Event 1 - PokerKings Series of Poker 2016

typer Pierwszy i jedyny cykl turniejów internetowych dla graczy. Jeden turniej w miesiącu, sensowne wpisowe, najlepsi rywale.

Przygotowania do sezonu 2017 - turniej co miesiąc!
W każdym turnieju do wygrania unikalna bransoletka PKSOP!

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 13 sty 2016, 17:54

1. Slodziak
2. izadoria

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 13 sty 2016, 19:08

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 13 sty 2016, 19:35

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 13 sty 2016, 23:10

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
4. Soya11s

Co z wpisowym? totalnie omijamy skrilla?

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 13 sty 2016, 23:39

Fajnie:)

Szkoda tylko że nie mogę uruchomić Redbetu
Wyskakuje mi:
Checksum verification failed for ./arch/win32/jre/bin/dt_socket.dll

Miał ktoś takie cudo?

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 13 sty 2016, 23:53

Slodziak pisze:wyjasnij problem do niedzieli :)

spróbuj reinstalacji


Reinstalka nie pomaga, jutro będę musiał pogadać z supportem.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 14 sty 2016, 09:47

Sprawdź czy masz najnowsze oprogramowanie Java, jeśli nie to uaktualnij. Jak nie pomoże to całkiem odinstaluj Java, zrestartuj komputer, zainstaluj najnowsze Java, zrestartuj komputer, uruchom redbet-brak-polskiej-licencji!.

jre to katalog związany z Java więc może tu coś jest nie tak.

https://www.java.com/pl/download/

Możesz też grać z przeglądarki, ale tam tez Java potrzebna. Spróbuj czy ci się uruchomi.

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 14 sty 2016, 10:49

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 14 sty 2016, 14:09

Dzieki Wiciu za pomoc :) Okazało się że antivir blokuje pliki javy potrzebne do uruchomienia redbetu.

satyk
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 168
Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34

Postautor: satyk » 16 sty 2016, 00:13

pytanie mam, czy zawsze turki będą w soboty o 21(bo to najgorsza pora, imprezy itp.) czy wszystkie będą miały wpisowe 11 ojro?

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 16 sty 2016, 00:23

satyk pisze:pytanie mam, czy zawsze turki będą w soboty o 21(bo to najgorsza pora, imprezy itp.) czy wszystkie będą miały wpisowe 11 ojro?


17.01.2016 to niedziela, według regulaminu turki mają być zawsze w pierwszą niedziele miesiąca. Chyba że święta czy zloty spowodują przesuniecie na kolejną niedziele. Wpisowe aż do końca roku będzie wynosić 11E.

NaVy
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 70
Rejestracja: 20 sty 2008, 21:18

Postautor: NaVy » 16 sty 2016, 18:33

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.

satyk
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 168
Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34

Postautor: satyk » 16 sty 2016, 23:04

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 17 sty 2016, 10:23

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9.siwyczubet

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 17 sty 2016, 10:24

w lobby jeszcze brak ;(

satyk
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 168
Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34

Postautor: satyk » 17 sty 2016, 12:12

już jest w lobby

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 17 sty 2016, 13:23

na heypoker-brak-polskiej-licencji! nie ma, tylko redbet-brak-polskiej-licencji!

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 17 sty 2016, 14:54

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 17 sty 2016, 14:56

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1


Zmieniłem swój alias na redbet-brak-polskiej-licencji! chyba taki mam

asiakurcze
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2016, 12:45

Postautor: asiakurcze » 17 sty 2016, 17:03

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 17 sty 2016, 17:52

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 17 sty 2016, 18:49

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
13. bizarre90

Awatar użytkownika
robforum
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 190
Rejestracja: 03 kwie 2008, 22:50

Postautor: robforum » 17 sty 2016, 18:51

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
13. bizarre90
14. Triomax

Ulter
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2009, 18:12

Postautor: Ulter » 17 sty 2016, 19:23

1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
13. bizarre90
14. Triomax
15. Ulter

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 17 sty 2016, 19:53

NIE MAM :(


Wróć do „PokerKings Series Of Poker”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.