[Spin] [1$] K7o

Analizy rozdań Spin & Go. 3-osobowe turnieje z losową pulą nagród.
Regulamin forum
Co to jest Smart Spin? Smart Spin to pokerowa kuźnia talentów założona przez polskich graczy, którzy w swoim życiu zarobili miliony dolarów na pokerze online i postanowili podzielić się swoją wiedzą oraz zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniem. Ich specjalizacją są Spin & Go - trzyosobowe, szybkie turnieje rozgrywane na PokerStars-nielegalny-w-PL!. W tym momencie jest to jeden z najbardziej popularnych wariantów pokera, a możliwość wygrania miliona dolarów w ciągu zaledwie kilku minut przyciąga bardzo dużo rekreacyjnych graczy. W 2016 roku mogli się pochwalić zespołem składającym się z ponad 350 pokerzystów, w tym 15 trenerami, którzy pracują z pięcioma różnymi grupami podzielonymi według poziomu zaawansowania ich członków.
Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3294
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

[Spin] [1$] K7o

Postautor: wiciu-ck » 25 lut 2016, 01:12

Poker Stars-nielegalny-w-PL-! $0.93+$0.07 No Limit Hold'em Tournament - t20/t40 Blinds - 2 players

Hero (BTN/SB): t767 19.18 BBs
BB: t733 18.32 BBs

Pre Flop: (t60) Hero is BTN/SB with 7Obrazek KObrazek
Hero raises to t90, BB calls t50

Flop: (t180) KObrazek 7Obrazek 7Obrazek (2 players)
BB checks, Hero bets t60, BB folds

Final Pot: t180
Hero wins t180


Jak rozgrywacie takie spoty, żeby wyciągnąć więcej od przeciwnika?

stawka 2x
Ostatnio zmieniony 25 lut 2016, 01:23 przez wiciu-ck, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3294
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 25 lut 2016, 01:26

dodałem stawkę.

90% zagrań w tej fazie (do blindów 80 i trochę z nimi), bo wtedy jeszcze stacki pozwalają na taką grę o ile go mam ;) gram tak samo czyli raise x2.3, max x2.5, potem za 50-60% puli się staram

i spadł taki monster a powiedziałbym nawet nuts i rzeczywiście zmieniłem i dałem standardowy raise chyba - mogło wyglądać tragicznie a minimum na K, nie pomyślałem :)

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4810
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 25 lut 2016, 14:37

Takim niskim sizingiem polaryzujesz się na Kx, 7x, Imo check>minibet. Grając x/c jesteś w stanie zdecydowanie więcej wyciągnąć z nutsa niż granie bet/bet/bet.
TYLKO FALUBAZ!!!FORZA MILAN!!!

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1905
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 25 lut 2016, 15:08

wg mnie wp, niskie bety mogą indukowac blefy, chociaz trafiamy takiego nutsa ze mozna zagrac check zeby rywal JAKKOLWIEK się zahaczył

chester110
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 20
Rejestracja: 27 sie 2015, 16:30

Postautor: chester110 » 26 lut 2016, 00:35

W takiej sytuacji w moim przypadku idzie po kolei check potem x2,5; x4-x5 w zależności od tego co przeciwnik wcześniej pokazał. ogólnie dobrze rozegrana ręka.

Kilka razy udało mi się podobną rękę przegrać :) bo przeciwnik miał KK :) są softy gdzie zdarza się to często są takie gdzie bardzo rzadko.

obserwuję i znam przypadki softów które wydaje mi się że są podkręcone w jakiś sposób i jak się uprze na jakiegoś gracza to potrafi na all-inie do kart 29 vs AA dołożyć 992 na flopie.

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3061
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 26 lut 2016, 00:50

chester110 pisze:W takiej sytuacji w moim przypadku idzie po kolei check potem x2,5; x4-x5 w zależności od tego co przeciwnik wcześniej pokazał. ogólnie dobrze rozegrana ręka.

Kilka razy udało mi się podobną rękę przegrać :) bo przeciwnik miał KK :) są softy gdzie zdarza się to często są takie gdzie bardzo rzadko.

obserwuję i znam przypadki softów które wydaje mi się że są podkręcone w jakiś sposób i jak się uprze na jakiegoś gracza to potrafi na all-inie do kart 29 vs AA dołożyć 992 na flopie.


:trophy: oczywiście skrypty czają się na takich graczy z nl2 i wtedy ich gnębią :)
sorry ale nie mogłem się powstrzymać


Wróć do „Spin & Go”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.