Event 2 - PokerKings Series of Poker 2015

typer Pierwszy i jedyny cykl turniejów internetowych dla graczy. Jeden turniej w miesiącu, sensowne wpisowe, najlepsi rywale.

Przygotowania do sezonu 2017 - turniej co miesiąc!
W każdym turnieju do wygrania unikalna bransoletka PKSOP!

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 30 sty 2015, 10:16

1. Slodziak
2. lion_victor

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 30 sty 2015, 14:22

1. Slodziak
2. lion_victor
3. Soya11

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 30 sty 2015, 14:31

1. Slodziak
2. lion_victor
3. Soya11
4. nikozi1971

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 30 sty 2015, 15:23

1. Slodziak
2. lion_victor
3. Soya11
4. nikozi1971
5. wiciu-ck

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 05 lut 2015, 09:45

już za tydzień turniej, zapraszamy do zapisów!

1. Slodziak
2. lion_victor
3. Soya11
4. nikozi1971
5. wiciu-ck

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 09 lut 2015, 21:03

1. Slodziak
2. lion_victor
3. Soya11
4. nikozi1971
5. wiciu-ck
6.P I N D U CH

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 11 lut 2015, 09:36

Slodziak pisze:gramy już jutro co z Wami?!


Może to syndrom czwartku?

1. Slodziak
2. lion_victor
3. Soya11
4. nikozi1971
5. wiciu-ck
6.P I N D U CH
7. Nomad

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 11 lut 2015, 15:36

1. Slodziak
2. lion_victor
3. Soya11
4. nikozi1971
5. wiciu-ck
6.P I N D U CH
7. Nomad
8. MrGordon

Coś nie widać tych, którym niedziela nie pasowała... ;-)

Pitshot
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 08 sie 2009, 16:35

Re: Event 2 - PokerKings Series of Poker 2015

Postautor: Pitshot » 12 lut 2015, 09:58

Slodziak pisze:Nagroda dodatkowa: dla zwycięzcy bransoleta PokerKings Series of Poker 2014


Zostały jeszcze z tamtego roku? ;)

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 12 lut 2015, 10:02

1. Slodziak
2. lion_victor
3. Soya11
4. nikozi1971
5. wiciu-ck
6.P I N D U CH
7. Nomad
8. MrGordon
9. iza_doria

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 12 lut 2015, 13:51

Rzeczywiście, niewiele tych osób, którym nie pasowała niedziela...

Mi z kolei nie pasuje dzisiaj, o czym dowiedziałem się wczoraj :( I niestety w tygodniu takie rzeczy (praca, delegacje itp.) mogą się mi przytrafiać. A ponieważ interesował mnie tylko puchar, pewnie zrezygnuje z dalszej części cyklu :evil:

Połamania Asów!

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 12 lut 2015, 14:02

Wiadomo było że tak będzie. Jęczenie, że nie będą grać bo niedziela, przełożymy na czwartek, eksperci jak nie grali tak grać nie będą a więcej stracimy bo ci co grali w niedzielę nie będą mogli w tygodniu.

Mi to wszystko jedno, niedziela i czwartek mi pasują mniej więcej tak samo, może z delikatnym akcentem, że lepszy czwartek.

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 12 lut 2015, 14:08

sprawdzić kto chciał przekładać i zweryfikować :D

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 925
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 12 lut 2015, 17:08

zagram jak ktoś się wymieni 17$ 888-brak-polskiej-licencji!>starsy, ewentualnie wpłaci Wahiemu, a ja przeleje na 888-brak-polskiej-licencji!

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 12 lut 2015, 17:27

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. Soya11 wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
6.P I N D U CH
7. Nomad wpisowe zaksięgowane
8. MrGordon wpisowe zaksięgowane
9. iza_doria wpisowe zaksięgowane
10. Maybeturek wpisowe zaksięgowane
11. zielarz wpisowe zaksięgowane
12. genowaty (jak się wyrobi to jakoś po 20 wppłacam, jak nie to wykreślić!)

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3087
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 12 lut 2015, 17:30

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. Soya11 wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
6.P I N D U CH
7. Nomad wpisowe zaksięgowane
8. MrGordon wpisowe zaksięgowane
9. iza_doria wpisowe zaksięgowane
10. Maybeturek wpisowe zaksięgowane
11. zielarz wpisowe zaksięgowane
12. genowaty (jak się wyrobi to jakoś po 20 wppłacam, jak nie to wykreślić!)
13. grzegorzvp

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 12 lut 2015, 18:47

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. Soya11 wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
6.P I N D U CH
7. Nomad wpisowe zaksięgowane
8. MrGordon wpisowe zaksięgowane
9. iza_doria wpisowe zaksięgowane
10. Maybeturek wpisowe zaksięgowane
11. zielarz wpisowe zaksięgowane
12. genowaty (jak się wyrobi to jakoś po 20 wppłacam, jak nie to wykreślić!)
13. grzegorzvp
14.MastaLoncik

Taki fisz jak ja potrzebuje kompletu gier.. Dopisz mnie Slodziak, spróbuje pograć z komórki..

