Nowelizacja ustawy hazardowej?

Wiadomości, informacje, poker w TV...
Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3294
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 25 sty 2016, 17:29

MF nie pracuje nad zmianami w ustawie hazardowej

W nawiązaniu do medialnych doniesień Ministerstwo Finansów informuje, że nie pracuje obecnie nad zmianami w zapisach ustawy hazardowej. Prowadzone są natomiast prace nad strategią naprawy dochodów podatkowych, w tym analizy odnoszące się do uregulowań dotyczących gier hazardowych.


http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finan ... ANCE_6Wwm_

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4810
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 25 sty 2016, 19:56

Całe szczęście :D
TYLKO FALUBAZ!!!FORZA MILAN!!!

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2398
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 15 maja 2016, 20:08

Slodziak pisze:to już nie ma być 12% od obrotu. Ma to być podatek 20%, ale od obrotów brutto


Jeśli Cieszy Cię 20% a nie 12 % to albo masz kłopoty z czytaniem albo brak Ci piątej klepki.
"Diabli mi zrobili żart
Joba mam na punkcie kart"

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2398
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 15 maja 2016, 20:34

Kod: Zaznacz cały

Analizując podatek obrotowy pod względem sposobu ustalania podstawy opodatkowania, wyróżniamy:
podatek od obrotu brutto - tu podstawą do opodatkowania jest cały obrót zrealizowany w danej fazie, który odpowiada całości kwoty należnej za sprzedane towary lub usługi wraz z podatkiem,
    podatek od obrotu netto - podstawę do opodatkowania ustala się, odejmując od obrotu uzyskanego w danej fazie obrót dokonany w fazie poprzedniej (jest to tzw. podatek od wartości dodanej) [Kosikowski, Ruśkowski red. 2003, s. 520-521].
"Diabli mi zrobili żart

Joba mam na punkcie kart"

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3710
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 16 maja 2016, 16:09

Aha, czyli - jest źle, zróbmy jeszcze gorzej?

Dzisiaj rano w drodze do pracy słuchałem tych szczątkowych informacji w trójce, nawet specjalnie pogłośniłem radio, ale generalnie nic nie zrozumiałem z tego, w którym kierunku ma pójść ta zmiana.
He deals the cards to find the answer
The sacred geometry of chance

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4810
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 16 maja 2016, 16:22

może niech będzie tak jak jest??
TYLKO FALUBAZ!!!FORZA MILAN!!!

Awatar użytkownika
polak13
-#VIP
-#VIP
Posty: 684
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28

Postautor: polak13 » 16 maja 2016, 17:33

Najlepsze w tym wszystkim jest to że przez ich pojebane ustawy polskie kluby i nie tylko straciły sponsorów,państwo kilkaset milionów a każdy i tak gra i ma wyjebane ;) Narazie niema co narzekać,chociaż szkoda bo piłka nożna zawsze coś zyskała bo bukmacherzy zawsze pakowali w ligę te kilkanaście milionów ;)
POLAND PRIDE

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3061
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 23 maja 2016, 19:09

Zobaczymy co zostanie wprowadzone w życie bo projekt to jedno a życie to drugie. Ale może powróci normalność ...

Awatar użytkownika
tommko
-#VIP
-#VIP
Posty: 1708
Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42

Postautor: tommko » 09 lut 2017, 15:46

niestety normalnośc nie powróci
[you] jeśli mój post Ci pomógł, kliknij opcję "pomógł" ;),

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2398
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 09 lut 2017, 16:43

Normalnie nigdy nie było, nawet przed ustawą PO, potem było gorzej, a teraz jest jeszcze gorzej. Niestety nadzieje wielu zostały utrącone, choć nie wiem skąd ta nadzieja się brała ustawa PO została uchwalona z poparciem PiSu, a wszyscy pokładają nadzieje w Gowinie który łączy te dwa debilizmy.
"Diabli mi zrobili żart

Joba mam na punkcie kart"

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 14 lut 2017, 16:48

redbet-brak-polskiej-licencji! i everest-brak-polskiej-licencji! już się wycofały z rynku, pytanie co zrobią najwięksi w branży?
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 15 lut 2017, 17:55

redbet-brak-polskiej-licencji! to nie ma nawet pokera wiec ciezko mowic ze sie wycofal :).

Najwieksi z branzy - zalezy jakie maja licencje. Jesli europejskie to beda musieli sie wycofac bo zmusi ich prawo. Jesli curacao, panama czy inne egzotyki - wtedy zostana.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
maxuld000
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 13:32

Re: Nowelizacja ustawy hazardowej?

Postautor: maxuld000 » 29 lip 2020, 13:34

Raczej małe szanse na to, trzeba by wszystkich polityków na nowe pokolenie wymienić


Wróć do „Wiadomości pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.