Gdzie zacząć

Dyskusje i opinie na temat artykułów zamieszczonych w portalu pokerowym http://www.PokerTexasHoldem.pl
blinek
-#zwykly
-#zwykly

Gdzie zacząć

Postautor: blinek » 22 sie 2011, 21:21

Witam
Jestem nowym użytkownikiem forum, chcę zacząć grać w pokera online i mam pytanko o to, gdzie najlepiej stawiać swoje pierwsze kroki? Chodzi mi o to na jakich stronach grać? Jakie aplikacje powinienem ściągnąć itp?

Z góry dziękuję i przepraszam jeżeli napisałem w złym dziale

entalp01
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: entalp01 » 30 sie 2011, 11:39

Myślę, że najlepiej zacząć od tzw freerolli to znaczy darmowych turniejów. Jest tego sporo. Ja gram na bwin-brak-polskiej-licencji!, Poker Stars-nielegalny-w-PL-! i party-brak-polskiej-licencji! poker i myślę, że to dobre miejsca dla początkujących. A co do aplikacji to na początek klient danego serwisu pokerowego wystarczy w zupełności.

Awatar użytkownika
tommko
-#VIP
-#VIP

Postautor: tommko » 30 sie 2011, 16:24

zakładanie kont na poszczególnych pokerromach dla freerolli jest bez sensu.
będziesz potem żałował bo nie będziesz mógł korzystać z promocji

zakładaj konta przez nasze linki forumowe to dostaniesz dostęp do freerolli i bedziesz mogl grac o pierwsze wygrane.
[you] jeśli mój post Ci pomógł, kliknij opcję "pomógł" ;),

Hiro
-#VIP
-#VIP

Postautor: Hiro » 30 sie 2011, 20:07

To samo napisałem mu na priv, zresztą generalnie jedno nie wyklucza drugiego, możesz póki co założyć z paradise-brak-polskiej-licencji!, albo wstrzymać się do września i zobaczyć czy będą jeszcze jakieś nowe ligi - ja zaczynałem na unibet-brak-polskiej-licencji! - ale mieliśmy tam wtedy fajne turnieje..

Jah
-#VIP
-#VIP

Postautor: Jah » 30 sie 2011, 20:30

....
Ostatnio zmieniony 29 lis 2014, 22:10 przez Jah, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku

Postautor: Loncik » 31 sie 2011, 07:30

No i poziom u nas nie za wysoki więc dorobić się łatwiej ;)

entalp01
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: entalp01 » 01 wrz 2011, 11:44

Jah pisze:Sto razy lepiej jest zagrać raz w tygodniu w forumowych turniejach z niskim wpisowym i freerollach niż codziennie grywać darmowe masówki gdzie jest powyżej 1k osób. U nas jest mniej ludzi i większa kasa, także podwójna korzyść.

Jak grałem już w pokera na tych serwisach zanim trafiłem na to forum, więc na zakładanie kont z Waszych banerów juz za późno. Do forumowych turniejów i freeroli nie mam więc dostępu zatem zostają mi masówki :cool:

Awatar użytkownika
Szfiecu
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: Szfiecu » 01 wrz 2011, 12:59

entalp01 pisze:Jak grałem już w pokera na tych serwisach zanim trafiłem na to forum, więc na zakładanie kont z Waszych banerów juz za późno. Do forumowych turniejów i freeroli nie mam więc dostępu zatem zostają mi masówki :cool:

Wystarczy pobyć na forum jakiś czas, a i dostęp do freerolli będziesz miał. Trzeba tylko czytać/pisać i wszystko z głową.
No pain, no game ...
That's it, That's all.

entalp01
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: entalp01 » 01 wrz 2011, 16:07

Szfiecu pisze:
entalp01 pisze:Jak grałem już w pokera na tych serwisach zanim trafiłem na to forum, więc na zakładanie kont z Waszych banerów juz za późno. Do forumowych turniejów i freeroli nie mam więc dostępu zatem zostają mi masówki :cool:

Wystarczy pobyć na forum jakiś czas, a i dostęp do freerolli będziesz miał. Trzeba tylko czytać/pisać i wszystko z głową.

