Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
-
mazak
- -#zasłużony

- Posty: 1848
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42
Postautor: mazak » 03 lip 2008, 21:08
Osoby nagrodzone w Lipcu:
Mr_Olimp - $30 (nagroda w <a rel="nofollow" href="http://www.pokerkings.pl/pokerkingspl-mania-w-tonyg-poker-vt7876.htm">PokerKings.pl Mania w TonyG</a>)
zielony0528 - $30 na TonyG Poker
Sebola - $30 na TonyG Poker
Panterek - $40 na LuckyAcePoker
Netellerowcy nagrodzeni (akcja zapoczątkowana w maju):
7. rahzell
8. depee
9. crosby
10. grzegorz981
Jak zawsze lista nie jest zamknieta i mamy nadzieje ze sie znacznie powiekszy

Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 12:01 przez
mazak, łącznie zmieniany 4 razy.
-
Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Postautor: Sebola » 04 lip 2008, 07:50
Dziękuję - bardzo miło mi

. Muszę z tych 30$ ugrać 30000 pkt żeby zgarnąć JACKPOTA

-
mazak
- -#zasłużony

- Posty: 1848
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42
Postautor: mazak » 04 lip 2008, 07:55
Sebola pisze:Muszę z tych 30$ ugrać 30000 pkt żeby zgarnąć JACKPOTA
Jedno że z $30 - drugie i co trudniejsze to zrobić to przede mną :p
-
Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Postautor: Sebola » 04 lip 2008, 08:32
mazak pisze:Sebola pisze:Muszę z tych 30$ ugrać 30000 pkt żeby zgarnąć JACKPOTA
Jedno że z $30 - drugie i co trudniejsze to zrobić to przede mną :p
Spokojnie dam radę - Ty masz teraz Civilizację 4 - więc lepiej zajmij się budowaniem imperium

-
zielony0528
- -#VIP

- Posty: 748
- Rejestracja: 14 wrz 2007, 21:48
Postautor: zielony0528 » 05 lip 2008, 15:06
dzieki wielkie:) bardzo sie przydalo:D juz robie mazak punkty:D 2 dni i z 30$ mam juz 115$ no mam nadzieje ze bedzie tak caly czas zero szalejacych riverow:D Gram narazie na 0.10/0.20 ale niedlugo moze pojde wyzej:)
-
pokermaniakk
- -#zwykly

- Posty: 7
- Rejestracja: 16 lip 2008, 19:22
Postautor: pokermaniakk » 20 lip 2008, 17:08
Ja czekam obecnie na kasę na neteller'a

. A jak można zdobyć pieniądze ma TonyG ?
-
olczykandre
- -#VIP

- Posty: 597
- Rejestracja: 03 cze 2008, 15:29
Postautor: olczykandre » 20 lip 2008, 17:51
być aktywnym na forum i pisac ciekawet posty ktore beda interesujace a nie takie za ktore bedziesz dostawal ostrzezenia

-
Panterek
- -#aktywny

- Posty: 198
- Rejestracja: 04 wrz 2007, 02:26
Postautor: Panterek » 30 lip 2008, 13:49
Huh, nie sądziłem że te 40$ to nagroda
W tym układzie dziękuję Administracji za docenienie mojego wkładu

Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.