Osoby nagrodzone - Lipiec!

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Osoby nagrodzone - Lipiec!

Postautor: mazak » 03 lip 2008, 21:08

Osoby nagrodzone w Lipcu:

Mr_Olimp - $30 (nagroda w <a rel="nofollow" href="http://www.pokerkings.pl/pokerkingspl-mania-w-tonyg-poker-vt7876.htm">PokerKings.pl Mania w TonyG</a>)
zielony0528 - $30 na TonyG Poker
Sebola - $30 na TonyG Poker

Panterek - $40 na LuckyAcePoker



Netellerowcy nagrodzeni (akcja zapoczątkowana w maju):

7. rahzell
8. depee
9. crosby
10. grzegorz981




Jak zawsze lista nie jest zamknieta i mamy nadzieje ze sie znacznie powiekszy ;)
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 12:01 przez mazak, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 04 lip 2008, 07:50

Dziękuję - bardzo miło mi :). Muszę z tych 30$ ugrać 30000 pkt żeby zgarnąć JACKPOTA :wink:

Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 04 lip 2008, 07:55

Sebola pisze:Muszę z tych 30$ ugrać 30000 pkt żeby zgarnąć JACKPOTA


Jedno że z $30 - drugie i co trudniejsze to zrobić to przede mną :p

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 04 lip 2008, 08:32

mazak pisze:
Sebola pisze:Muszę z tych 30$ ugrać 30000 pkt żeby zgarnąć JACKPOTA


Jedno że z $30 - drugie i co trudniejsze to zrobić to przede mną :p


Spokojnie dam radę - Ty masz teraz Civilizację 4 - więc lepiej zajmij się budowaniem imperium :twisted:

Awatar użytkownika
zielony0528
-#VIP
-#VIP
Posty: 748
Rejestracja: 14 wrz 2007, 21:48

Postautor: zielony0528 » 05 lip 2008, 15:06

dzieki wielkie:) bardzo sie przydalo:D juz robie mazak punkty:D 2 dni i z 30$ mam juz 115$ no mam nadzieje ze bedzie tak caly czas zero szalejacych riverow:D Gram narazie na 0.10/0.20 ale niedlugo moze pojde wyzej:)

pokermaniakk
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2008, 19:22

Postautor: pokermaniakk » 20 lip 2008, 17:08

Ja czekam obecnie na kasę na neteller'a :). A jak można zdobyć pieniądze ma TonyG ?

olczykandre
-#VIP
-#VIP
Posty: 597
Rejestracja: 03 cze 2008, 15:29

Postautor: olczykandre » 20 lip 2008, 17:51

być aktywnym na forum i pisac ciekawet posty ktore beda interesujace a nie takie za ktore bedziesz dostawal ostrzezenia :)

Awatar użytkownika
Panterek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 04 wrz 2007, 02:26

Postautor: Panterek » 30 lip 2008, 13:49

Huh, nie sądziłem że te 40$ to nagroda :)
W tym układzie dziękuję Administracji za docenienie mojego wkładu :)


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.