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 12 lut 2015, 19:05

jestem
słodki poproszę jak zawsze :)

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 12 lut 2015, 19:22

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. Soya11 wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
6.P I N D U CH
7. Nomad wpisowe zaksięgowane
8. MrGordon wpisowe zaksięgowane
9. iza_doria wpisowe zaksięgowane
10. Maybeturek wpisowe zaksięgowane
11. zielarz wpisowe zaksięgowane
12. genowaty (jak się wyrobi to jakoś po 20 wppłacam, jak nie to wykreślić!)
13. grzegorzvp
14.MastaLoncik
15. mara10027

monk880
-#VIP
-#VIP
Posty: 702
Rejestracja: 30 sty 2011, 19:50

Postautor: monk880 » 12 lut 2015, 19:45

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. Soya11 wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
6.P I N D U CH
7. Nomad wpisowe zaksięgowane
8. MrGordon wpisowe zaksięgowane
9. iza_doria wpisowe zaksięgowane
10. Maybeturek wpisowe zaksięgowane
11. zielarz wpisowe zaksięgowane
12. genowaty
13. grzegorzvp wpisowe zaksięgowane
14.MastaLoncik wpisowe zaksięgowane
15. mara10027 wpisowe zaksięgowane
16. gajor
17. morendi wpisowe zaksięgowane
18.monk880

Awatar użytkownika
Sliwa
-#VIP
-#VIP
Posty: 720
Rejestracja: 08 kwie 2010, 18:14

Postautor: Sliwa » 12 lut 2015, 20:00

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. Soya11 wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
6.P I N D U CH
7. Nomad wpisowe zaksięgowane
8. MrGordon wpisowe zaksięgowane
9. iza_doria wpisowe zaksięgowane
10. Maybeturek wpisowe zaksięgowane
11. zielarz wpisowe zaksięgowane
12. genowaty
13. grzegorzvp wpisowe zaksięgowane
14.MastaLoncik wpisowe zaksięgowane
15. mara10027 wpisowe zaksięgowane
16. gajor
17. morendi wpisowe zaksięgowane
18.monk880
19. Sliwa

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 925
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 12 lut 2015, 20:37

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. Soya11 wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
6.P I N D U CH
7. Nomad wpisowe zaksięgowane
8. MrGordon wpisowe zaksięgowane
9. iza_doria wpisowe zaksięgowane
10. Maybeturek wpisowe zaksięgowane
11. zielarz wpisowe zaksięgowane
12. genowaty wpisowe zaksięgowane
13. grzegorzvp wpisowe zaksięgowane
14.MastaLoncik wpisowe zaksięgowane
15. mara10027 wpisowe zaksięgowane
16. gajor
17. morendi wpisowe zaksięgowane
18.monk880 wpisowe zaksięgowane
19. Sliwa wpisowe zaksięgowane
20. Buba wpisowe zaksięgowane
21. gajor

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 12 lut 2015, 20:54

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. Soya11 wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
6.P I N D U CH
7. Nomad wpisowe zaksięgowane
8. MrGordon wpisowe zaksięgowane
9. iza_doria wpisowe zaksięgowane
10. Maybeturek wpisowe zaksięgowane
11. zielarz wpisowe zaksięgowane
12. genowaty wpisowe zaksięgowane
13. grzegorzvp wpisowe zaksięgowane
14.MastaLoncik wpisowe zaksięgowane
15. mara10027 wpisowe zaksięgowane
16. gajor
17. morendi wpisowe zaksięgowane
18.monk880 wpisowe zaksięgowane
19. Sliwa wpisowe zaksięgowane
20. Buba wpisowe zaksięgowane
21. gajor
22. Glory

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 12 lut 2015, 21:05

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. Soya11 wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
6.P I N D U CH
7. Nomad wpisowe zaksięgowane
8. MrGordon wpisowe zaksięgowane
9. iza_doria wpisowe zaksięgowane
10. Maybeturek wpisowe zaksięgowane
11. zielarz wpisowe zaksięgowane
12. genowaty wpisowe zaksięgowane
13. grzegorzvp wpisowe zaksięgowane
14.MastaLoncik wpisowe zaksięgowane
15. mara10027 wpisowe zaksięgowane
16. gajor
17. morendi wpisowe zaksięgowane
18.monk880 wpisowe zaksięgowane
19. Sliwa wpisowe zaksięgowane
20. Buba wpisowe zaksięgowane
21. gajor
22. Glory
23. Grzechu

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 13 lut 2015, 00:26

Obrazek

Dzięki za grę. Pod koniec złapałem takiego runa, że nie wiem co musiałbym zrobić żeby nie wygrać tego turnieju, praktycznie samograj, ale i tak cieszy. :-)


Wróć do „PokerKings Series Of Poker”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.