
Pierwszy i jedyny cykl turniejów internetowych dla graczy. Jeden turniej w miesiącu, sensowne wpisowe, najlepsi rywale.
Przygotowania do sezonu 2017 - turniej co miesiąc!
W każdym turnieju do wygrania unikalna bransoletka PKSOP!
-
nikozi1971
- -#VIP

- Posty: 664
- Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54
Postautor: nikozi1971 » 30 cze 2015, 07:35
1. Slodziak
2. nikozi1971
-
wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Postautor: wiciu-ck » 30 cze 2015, 09:50
1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
-
Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Postautor: Soya » 04 lip 2015, 12:49
1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11
-
wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Postautor: wiciu-ck » 07 lip 2015, 18:44
Zapisy trwają!
1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11
-
nomad
- -#graczroku

- Posty: 1089
- Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29
Postautor: nomad » 07 lip 2015, 19:09
1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11
5. Nomad_kr
-
Loncik
- -#graczroku

- Posty: 1318
- Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00
Postautor: Loncik » 08 lip 2015, 10:55
1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11
5. Nomad_kr
6. MastaLoncik
-
Morendi
- -#pretendent

- Posty: 48
- Rejestracja: 22 wrz 2009, 16:58
Postautor: Morendi » 08 lip 2015, 13:47
Hejo, czemu tak ni z gruszki ni z pietruszki w środę ? ^^
-
satyk
- -#aktywny

- Posty: 168
- Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34
Postautor: satyk » 08 lip 2015, 13:58
Slodziak pisze:Nagroda dodatkowa: dla zwycięzcy bransoleta PokerKings Series of Poker 2014
dlaczego z zeszłego roku ???
pytanie: czy te wpisowe 50 zł to jest na kilka turków czy na jeden?
-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 08 lip 2015, 14:56
satyk pisze:Slodziak pisze:Nagroda dodatkowa: dla zwycięzcy bransoleta PokerKings Series of Poker 2014
dlaczego z zeszłego roku ???
pytanie: czy te wpisowe 50 zł to jest na kilka turków czy na jeden?
Będzie z 2015 tylko Słodziak pewnie nie zmienił w opisie
50zł jest na jeden turniej.
-
wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Postautor: wiciu-ck » 08 lip 2015, 16:03
Tak gramy, tylko Wahi jak wróci wystawi turniej.
W środę miało być więcej osób, bo pro nie mają dużych sesji tak jak w niedzielę
Zaraz PW z danymi do wpłat.
Można nadal się zapisywać.
-
Hiro
- -#VIP

- Posty: 1478
- Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10
Postautor: Hiro » 08 lip 2015, 19:18
1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11
5. Nomad_kr
6. MastaLoncik
7. hiro1972 nie wiedziałem ze dzisiaj dam radę ale zdążyłem i mogę zagrać (jeśli jeszcze mogę)
-
Hiro
- -#VIP

- Posty: 1478
- Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10
Postautor: Hiro » 08 lip 2015, 19:24
Aha - ja mogę tylko dzisiaj, jakby był jutro to beze mnie, w niedzielę jak najbardziej
-
Hiro
- -#VIP

- Posty: 1478
- Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10
Postautor: Hiro » 08 lip 2015, 19:52
Slodziak pisze:kurcze są takie mega korki w katowicach, że nie wiem czy zdąze ;/
jak nie to jutro zagramy ;/ albo w ndz skoro i tak nas mało
W sumie czy zaczniemy o 21 czy 21.15 to chyba nie ma aż takiego znaczenia (?), mało graczy, z czego połowa to gamblerzy więc szybko pewnie pójdzie

-
wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Postautor: wiciu-ck » 08 lip 2015, 19:59
ja mogę grać obojętnie o której
-
Loncik
- -#graczroku

- Posty: 1318
- Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00
Postautor: Loncik » 08 lip 2015, 20:13
Przełóżmy na niedzielę. Ja ledwo daję radę wygospodarować czas na nasze turnieje. Nie będę dodatkowo czatował na forum na informację czy będzie o 21.15 czy 21.45. Zresztą późna pora też odpada, bo mam obowiązki w nocy.. i to nie koniecznie te przyjemne

-
Hiro
- -#VIP

- Posty: 1478
- Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10
Postautor: Hiro » 08 lip 2015, 20:15
Loncik pisze:Przełóżmy na niedzielę. Ja ledwo daję radę wygospodarować czas na nasze turnieje. Nie będę dodatkowo czatował na forum na informację czy będzie o 21.15 czy 21.45. Zresztą późna pora też odpada, bo mam obowiązki w nocy.. i to nie koniecznie te przyjemne


1
-
nomad
- -#graczroku

- Posty: 1089
- Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29
Postautor: nomad » 09 lip 2015, 13:42
Ja w niedzielę mogę nie zdążyć na 21.
-
wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Postautor: wiciu-ck » 09 lip 2015, 15:57
a na którą zdążysz może jak innym nie będzie przeszkadzać to o 22:00 zagramy
ja bym wolał 22:00, bo tak samo na 21:00 mogę nie zdążyć, ale zagram jak coś z telefonu jakbym się spóźniał
-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 10 lip 2015, 01:22
wiciu-ck pisze:ale zagram jak coś z telefonu jakbym się spóźniał
Jak były drużynowe mistrzostwa intelli, to chciałem spróbować grać z telefonu i nie odpaliło mi turnieju z home games, mimo że turniej normalnie trwał i byłem w nim zarejestrowany

-
Hiro
- -#VIP

- Posty: 1478
- Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10
Postautor: Hiro » 12 lip 2015, 22:43
Dziękuję bardzo. Ciekawie się grało..

-
Loncik
- -#graczroku

- Posty: 1318
- Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00
Postautor: Loncik » 13 lip 2015, 10:48
Gratulacje
Hiro!
Pokonałeś faworyta i zdecydowanie nie mówię o sobie

Do następnego razu. Oby było nas więcej..
Wróć do „PokerKings Series Of Poker”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.