Pomoc dla początkujących.

Dział dla graczy rozpoczynających przygodę z pokerem. Tu poznasz zasady pokera oraz możesz zadać choćby najbanalniejsze pytanie.
GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 20 cze 2007, 16:47

haslo mozesz tylko zmienic ale musisz sie podlaczyc pdoczas gry do ich suportu i zapytaja Cie o wszytkei dane i dlaczego chcesz zmienic haslo, a pkt sie zdobywa nastepujaco za kazde 5$ w puli dostaje sie 1pkt cd ale Ty nie patrz na te pkt bo wiecej kasy zarobis zgrajac niz liczac na ten bonus za pkt. Bo prawde mowiac zeby caly bonus odebrac to bys musial grac na wysokich stawakch bo tak to z rok bedzies zgo robil,
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Awatar użytkownika
memfis23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:15

Postautor: memfis23 » 20 cze 2007, 18:49

szukałem o tej pasywnej gdze na forum ale nic niema. Moze mi ktos napisze. Interesuje mnie takie cos z tej pasywnej gry: na jakich stołach nia grac??? za jaka kase?/
czy mozliwe jest przy grze pasywnej zeby zarabiac np. około 7zł na godzine???
Czy jest sens grac na stawkach 0.02/0.04??
Jak radzicie grac początkującemu graczowi w pokerze onmline??
Moze w jakiejs innej odmianie pokera dostepnej w cd poker łatwiej jest wygrac niz w texas holden??
Za odpowiedzi z góry dzieki. PoZdRo

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 21 cze 2007, 08:39

Oj memfis memfis jak czytam woje wypowiedzi to sie czasem zalamuje bo piszesz jak 5 latek, w pokera w ciagu 5 minut mozesz wygrac 50 zl a w ciagu nastepnych 5 min wszystko przegrac jak bedziesz mial pecha. A na grze pasywnej to Ty raczej dobrez nie wyjdziesz bo widze ze Ty tylko chcesz grac dla pkt, ale jesli chcesz wiedziec na czym polega pasywna gra to Ci powiem wchodzisz na stol 10 osobowy 0.10/0.20 i wchodzisz tylko wtedy gdy masz mocny uklad chodzi mi tutaj o A i przynajmniej 10 glory opisywal pasywna gre na pierwszej stronie promocji cd poker ale ja bym Ci nie radzil tak grac a grac na stawkach 0.01/0.02 i spokojnie budowac swoj bankrol bo jak zaczniesz grac na wysokich stawkach to szybko stracisz ta kase.
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Awatar użytkownika
memfis23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:15

Postautor: memfis23 » 21 cze 2007, 08:54

GrzechuTG, dzieki za pochwałe w zwiazku z pisaniem bo dodałes mi kilka latek :mrgreen:
A tyle to ja o pasywnej grze wiem. Myślałem ze czegoś nie wiem ale widze ze jednak wszystko wiem. Ja jestem pewien ze grając w pokera mozna regularnie zarabiac np. po 5 zł na h (srednio) grajac gra pasywna na stawkach np. 1/2, 0.5/1.
To ja przystepuje do grania i powiem jak było jak zaczne regularnie wygrywac:D

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 21 cze 2007, 09:10

memfis zeby grac na stawkach 1/2 to Ty musisz miec odpowiedni bankroll okolo przynajmniej 500$ a ja srednio dziennie w pokera zarabiam okolo 50 zl i nie narzekam czasem porzegram ale raczej jestem na plus i sam gralem na pocatku na stawkach 0.01/0.02 zeby nabrac wprawy bo zobaczysz wejdziesz na stol 1/2 a tam tylko czekaja na takich zeby ich szybko wydoic ile wyciagniesz na stol 20 30$ a koles 100 dla niego to nie problem dac alina z byle czym widzac ze jestes poczatkujacym bo i tak spasujesz. A jak wejdziesz z byle czym to sie nadziejesz i sie skonczy Twoja przygoda. A jeszcze jedno a myslac wchodzac na stolik tylko otym zeby wygrac 7 lz na godzine to napewno duzo wygrasz ale powodzenia.

