Event 3 - PokerKings Series of Poker 2015

typer Pierwszy i jedyny cykl turniejów internetowych dla graczy. Jeden turniej w miesiącu, sensowne wpisowe, najlepsi rywale.

Przygotowania do sezonu 2017 - turniej co miesiąc!
W każdym turnieju do wygrania unikalna bransoletka PKSOP!

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 16 lut 2015, 12:30

1. Slodziak
2. Soya11

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 16 lut 2015, 14:42

1. Slodziak
2. Soya11
3.nikozi1971

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 21 lut 2015, 11:31

1. Slodziak
2. Soya11
3.nikozi1971
4. wiciu-ck

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1478
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 23 lut 2015, 20:47

1. Slodziak
2. Soya11
3.nikozi1971
4. wiciu-ck
5. hiro1972

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 25 lut 2015, 10:59

1. Slodziak
2. Soya11
3.nikozi1971
4. wiciu-ck
5. hiro1972
6,P I N D U CH

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 27 lut 2015, 10:10

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. Soya11 wpisowe zaksięgowane
3.nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
4. wiciu-ck
5. hiro1972
6,P I N D U CH wpisowe zaksięgowane
7. Nomad_kr

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 01 mar 2015, 16:58

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. Soya11 wpisowe zaksięgowane
3.nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
4. wiciu-ck
5. hiro1972
6,P I N D U CH wpisowe zaksięgowane
7. Nomad_kr
8. mefius5 (ratuje mnie tylko wpłata na starsy)

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 01 mar 2015, 17:00

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. Soya11 wpisowe zaksięgowane
3.nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
4. wiciu-ck
5. hiro1972
6,P I N D U CH wpisowe zaksięgowane
7. Nomad_kr
8. mefius5 (ratuje mnie tylko wpłata na starsy)
9. iza_doria

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 01 mar 2015, 17:24

mefius ja wyślę słodziakowi na skrilla a ty odpal mi na starsy

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 01 mar 2015, 17:53

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. Soya11 wpisowe zaksięgowane
3.nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
4. wiciu-ck
5. hiro1972
6,P I N D U CH wpisowe zaksięgowane
7. Nomad_kr
8. mefius5 (ratuje mnie tylko wpłata na starsy)
9. iza_doria
10. MastaLoncik

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 01 mar 2015, 18:24

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. Soya11 wpisowe zaksięgowane
3.nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
4. wiciu-ck
5. hiro1972
6,P I N D U CH wpisowe zaksięgowane
7. Nomad_kr
8. mefius5 (ratuje mnie tylko wpłata na starsy)
9. iza_doria
10. MastaLoncik
11. MrGordon

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 925
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 01 mar 2015, 20:01

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. Soya11 wpisowe zaksięgowane
3.nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
4. wiciu-ck
5. hiro1972
6,P I N D U CH wpisowe zaksięgowane
7. Nomad_kr
8. mefius5 (ratuje mnie tylko wpłata na starsy)
9. iza_doria
10. MastaLoncik
11. MrGordon
12. gajor

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 01 mar 2015, 20:51

mefius ja wyślę słodziakowi na skrilla a ty odpal mi na starsy


poszło

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 02 mar 2015, 00:33

Obrazek
Gratulacje!

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 02 mar 2015, 00:46

Gratki ale wicia to bym grrr za tego fulla mojego ;)0

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 02 mar 2015, 01:18

PINDUCH pisze:ale wicia to bym grrr za tego fulla mojego


To omaha mnie wyrzucił gdy miałem karetę.

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 02 mar 2015, 11:54

Gratki.

