCZYWIŚCIE ZMIAN NA LEPSZE :oops:

Awatar użytkownika
Tosiak
-#VIP
-#VIP
Posty: 846
Rejestracja: 12 wrz 2007, 19:51

Postautor: Tosiak » 11 sie 2008, 13:44

Zamotales ostro, az 2 razy musialem przeczytac zeby gruntownie to zrozumiec - ico zrozumialem? Ze masz morderczy zapal, ale pomysl wymysliles w 5 minut - pisales na czasie
pokazuje ze chcemy i szukamy nowych
niekonwencjonalnych

niekonwencjonalny - to chyba najlepsze okreslenie Twojego pomyslu.

Na moje to 100x lepszy, latwiejszy do utworzenia pomysl Titanuma - prostota czasem jest lepsza od takiego kombinowania. Pozatym - to o czym Radost wspomnial - pieniadze. Gdyby kazdy gracz mial wplacac 20zl co turniej na "jackpota", +1-5$ na turniej, to byloby dobrze jakby zagralo tych 3 "sciganych".


Temat jest tak chaotycznie napisy - na poczatku piszesz, ze jak ktos nie zbierze jack pota to przechodzi kasa z turnieju 5$ na nastepny, potem ze jakies 2 zl dodatkowe cyklicznie. Jedne wielki CHAOOOS :P


Nie bierz tego do siebie, ze zbytnio nie poparlem Twojego pomyslu ,a Ty byc moze sie napracowales, ale chyba byles juz spiacy i kiepsko wyszlo - z poczatku tez mialem takie dzikie pomysly, niektore wychodzily, niektore nie. Probuj dalej - bo ten nie sadze zeby wyszedl(chyba, ze zajda jakies spore zmiany w "projekcie).

W tym przypadku wg. mnie
"wywal chopa i 10$ twoje" jest lepsze;)



PS. Czemu dales to do dzialu "Nagradzamy aktywnych userow" ? Niedosyc, ze malo osob tu wchodzi, to jeszcze nie na temat :}

Awatar użytkownika
Fanatyk
-#VIP
-#VIP
Posty: 567
Rejestracja: 02 cze 2008, 17:45

Postautor: Fanatyk » 11 sie 2008, 16:52

Masz racje zamotałem , troche ...Ponisło mnie :P
Apropo tych 20 zł nie na jeden turniej tylko na cały cykl turniejow.
Powiedzmy na 8 czy nawet 10 .Nie sadze zeby orazu ktos wygral tego JackPota .
Teraz gramy cztery turki z pula dodana 400$ , wystarczy to podzielic np na 8 turkow
z mneijszymi pulami i mniejszym buy inem . I te 10 zł od kazdego chetnego na JackPota ....
Mysle ze to ni jest nieosiagalne , tymbardziej ze niemal codziennei ktos wygrywa kase
z turkow .

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 12 sie 2008, 11:10

dobra przeczytałem to chyba 3 razy i rozpocząłem kminienie :razz:

FanatykPL pisze:Ta 3 tez walczylaby o JackPota , zeby go wygrac musza sie znależć wszyscy w Top 3
wtedy zgarniaja cala kase z wplat i dziela wedle uznania lub jakichs regul do ustelenia.


noo cóż praktycznie to jest niemożliwym w równej walce, no ale trzeba wiezrzyć w ludzi jak już to gdzieś wspominałem :mrgreen: tylko że jest kilka wad i jedna taka co mi wpadła do głowy na samym początku to to że nie chciał bym być w skórze jednego z tej trójki który odpadł w momęcie gdy pozostali dwaj znaleźli sie w top 3 (po co nam jakieś skryte pretenzje i zwady <lol> ( ale określenie :razz: )

FanatykPL pisze:Widze kilka wad tego pomyslu
1) jak zrobic zeby jakos rowno tzn za 3 stolach rozdzielic Glowy ....
2) Czy oni moga grac wspolnie np na Ft jest 3 , moga sie porozumiewac np na gg pisac sobie karty hmmm chyba caly pomysl lezy chyab ze ktos cos wymysli , ....


ad.1 całkowicie niemożliwe no chyba że jesteś właścicielem softu :razz: ale według mnie to niebył by problem,
ad.2 bardzo prawdopodobne bo mogli by powiedzieć sobie "a co mi tak już jesteśmy tak blisko to nie możemy tego stracić " i teksty "*** podaj mi twoje gg"


FanatykPL pisze:4)Kazdy gracz moglby pisac do komisji o nieprawidlowosciach , komisja winna sprawdzic
i oficjalnie powidomic o ich stanowisku . W jaki sposob komisja mialby znac przebieg turka ?? odp.Nagrywanie , bedzie conajwyzej 2,3 stoly wiec powinno sie udac ..ew ktorys z graczy moglby nagrywac ...lub kilku wedle uznania ...


niechciał bym być w tej komisji bo nie uśmiecha sie mi i pewnie innym tez przeglądanie rozdan czatów i bog jeden wie czego jeszcze tylko po to żeby udzielić komuś 10$ po tygodniowym prowadzeniu "śledztwa"

no i dochodzą aspekty cashowe z którymi bywa różnie no ale cóż,
jednym zdaniem pomysł nie jest najgorszy ani też najlepszy (nie twierdze że mój jest )
tylko strasznie kręty, chyba pisałeś na gorąco wszystko co przyniosły ci ręce na klawiature :razz: ale liczy sie inwencja :wink:


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.