Event 7 - PokerKings Series of Poker 2015

typer Pierwszy i jedyny cykl turniejów internetowych dla graczy. Jeden turniej w miesiącu, sensowne wpisowe, najlepsi rywale.

Przygotowania do sezonu 2017 - turniej co miesiąc!
W każdym turnieju do wygrania unikalna bransoletka PKSOP!

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 30 cze 2015, 07:35

1. Slodziak
2. nikozi1971

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 30 cze 2015, 09:50

1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 04 lip 2015, 12:49

1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 07 lip 2015, 18:44

Zapisy trwają!

1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 07 lip 2015, 19:09

1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11
5. Nomad_kr

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 08 lip 2015, 10:55

1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11
5. Nomad_kr
6. MastaLoncik

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 08 lip 2015, 12:54

gramy dziś ?

Morendi
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 48
Rejestracja: 22 wrz 2009, 16:58

Postautor: Morendi » 08 lip 2015, 13:47

Hejo, czemu tak ni z gruszki ni z pietruszki w środę ? ^^

satyk
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 168
Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34

Postautor: satyk » 08 lip 2015, 13:58

Slodziak pisze:Nagroda dodatkowa: dla zwycięzcy bransoleta PokerKings Series of Poker 2014
dlaczego z zeszłego roku ???
pytanie: czy te wpisowe 50 zł to jest na kilka turków czy na jeden?

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 08 lip 2015, 14:56

satyk pisze:
Slodziak pisze:Nagroda dodatkowa: dla zwycięzcy bransoleta PokerKings Series of Poker 2014
dlaczego z zeszłego roku ???
pytanie: czy te wpisowe 50 zł to jest na kilka turków czy na jeden?


Będzie z 2015 tylko Słodziak pewnie nie zmienił w opisie :-)

50zł jest na jeden turniej.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 08 lip 2015, 16:03

Tak gramy, tylko Wahi jak wróci wystawi turniej.
W środę miało być więcej osób, bo pro nie mają dużych sesji tak jak w niedzielę ;)

Zaraz PW z danymi do wpłat.

Można nadal się zapisywać.

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1478
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 08 lip 2015, 19:18

1. Slodziak
2. nikozi1971
3. wiciu-ck
4. Soya11
5. Nomad_kr
6. MastaLoncik
7. hiro1972 nie wiedziałem ze dzisiaj dam radę ale zdążyłem i mogę zagrać (jeśli jeszcze mogę)

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1478
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 08 lip 2015, 19:24

Aha - ja mogę tylko dzisiaj, jakby był jutro to beze mnie, w niedzielę jak najbardziej

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1478
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 08 lip 2015, 19:52

Slodziak pisze:kurcze są takie mega korki w katowicach, że nie wiem czy zdąze ;/
jak nie to jutro zagramy ;/ albo w ndz skoro i tak nas mało


W sumie czy zaczniemy o 21 czy 21.15 to chyba nie ma aż takiego znaczenia (?), mało graczy, z czego połowa to gamblerzy więc szybko pewnie pójdzie :mrgreen:

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 08 lip 2015, 19:59

ja mogę grać obojętnie o której

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 08 lip 2015, 20:13

Przełóżmy na niedzielę. Ja ledwo daję radę wygospodarować czas na nasze turnieje. Nie będę dodatkowo czatował na forum na informację czy będzie o 21.15 czy 21.45. Zresztą późna pora też odpada, bo mam obowiązki w nocy.. i to nie koniecznie te przyjemne :(

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1478
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 08 lip 2015, 20:15

Loncik pisze:Przełóżmy na niedzielę. Ja ledwo daję radę wygospodarować czas na nasze turnieje. Nie będę dodatkowo czatował na forum na informację czy będzie o 21.15 czy 21.45. Zresztą późna pora też odpada, bo mam obowiązki w nocy.. i to nie koniecznie te przyjemne :(


:plus: 1

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 08 lip 2015, 20:23

:plus:

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 09 lip 2015, 13:42

Ja w niedzielę mogę nie zdążyć na 21.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 09 lip 2015, 15:57

a na którą zdążysz może jak innym nie będzie przeszkadzać to o 22:00 zagramy
ja bym wolał 22:00, bo tak samo na 21:00 mogę nie zdążyć, ale zagram jak coś z telefonu jakbym się spóźniał

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 10 lip 2015, 01:22

wiciu-ck pisze:ale zagram jak coś z telefonu jakbym się spóźniał


Jak były drużynowe mistrzostwa intelli, to chciałem spróbować grać z telefonu i nie odpaliło mi turnieju z home games, mimo że turniej normalnie trwał i byłem w nim zarejestrowany :-)

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 12 lip 2015, 12:39

A dziś gramy?

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1478
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 12 lip 2015, 22:43

Dziękuję bardzo. Ciekawie się grało..
Obrazek

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 13 lip 2015, 07:26

gratki hiiro :tak:

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 13 lip 2015, 10:48

Gratulacje Hiro!
Pokonałeś faworyta i zdecydowanie nie mówię o sobie ;) Do następnego razu. Oby było nas więcej..


Wróć do „PokerKings Series Of Poker”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.