Soyka ja z moim fulem byłem 2 w kolejce do tej puli :)
W ostatniej rundzie licytacji już było widać że te nasze fule nie są chyba dobre :)

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 02 mar 2015, 12:00

także nomad ty co byłeś najbardziej agresywny, byłeś daaaaaleeeekooo od zgarnięcia tej puli z marnym fulem :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 02 mar 2015, 12:01

Nie przyjrzałem się.
Ale trochę mi ulżyło bo wolę wypadać z 3-cim układem niż drugim :)

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 02 mar 2015, 12:05

Już na Turn zastanawiałem się czy powinienem to odpuścić.
Jak myślicie?

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 02 mar 2015, 12:08

Nie mam historii z PLO :(

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 02 mar 2015, 12:32

jest na dysku w historii nie w HM jak ktoś nie ma Omahy

Poker Stars-nielegalny-w-PL-!, $0.10 Buy-in (15/30 blinds) Pot Limit Omaha Tournament, 6 Players
Poker Tools by CardRunners - Hand Details

hiro1972 (SB): 3,210 (107 bb)
Nomad_kr (BB): 2,550 (85 bb)
MastaLoncik (UTG): 2,820 (94 bb)
Hero (MP): 3,315 (110.5 bb)
MrGordonPL (CO): 3,330 (111 bb)
Soya11 (BTN): 2,775 (92.5 bb)

Preflop: Hero is MP with 6Obrazek 8Obrazek 8Obrazek AObrazek
MastaLoncik folds, Hero raises to 75, MrGordonPL folds, Soya11 calls 75, hiro1972 calls 60, Nomad_kr calls 45

Flop: (300) 7Obrazek 9Obrazek TObrazek (4 players)
hiro1972 checks, Nomad_kr checks, Hero bets 90, Soya11 calls 90, hiro1972 folds, Nomad_kr calls 90

Turn: (570) 7Obrazek (3 players)
Nomad_kr checks, Hero bets 120, Soya11 calls 120, Nomad_kr raises to 570, Hero calls 450, Soya11 calls 450

River: (2,280) JObrazek (3 players)
Nomad_kr bets 1,140, Hero raises to 2,580 and is all-in, Soya11 calls 2,040 and is all-in, Nomad_kr calls 675 and is all-in

Results: 8,175 pot
Final Board: 7Obrazek 9Obrazek TObrazek 7Obrazek JObrazek
Nomad_kr showed TObrazek TObrazek 4Obrazek 4Obrazek and lost (-2,550 net)
Hero showed 6Obrazek 8Obrazek 8Obrazek AObrazek and won 8,175 (5,400 net)
Soya11 showed 7Obrazek 7Obrazek 9Obrazek 8Obrazek and lost (-2,775 net)
Ostatnio zmieniony 02 mar 2015, 12:37 przez wiciu-ck, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 02 mar 2015, 12:40

ja wkleiłem nomadowi, żeby miał i dał do analiz bo po to on chciał o coś zapytać to sobie tam opisze po swojemu :)
ja nie mam pytań do tego rozdania :mrgreen:
to było rozdanie typu: fish miał fart i trafił, a donki same "dajo" chipsy :wink: :razz:

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 02 mar 2015, 12:59

Najśmieszniejsze, że ja cholernie poważnie brałem na tym turnie pod uwagę fold, po tym jak Nomad zaczął szaleć.
Nie dziwie się że Esfandiari zarobił najwiecej wśród pokerzystów skoro on to potrafił, no ale miał więcej czasu do namysłu :P

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hqTjYnkIHIA[/youtube]

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 02 mar 2015, 13:36

No dobra, dobra.
W sumie nie muszę o nic pytać bo wynik rozdania pokazuje co należało zrobić.

Szkoda tylko Wiciu, że te nasze 6k sztonów nie pomogło Ci w zdobyciu bransoletki :)

Ogólnie to ostatnio powrócił czas, w którym dostaję niby mocne układy, przez które tracę sporo kasy, gdyż nie potrafię skutecznie rozpoznać sytuacji, w których należy a w których nie sprawdzać z układem bliskim nutsa.


Wróć do „PokerKings Series Of Poker”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.