
Pierwszy i jedyny cykl turniejów internetowych dla graczy. Jeden turniej w miesiącu, sensowne wpisowe, najlepsi rywale.
Przygotowania do sezonu 2017 - turniej co miesiąc!
W każdym turnieju do wygrania unikalna bransoletka PKSOP!
-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 13 sty 2016, 17:54
1. Slodziak
2. izadoria
-
nikozi1971
- -#VIP

- Posty: 664
- Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54
Postautor: nikozi1971 » 13 sty 2016, 19:08
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
-
wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Postautor: wiciu-ck » 13 sty 2016, 19:35
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
-
Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Postautor: Soya » 13 sty 2016, 23:10
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
4. Soya11s
Co z wpisowym? totalnie omijamy skrilla?
-
Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Postautor: Soya » 13 sty 2016, 23:39
Fajnie:)
Szkoda tylko że nie mogę uruchomić Redbetu
Wyskakuje mi:
Checksum verification failed for ./arch/win32/jre/bin/dt_socket.dll
Miał ktoś takie cudo?
-
Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Postautor: Soya » 13 sty 2016, 23:53
Slodziak pisze:wyjasnij problem do niedzieli

spróbuj reinstalacji
Reinstalka nie pomaga, jutro będę musiał pogadać z supportem.
-
wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Postautor: wiciu-ck » 14 sty 2016, 09:47
Sprawdź czy masz najnowsze oprogramowanie Java, jeśli nie to uaktualnij. Jak nie pomoże to całkiem odinstaluj Java, zrestartuj komputer, zainstaluj najnowsze Java, zrestartuj komputer, uruchom redbet-brak-polskiej-licencji!.
jre to katalog związany z Java więc może tu coś jest nie tak.
https://www.java.com/pl/download/
Możesz też grać z przeglądarki, ale tam tez Java potrzebna. Spróbuj czy ci się uruchomi.
-
nomad
- -#graczroku

- Posty: 1089
- Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29
Postautor: nomad » 14 sty 2016, 10:49
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
-
Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Postautor: Soya » 14 sty 2016, 14:09
Dzieki Wiciu za pomoc

Okazało się że antivir blokuje pliki javy potrzebne do uruchomienia redbetu.
-
satyk
- -#aktywny

- Posty: 168
- Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34
Postautor: satyk » 16 sty 2016, 00:13
pytanie mam, czy zawsze turki będą w soboty o 21(bo to najgorsza pora, imprezy itp.) czy wszystkie będą miały wpisowe 11 ojro?
-
Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Postautor: Soya » 16 sty 2016, 00:23
satyk pisze:pytanie mam, czy zawsze turki będą w soboty o 21(bo to najgorsza pora, imprezy itp.) czy wszystkie będą miały wpisowe 11 ojro?
17.01.2016 to niedziela, według regulaminu turki mają być zawsze w pierwszą niedziele miesiąca. Chyba że święta czy zloty spowodują przesuniecie na kolejną niedziele. Wpisowe aż do końca roku będzie wynosić 11E.
-
NaVy
- -#pretendent

- Posty: 70
- Rejestracja: 20 sty 2008, 21:18
Postautor: NaVy » 16 sty 2016, 18:33
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
-
satyk
- -#aktywny

- Posty: 168
- Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34
Postautor: satyk » 16 sty 2016, 23:04
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
-
PINDUCH
- -#VIP

- Posty: 1355
- Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06
Postautor: PINDUCH » 17 sty 2016, 10:23
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9.siwyczubet
-
PINDUCH
- -#VIP

- Posty: 1355
- Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06
Postautor: PINDUCH » 17 sty 2016, 10:24
w lobby jeszcze brak ;(
-
satyk
- -#aktywny

- Posty: 168
- Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34
Postautor: satyk » 17 sty 2016, 12:12
już jest w lobby
-
wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Postautor: wiciu-ck » 17 sty 2016, 13:23
na heypoker-brak-polskiej-licencji! nie ma, tylko redbet-brak-polskiej-licencji!
-
Loncik
- -#graczroku

- Posty: 1318
- Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00
Postautor: Loncik » 17 sty 2016, 14:54
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
-
wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Postautor: wiciu-ck » 17 sty 2016, 14:56
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
Zmieniłem swój alias na redbet-brak-polskiej-licencji! chyba taki mam
-
asiakurcze
- -#zwykly

- Posty: 4
- Rejestracja: 17 sty 2016, 12:45
Postautor: asiakurcze » 17 sty 2016, 17:03
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 17 sty 2016, 17:52
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 17 sty 2016, 18:49
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
13. bizarre90
-
robforum
- -#aktywny

- Posty: 190
- Rejestracja: 03 kwie 2008, 22:50
Postautor: robforum » 17 sty 2016, 18:51
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
13. bizarre90
14. Triomax
-
Ulter
- -#aktywny

- Posty: 105
- Rejestracja: 20 lip 2009, 18:12
Postautor: Ulter » 17 sty 2016, 19:23
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
13. bizarre90
14. Triomax
15. Ulter
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 17 sty 2016, 19:53
NIE MAM

Wróć do „PokerKings Series Of Poker”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.