Awatar użytkownika
memfis23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:15

Postautor: memfis23 » 21 cze 2007, 09:27

GrzechuTG, mysle zeby zarobic 7zł srednio czyli moge przez 5 h niewygrywań a potem np. 60zł i mam około11 zł srednio na h.
No masz racje nic nie zdziałeam na wysokich stawkach i to jeszcze z moim doswiadczeniem miesiecznym, ale przez wakacje jeszcze pogram i zobaczymy :mrgreen:

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 21 cze 2007, 09:36

nie no teraz to Ty mnie rozwaliles grasz miesiac w pokera? I chciales grac na takich wysokich stawkach? Memfis ja Ci radze graj na najnizszych stawkach i tez dobrze na tym wyjdziesz jak bedziesz madrze gral ale to tylko moja sugestia a jak jzu koniecznie chcesz gral na wysokich to graj przynajmniej na limicie.
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Awatar użytkownika
memfis23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:15

Postautor: memfis23 » 21 cze 2007, 12:14

jak sie gra do konca w pokera texas holden to sie czasem pokazuje takie 2 okienka musik i jeszcze (cos chyba na b). Co one oznaczają???

Awatar użytkownika
memfis23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:15

Postautor: memfis23 » 21 cze 2007, 12:52

jak sie gra do konca w pokera texas holden to sie czasem pokazuje takie 2 okienka musik i jeszcze (cos chyba na b). Co one oznaczają???

juz wiem muzik- to niepokazanie kart rywalom po zwyciestwie

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3061
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 21 cze 2007, 15:45

nie music tylko "Muck" a to drugie to "Show". Ale co do zasady to się zgadza, że jeśli klikniesz to pierwsze to nie pokazujesz rywalom kart (jak tak bardzo chcieli zobaczyć to mogli sprawdzać) a co oznacza "show" to już nie trzeba pisać.

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 21 cze 2007, 18:12

memfis wes Ty lepiej sobie slownik pokerowy i poczytaj co do czego jest zanim usiadziesz do stolu ;P
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 21 cze 2007, 18:35

memfis23, nie rozumiem jakim prawem przeslals do nas zgloszenie do promocji CD Poker? Jak gracz zaaawansowany moze nie znac obslugi podstawowych przyciskow ?
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
gramasla
Posty: 0
Rejestracja: 17 wrz 2006, 21:20

Postautor: gramasla » 21 cze 2007, 18:43

Nie no memfis23, to jest po prostu żenada!!!Kto takich rzeczy nie wie?Chyba tylko TY.Jak widać z angielskim też u Ciebie nie za dobrze.

Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 0
Rejestracja: 14 mar 2007, 13:20

Postautor: kr0pka » 21 cze 2007, 19:31

gramasla pisze:Nie no memfis23, to jest po prostu żenada!!!Kto takich rzeczy nie wie?Chyba tylko TY.Jak widać z angielskim też u Ciebie nie za dobrze.


Boze, kobieto, opanuj sie! Ja takich rzeczy nie wiem, i? I nic... A znajomosc angielskie na pewno bardzo by mu sie w tym momencie przydala, szczególnie ze "Muck" według translate.pl to :
N M GNÓJ; M NAWÓZ; N BŁOTO; M BRUD; F LICHOTA; N PASKUDZTWO; M ROZGARDIASZ
V USUNĄĆ GNÓJ; MIERZWIĆ; NAWIEŹĆ; NAWOZIĆ; BRUDZIĆ; PAPRAĆ; ZAFAJDAĆ

Awatar użytkownika
memfis23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:15

Postautor: memfis23 » 21 cze 2007, 19:33

glory glory man united, pisałem ci ze gram przez miesiąc w pokera online a tak to grałem z kumplami. I pisałem ze jestem średnio zaawansowany choc wiem ze na to niewyglada po tym co tu pisałem. Wszystko okaże sie w lipcu gdy dojdzie do pokazania screnu i gwarantuje ze nie zawiodę. Przeglądałem słownik pokera i jestem ciekawy czy kazdy go tak zna całego bo napewno kazde słowo moze sie przydać.

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 21 cze 2007, 20:52

hehe kropka fajne to tlumaczenie :D tylko poprostu z tym muck to powinien sie zorientowac oco chodzi bo jak sa dwa to raczej tylko do jednego moga sluzyc na koncu gry skoro jest srednio zawansowany to powinien sie zorietnowac do czego to sluzy no ale zycze mu powodzenia zobaczymy co zwojujie.
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

limerick
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 79
Rejestracja: 28 kwie 2007, 12:43

Postautor: limerick » 23 cze 2007, 21:50

Hahha koleś chce grać stawki 1/2$ z bankrollem 60$ - proszę Was =D

Stosując się do najbardziej oklepanego bankroll managment, to kolega memfis musi mieć 5000$ a nie 60$ =]

Żal czytać te posty aż :P

Awatar użytkownika
memfis23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:15

