Regularnie gram cztery stoły nl5 zoom. Ostatnio spróbowałem dla urozmaicenia rushowej odmiany.
- Rake na nl5 rush wynosi 6,6% w porównaniu do 4,5% na nl5 zoom
- Grając nl5 stosunkowo łatwo jest o 30%rb. 20% z edge reward program, 5% to wartość punków ftps. Dodatkowe 5% podczas Happy Hours, które są bardzo często.
Na PS dla grindera 5nl rakeback 20% to max. Biorąc to pod uwagę, korzystniej i tak wypada PS ze względu na dużo mniejszy rake.
- Soft.
Na PS time bank jest dużo większy. Dla kogoś, kto gra 800-1000 rozdań na godzinę, to ważny czynnik. Na fulltiltpoker czas na podjęcie decyzji jest trochę za krótki. Grając cztery stoły rush często brakuje czasu, żeby podjąć optymalną decyzję.
- Poziom zawodników.
Jeśli fish na PS chce spróbować zooma, może zacząć od NL2. Na Fulltiltpoker pierwszym poziomem jest NL5. Na nl5 rush jest dużo więcej bardzo złych short-stacków i mniej dobrych regularsów.
- VPIP
NL5 Rush - 17-20%
NL5 Zoom - 10-14%
Która odmiana jest wg was bardziej dochodowa?
NL5 zoom vs Nl5 rush
- toadie3k
- -#aktywny

- Posty: 380
- Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10
-
blade08111991
- -#VIP

- Posty: 723
- Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25
Nie atakuj goscia ;d Graj na FTP i nie patrz na wyzszy rakeback. Jest tam sporo wiecej rekreacyjnych fishow ( Wiem bo sam czasem wskocze tam przegrac buy-ina z KK na AA ;/) . Gorzej z timebankiem. Rzeczywiscie na ftp jest za maly... JEsli nie mozesz podejmowac optymalnych decyzji to zmniejsz liczbe stołow. Wteedy ucierpi twoje hand per hour i edge rewards ale twoj bankrol sie ucieszy ;d
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
