gra z innego kraju niz zarejestrowane konto

Tutaj możesz zamieszać i komentować informacje dotyczące różnych wydarzeń ze świata pokera.
Awatar użytkownika
shack4l
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 30
Rejestracja: 17 wrz 2011, 21:12

gra z innego kraju niz zarejestrowane konto

Postautor: shack4l » 21 wrz 2011, 14:28

Jestem ciekaw czy inni gracze którzy dużo podróżują też mają takie problemy...

Zarejestrowałem konto w Polsce, i tu nigdy nie miałem problemów ale dokonałem ostatnio wpłaty w funtach z konta w UK i konto PS zostało od razu zablokowane, ponieważ wpłata jest z innego kraju niż zarejestrowane konto. Procedura wyjaśniania takiej sprawy to wysyłka skanów mojego ID, skanu karty kredytowej z której poszła wpłata, oraz ręcznie podpisany formularz z danymi i oświadczeniem że wszystko jest ok ... to nie jest dla mnie problem

Ale teraz goście z PS chcą skan bilingu z konta w UK, tylko że ja już jestem poza UK niestety taką mam pracę, i teraz uwaga mam tam konto w Loydsie ten bank ( najlepsze ) blokuje moje konto bankowe online gdy loguję się z innego kraju, ( ja pierd...lę) żyjemy w europie niektórzy z nas są ciągle w ruchu, załóżmy że utrzymywałbym się z pokera i znalazł się w takiej sytuacji a oni zablokowaliby moje pieniądze przecież poważnie bym się wk..rwił ,PS jest światowym serwisem podobno.

Nie znam się na zasadach bezpieczeństwa, pewnie zrozumiałbym jeśli chodziłoby o wypłatę ale z wpłatą takie problemy? w jakim świecie my żyjemy ?
Jedno wiem, przez jakiś czas sobie nie pogram w pokera na pewno :/

Awatar użytkownika
shack4l
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 30
Rejestracja: 17 wrz 2011, 21:12

Postautor: shack4l » 27 wrz 2011, 13:34

Kilka dni później, po wymianie kilkunastu maili z obsługą PokerStars-nielegalny-w-PL! ...

Nie udało mi się nadal odblokować konta, z bardzo ciężkim trudem wyjaśniłem, że nie jestem w stanie dostarczyć w tym momencie miesięcznego wydruku z banku w UK, poprosiłem więc o anulowanie transakcji i zwrot pieniędzy ( w nadziei że to ułatwi sprawę ) nic bardziej błędnego.

Na zwrot pieniędzy jak się okazuje, będę czekał od 14 do 60 dni !!!
Moje konto na PS i wszystkie pieniądze na nim będą do tego czasu zablokowane.

Awatar użytkownika
shack4l
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 30
Rejestracja: 17 wrz 2011, 21:12

Postautor: shack4l » 04 paź 2011, 13:26

mała poprawka w wyjaśnianiu sprawy - konto pozostałoby zablokowane do czasu dostarczenia wyciągu z banku bez tego nigdy by mi go już nie odblokowali bez względu na to czy transakcja została anulowana czy nie, na szczęście udało mi się je dostarczyć ...

ale nasuwa mi się taka myśl ... w ten sposób można załatwić kogoś kogo się zna a nie lubi - wysyłasz mu niewyjaśnionego funta z innego kraju / konta i goście z PS już go nie odblokują bo twoja ofiara nie jest w stanie wyjaśnić skąd jest wpłata. < nie wiem po co ktoś miałby to robić, ale mógłby ... >

ewenement8
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2010, 15:10

Postautor: ewenement8 » 31 paź 2011, 19:36

Jak to wysyłasz Funta?Trzeba przecież znać dane do logowania żeby wpłacić pieniądze.

Awatar użytkownika
shack4l
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 30
Rejestracja: 17 wrz 2011, 21:12

Postautor: shack4l » 27 lis 2011, 19:06

Hmm no niezbyt trafna ta ostatnia myśl, nie jest to możliwe bo PS samo pobiera opłatę po wpisaniu szczegółów z karty a nie klient kreuje przelew, rzeczywiście nie jest to możliwe .. sorry.

Wyjaśniłem już wszystko, aby gra z innego kraju była możliwa ( w sensie z obsługą zagranicznego konta - wypłaty/wpłaty ) PS poprosiło mnie o zmianę adresu na taki jaki podany jest w szczegółach zagranicznej karty, niestety dla nich automatycznie oznacza to że nie reprezentuje już naszego kraju tylko ten w którym mam konto bankowe :sad:

rarkaplus105
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 63
Rejestracja: 09 lis 2010, 18:01

Postautor: rarkaplus105 » 28 lis 2011, 02:15

shack4l pisze: PS poprosiło mnie o zmianę adresu na taki jaki podany jest w szczegółach zagranicznej karty, niestety dla nich automatycznie oznacza to że nie reprezentuje już naszego kraju tylko ten w którym mam konto bankowe :sad:


Wnioskuje z tego, że będąc za granicą i wpłacając/ wypłacając kase z polskiego konta to niczego nie musze zmieniać, jednak jeśli chce zrobić przelew z angielskiego konta to już muszę zmieniać adres i inne pierdoły? Automatucznie już wtedy nie reprezentuje Polski tylko Anglię. Co za nonsens. Widzę, że wszelkie operacje (wpłaty/ wypłaty) będę musiał konsultować z supportem:/


Wróć do „Ciekawostki pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.