Postautor: memfis23 » 24 cze 2007, 09:00

limerick pisze:Hahha koleś chce grać stawki 1/2$ z bankrollem 60$ - proszę Was =D

Stosując się do najbardziej oklepanego bankroll managment, to kolega memfis musi mieć 5000$ a nie 60$ =]

Żal czytać te posty aż :P


powiedz mi w którym miejscu napisałem ze chce grac na takich wysokich stawkach jak 1/2 mając 60$ i akurat dlaczego myślisz ze mam 60$?
Ja takiego czegoś nie pisałem a jak nie przeczytałeś ze zrozumieniem to twoja sprawa i przeczytaj jeszcze raz i wtedy sie pośmiejemy razem. :wink: :lol:

limerick
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 79
Rejestracja: 28 kwie 2007, 12:43

Postautor: limerick » 24 cze 2007, 10:05

memfis23 pisze:
powiedz mi w którym miejscu napisałem ze chce grac na takich wysokich stawkach jak 1/2 mając 60$ i akurat dlaczego myślisz ze mam 60$?
Ja takiego czegoś nie pisałem a jak nie przeczytałeś ze zrozumieniem to twoja sprawa i przeczytaj jeszcze raz i wtedy sie pośmiejemy razem. :wink: :lol:


"A tyle to ja o pasywnej grze wiem. Myślałem ze czegoś nie wiem ale widze ze jednak wszystko wiem. Ja jestem pewien ze grając w pokera mozna regularnie zarabiac np. po 5 zł na h (srednio) grajac gra pasywna na stawkach np. 1/2, 0.5/1.
To ja przystepuje do grania i powiem jak było jak zaczne regularnie wygrywac:D"

Chyba że 1/2, 0.5/1 = centy to ok, wiadomo ;]

Awatar użytkownika
memfis23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:15

Postautor: memfis23 » 24 cze 2007, 10:28

limerick, ale to nie pisze ze ja gram na stawkach 1/2 mając 60$ Czytaj ze zrozumieniem a potem sie śmiej bo teraz to ja sie z ciebie (przez małe c) śmieje :mrgreen:

limerick
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 79
Rejestracja: 28 kwie 2007, 12:43

Postautor: limerick » 24 cze 2007, 10:35

memfis23 pisze:limerick, ale to nie pisze ze ja gram na stawkach 1/2 mając 60$ Czytaj ze zrozumieniem a potem sie śmiej bo teraz to ja sie z ciebie (przez małe c) śmieje :mrgreen:


Nosiłeś się z takim zamiarem, dlatego się śmieje.

Poza tym stary, Twoje posty mi poprawiły humor, thx =D

Awatar użytkownika
memfis23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:15

Postautor: memfis23 » 24 cze 2007, 10:56

limerick, wiesz ze nie masz racji :mrgreen:

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 24 cze 2007, 12:00

memfis nie osmeiszaj sie przeciez sam tak napisales
Ja jestem pewien ze grając w pokera mozna regularnie zarabiac np. po 5 zł na h (srednio) grajac gra pasywna na stawkach np. 1/2, 0.5/1
to chyba Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem sam tak napisales a teraz sie wykrecasz memfis daj spokoj i nie krec bo znowu krecisz tak jak z tym swoim systemem jak nie chciales pokazac screnow to teaz wymsyalsz tutaj, powiedz mi ile Ty masz lat tak naprawde bo ja nie wierze ze Ty masz skonczone 18lat...
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

limerick
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 79
Rejestracja: 28 kwie 2007, 12:43

Postautor: limerick » 24 cze 2007, 12:17

GrzechuTG pisze:memfis nie osmeiszaj sie przeciez sam tak napisales
Ja jestem pewien ze grając w pokera mozna regularnie zarabiac np. po 5 zł na h (srednio) grajac gra pasywna na stawkach np. 1/2, 0.5/1
to chyba Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem sam tak napisales a teraz sie wykrecasz memfis daj spokoj i nie krec bo znowu krecisz tak jak z tym swoim systemem jak nie chciales pokazac screnow to teaz wymsyalsz tutaj, powiedz mi ile Ty masz lat tak naprawde bo ja nie wierze ze Ty masz skonczone 18lat...


Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Jeżeli ktoś patrzy na grę w Pokera na zasadzie - "dam radę zarabiać 5 zł na godzinę" to ja nie mam pytań.

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 24 cze 2007, 12:37

hehe zgadzam sie ze jak ktos chce zarabiac 5zl na h to napewno duzo ugra koniec tematu.
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.


Wróć do „Podstawy pokera”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.