Chętnie czasami czytam, ale pisać nie ma co, bo jestem "cienki Bolek" i nie będę udawał jakiegoś pro używając slangu pokerowego. Dlatego nie sądzę, że zdobędę dostęp do zablokowanych fragmentów forum, bo nie nastukam wymaganej liczby postów. Dla jasności chciałbym zaznaczyć, że nie mam z tym problemu :cool:

szarak91
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: szarak91 » 24 paź 2011, 19:11

tommko pisze:zakładanie kont na poszczególnych pokerromach dla freerolli jest bez sensu.

zakładaj konta przez nasze linki forumowe to dostaniesz dostęp do freerolli i bedziesz mogl grac o pierwsze wygrane.

Witam jestem tu nowy;)

Ale co do wątku tak jak wyzej tu napisałes ja własnie tak robiłem i do teraz żałuje dużo bonusików mnie omineło;)
Pozdrawiam szarak91

Hiro
-#VIP
-#VIP

Postautor: Hiro » 24 paź 2011, 19:57

Witaj Szarak na forum. Dużo też pewnie przed tobą - mamy na forum co miesiąc jakieś promocje, turnieje, ligi - także powoli się tu oswajaj, oczytaj i ogrywaj..

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: Sith » 24 paź 2011, 20:03

szarak91 Witaj na forum!

Jeżeli naprawde chcesz rozwijac sie pokerowo - na pewno zjadziesz tutaj pomoc wielu doświadczonych graczy, forum ma tez sporo ciekawych turnieji i rakaracow dla poczatkujących, wiec predzej czy pozniej pozwoli Ci to zbudowac rozsadny bankroll.

Pamietaj tylko, ze nabijanie postow (typu witanie sie kilku miejscach) nic Ci nie da, dostep do naszych prywatnych zasobow przyznawany jest kazdemu indywidualnie, nie ilosc postow, ale jakosc ma decydujace znaczenie.

Do zobaczenia przy stolach
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

paweleksko
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: paweleksko » 26 paź 2011, 17:24

tommko pisze:zakładanie kont na poszczególnych pokerromach dla freerolli jest bez sensu.

zgadzam sie w 100% ja wlasnie jako poczatkujacy gracz tak robilem i teraz zaluje bardzo bo praktycznie zadnego poker roomu nie mam podpietego pod zadna stronke badz forum na czym wiem ze bardzo duzo stracilem

wpadampolans
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: wpadampolans » 29 paź 2011, 20:53

osobiscie polecam PokerStars-nielegalny-w-PL! masz tam szkole pokera itp

a_violent_day
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: a_violent_day » 30 paź 2011, 11:48

Możesz pominąć dużą część marnowania czasu poprzez wpłacenie własnego hajsu, bądź też znalezienie serwisu z darmowym bankrollem. We freerollach będziesz grał o ochłapy, a field jest tam często taki, że parę godzin spędzisz przed kompem. Wygrać taki donkament też nie jest łatwo, nawet jak dobrze grasz. Nie wiem jak wyglądają freerolle tu na forum, ale jeśli field jest mały to już o wiele lepiej. Natomiast mając już te paredziesiąt dolarów, możesz spokojnie sobie grać NL2 czy jakieś sitki za dolca i uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć.
volenti non fit iniuria

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: Sith » 30 paź 2011, 11:58

a_violent_day, zgadzams sie z Tobą - freerolle to strata czasu, zwlaszcz masowki. Siedziec przed kompem 5h, zeby wygrac 10$ - to jest po prostu EV-, lepiej juz frytki do hamburgera proponowac... A grac tez sie tam nie nauczysz za bardzo. Zdecydowanie lepiej zrobic bankroll w inny sposob (praca, oszczedzanie, freerolle forumowe) i zaczac grac micro...
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

przemo977
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: przemo977 » 19 gru 2011, 17:09

witam zna ktos moze aktualny pokerrom z darmowymi $ na start dla polakow ?

