Heads-up z Erikiem Baldwinem (CardPlayer TV)

Dyskusje o archiwalnych wydaniach najlepszego magazynu o pokerze - świętej pamięci Card Player Polska

Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA

Heads-up z Erikiem Baldwinem (CardPlayer TV)

Postautor: Spiegol » 12 kwie 2009, 12:55

Tym razem się tak bardzo nie rozpiszę jak to ostatnio mi się zdarza na forum :P ale to tylko dla tego, że nie ma o czym zbytnio pisać... Moim zdaniem ten artykuł jest po prostu BARDZO SŁABY!

Jak mówi sam tytuł, chodzi o walkę jeden na jeden w przypadku gdy ktoś kradnie Ci blindy i co zrobić żeby się przed tym obronić, ale NIESTETY o tym na tej stronie CPP mówi chyba tylko tytuł bo na pewno nie odpowiadający na pytania Erik Baldwin...

Jest to króciutki artykuł i Kristy Arnett zadaje bardzo konkretne pytania dotyczące kradzieży blindów jednak Erik odpowiada tak jak by Jej albo nie rozumiał albo nie słyszał :P

No jak można odpowiadać na pytanie, zacytuję: "Czy z pozycji w ciemno przy niskich stawkach a dużym stacku, powiedzmy z 10 000 w żetonach i blindach 25-50, sprawdzasz małe podbicie i bronisz swoich kart, czy grasz jedynie z dobrymi układami?", powtórzę jeszcze raz no jak można odpowiadając na takie dokładne pytanie mówiąc o wzroście wartości rąk z drawem zwłaszcza przy wielu uczestnikach i o sytuacjach gdzie się wchodzi z kartami typu AK, AQ i jedną parą i można zostać łatwo pobitym a drawy mogą być dużo bardziej opłacalne? Wytłumaczcie mi to gdzie tu są powiązania? :P i taki niestety jest praktycznie cały artykuł, może z małymi wyjątkami które naprawdę nie pomogły mi w walce ze złodziejami blindów :/

Także oceniam ten artykuł na bardzo słaby no ale jeśli ktoś z naszych użytkowników pokaże mi jednak że on POMAGA w sytuacjach z tytułu to zwrócę honor ;):P

michaLL
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: michaLL » 13 kwie 2009, 14:05

Rzeczywiście ta odpowiedź jest nie na temat i w tym artykule nie ma za bardzo wytłumaczenie słów z tytułu. Można znaleźć tu tylko jakieś podstawowe rady dotyczące gry, ale żadnych konkretów.

Co do samej walki ze złodziejami blindów to po własnych doświadczenia wiem, że wielu graczy byt często broni swojego blinda, który już nie jest nasz tylko jest elementem puli. Nie raz spotyka się wariatów broniących całym stackiem jednego małego blinda ;-) Raz na jakiś czas można postawić opór, ale jeśli robi się to zbyt często to łatwo można stracić wszystkie żetony. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest bycie złodziejem niż walczenie z nim.

pozdr
Call, and it will be all over ...

Wróć do „Card Player Polska”