Gdzie wykorzystać bilet ?

Dział dla graczy rozpoczynających przygodę z pokerem. Tu poznasz zasady pokera oraz możesz zadać choćby najbanalniejsze pytanie.
pawelek78
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20

Gdzie wykorzystać bilet ?

Postautor: pawelek78 » 26 lis 2012, 07:27

Wczoraj udało mi się wygrać bilet Mega 1 - 1 ticket na poker 770. Nie wyświetla mi się przy żadnym turnieju że mogę go wykorzystać. Ktoś już posiadał taki ticket ? W jakim turku można go wykorzystać ?

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1332
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 26 lis 2012, 08:17

To jest jest przed Tobą jeszcze kilka turniejów, aby wygrać bilet do Wiednia na MegaPokerSeries, ale droga bardzo daleka (jesteś na jej początku) :). Mega 1-1 masz w zakładce Tournaments o godz. 17GMT codziennie, a w niedzielę o 10.30GMT. Tu masz całą strukturę satelit: http://poker.770.com/en/promotions/promo/433


Wróć do „Podstawy pokera”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.