Awatar użytkownika
Markos4
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: Markos4 » 21 gru 2011, 18:56

Tak prawda , freerolle są stratą czasu bo będzie się grać gdzieś około 2h i wygrasz jakieś marne 0.06 € no lub troszkę więcej w zależności jak daleko zajdziesz ipt. ,
myślę że wpłata własna i prywatne turnieje to będzie dobre rozwiązanie dla Ciebie , sam zastanawiam się nad wpłatą pieniążków ;) , a jeśli chodzi o poker roomy to fajnie mi się gra na paradisepoker i unibet-brak-polskiej-licencji! , raczej odradzałbym everestpoker i partypoker tam nic ciekawego nie znalazłem (dla siebie ) ,no ale może Tobie się tam spodoba .
Pozdrowionka ;)
Jeśli w jakiś sposób pomogłem kliknij "pomógł" ;)
Powodzonka w grze

Poker770 Polska
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: Poker770 Polska » 22 gru 2011, 11:26

przemo977, rejestrując się w Poker770 (sieć Ipoker) za pośrednictwem Pokerkings to przy minimalnym depozycie ($20) dostajesz kolejne $20 na konto (zaczynasz mając +$20).

Jeśli nie pójdzie Ci i przegrasz całą kwotę pierwszego depozytu, to dostaniesz jej zwrot do $30.

Oferta bez ryzyka ;) Gra na kasę jest dużo lepsza od ciułania freerolli

http://www.pokerkings.pl/poker770-ofert ... t19581.htm

batonszalony
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: batonszalony » 04 sty 2012, 00:49

wcześniej myślałem że duże freerolle (w znaczeniu że gdzieś na 5 lub 9 tysięcy unserów)
są dobre do potrenowania technik... ale tak po niektórych wypowiedziach widać że to jednak
strata czasu.
czy aż tak bardzo są kiepskie duże freerolle w uczeniu się stosowania technik?
przynajmniej nic się prócz czasu nie traci (kasa zostaje u ciebie:) )
.... a przecież zdobywa ważne doświadczenie i czasem satysfakcja jest większa jak się zajmie jedno z lepszych miejsc na tyle tysięcy graczy:)

no i wiem z doświadczenia że czasem nawet 4 h na taki turniej trzeba zarezerwować niestety

wybacznie jak nie w tym temacie napisałem ale tutaj jest wzmianka o freerollach.

Hiro
-#VIP
-#VIP

Postautor: Hiro » 04 sty 2012, 21:45

Ja pamiętam wytrenowałem sobie całkiem nieźle na frerollach "technikę wkur...nia się" - np. jak gościu w środkowej fazie turnieju pakuje się allinem średniego stacku na czwartego z 83 i łamie mi Asy bo 2 trójki sobie spadają tudzież tym podobne wydarzenia.. Czyli generalnie - zawsze coś w sobie wytrenujesz :mrgreen: A poważniej: strata czasu.

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku

Postautor: Loncik » 04 sty 2012, 23:33

Tak jak Hiro pisze.. mało osób traktuje te turnieje poważnie i grają adekwatnie do tego jak je traktują. Po drugie jest to bardzo nieopłacalne i kilka godzin spędzonych na freerollu lepiej spędzić na czytaniu książek, artykułów czy czymkolwiek innym zamiast wygrywać 10 centów.

Pabianix
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: Pabianix » 18 lut 2012, 21:39

Powinienieś szukać pokerroomów z dużą ilością freeroli oraz tam szukać "szczęścia ;) warto jest sie także ingerować w takie fora które dają sznasę tylko dla polaków ja tak właśnei robię i robiłem i powoli buduje swój bankroll na obecnie 6 poker roomach :)

GooDMooDi
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: GooDMooDi » 07 mar 2013, 18:23

Takie freerole bardzo pomagają w budowaniu bankroll'a. Sam mam zamiar brać udział w różnych takich Freerolach.

bnkn
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: bnkn » 07 mar 2013, 21:47

Freerole, że tak się wyrażę dedykowane dla graczy z forum, to jeszcze rozumiem. Pula porządna, a i poziom wysoki więc nawet jak nie wygrasz, to czegoś się chociaż nauczysz. Inne masówki z niskimi wygranymi omijałbym z daleka, tak jak wcześniej napisano to strata nerwów i czasu, Sam nie tak dawno zapisałem się do jakiegoś, by tak leciał sobie w tle. Szło nawet nieźle, kiedy pozostał tylko on z przerażeniem odkryłem że gram o 5$, a są jeszcze tysiące graczy do pokonania. Gra nie warta świeczki, lepiej czas który stracilibyśmy grając w coś takiego, poświecić na jakąś pracę, a zarobione pieniądze wpłacić na room wykorzystując maksymalnie dostępne bonusy.

Wróć do „Portal PokerTexasHoldem.pl”