Event 1 - PokerKings Series of Poker 2015

typer Pierwszy i jedyny cykl turniejów internetowych dla graczy. Jeden turniej w miesiącu, sensowne wpisowe, najlepsi rywale.

Przygotowania do sezonu 2017 - turniej co miesiąc!
W każdym turnieju do wygrania unikalna bransoletka PKSOP!

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 09 sty 2015, 12:38

1. Slodziak
2. lion_victor

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 925
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 09 sty 2015, 13:03

1. Slodziak
2. lion_victor
3. gajor

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 09 sty 2015, 17:30

1. Slodziak
2. lion_victor
3. gajor
4. nikozi1971

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 09 sty 2015, 19:15

1. Slodziak
2. lion_victor
3. gajor
4. nikozi1971
5. Soya11

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 09 sty 2015, 20:44

1. Slodziak
2. lion_victor
3. gajor
4. nikozi1971
5. Soya11
6. Nomad (może 6-stka będzie szczęśliwsza)

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 09 sty 2015, 20:58

1. Slodziak
2. lion_victor
3. gajor
4. nikozi1971
5. Soya11
6. Nomad (może 6-stka będzie szczęśliwsza)
7. wiciu-ck

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1478
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 09 sty 2015, 23:33

1. Slodziak
2. lion_victor
3. gajor
4. nikozi1971
5. Soya11
6. Nomad (może 6-stka będzie szczęśliwsza)
7. wiciu-ck
8. hiro1972

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 10 sty 2015, 16:18

1. Slodziak
2. lion_victor
3. gajor
4. nikozi1971
5. Soya11
6. Nomad (może 6-stka będzie szczęśliwsza)
7. wiciu-ck
8. hiro1972
9.P I N D U CH

PS. w logo też pasowałoby rok zmienić ;)

zielarz5
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2013, 09:38

Postautor: zielarz5 » 15 sty 2015, 10:30

1. Slodziak
2. lion_victor
3. gajor
4. nikozi1971
5. Soya11
6. Nomad (może 6-stka będzie szczęśliwsza)
7. wiciu-ck
8. hiro1972
9.P I N D U CH
10. zielarz5

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 18 sty 2015, 12:42

1. Slodziak
2. lion_victor
3. gajor
4. nikozi1971
5. Soya11
6. Nomad (może 6-stka będzie szczęśliwsza)
7. wiciu-ck
8. hiro1972
9.P I N D U CH
10. zielarz5
11. mefius5 U mnie możliwy jest tylko transfer z P*. Jak ktoś jest chętny poratować przelewem z MB Słodziakowi, pisać na pw ;)

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 18 sty 2015, 17:50

buba

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 18 sty 2015, 18:44

Da się grać z telefonu? Nie widzę nigdzie home games..

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 18 sty 2015, 18:49

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. gajor wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. Soya11 wpisowe zaksięgowane
6. Nomad wpisowe zaksięgowane
7. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
8. hiro1972 wpisowe zaksięgowane
9.P I N D U CH wpisowe zaksięgowane
10. zielarz5 wpisowe zaksięgowane
11. mefius5
12. buba
13. iza_doria

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 18 sty 2015, 19:03

14. MastaLoncik

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 18 sty 2015, 19:37

MrGordon pisze:Da się grać z telefonu? Nie widzę nigdzie home games..

Z tego co kojarzę (bo sam nie grałem tak) to zapisać się trzeba normalnie na komputerze, potem o 21:00 uruchomi ci się turniej na telefonie i będziesz mógł grać.

Słodziak tak chyba grywał, mógłby potwierdzić jeśli tak jest.

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 18 sty 2015, 20:09

1. Slodziak wpisowe zaksięgowane
2. lion_victor wpisowe zaksięgowane
3. gajor wpisowe zaksięgowane
4. nikozi1971 wpisowe zaksięgowane
5. Soya11 wpisowe zaksięgowane
6. Nomad wpisowe zaksięgowane
7. wiciu-ck wpisowe zaksięgowane
8. hiro1972 wpisowe zaksięgowane
9.P I N D U CH wpisowe zaksięgowane
10. zielarz5 wpisowe zaksięgowane
11. mefius5 wpisowe zaksięgowane
12. buba wpisowe zaksięgowane
13. iza_doria wpisowe zaksięgowane
14. MastaLoncik
15. Bartek wpisowe zaksięgowane
16. MrGordon

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1478
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 18 sty 2015, 23:24

Wygrał kto?

Awatar użytkownika
nikozi1971
-#VIP
-#VIP
Posty: 664
Rejestracja: 30 maja 2010, 05:54

Postautor: nikozi1971 » 18 sty 2015, 23:35

jeszcze grają ;)

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 18 sty 2015, 23:40

Obrazek

Jakoś tak dobrze mi się grało :mrgreen:

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 18 sty 2015, 23:50

GG, dobre karty, dobra gra i zasłużone zwycięstwo. :trophy: :tak:

Moje drugie miejsce jest spoko, karty tak sobie, w HU praktycznie nie istniałem, ale zaczynałem też z dużo mniejszym stackiem, jeszcze na koniec wpadłem na monstera u Soyi i moje A6o nie dało rady jego T8s. Zrobiłem tyle, ile się dało. :tak:

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 18 sty 2015, 23:56

Gratki Soja ;)

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 18 sty 2015, 23:57

Zaczynaliśmy jakoś 37-11 bodajże, parę trafionych spotów i została Ci połowa, potem jeszcze walczyłeś ale właśnie zagablowałem z T8s na twój olek na flopie fd na turnie kolor ale tobie do A na river 4 karta nie spadła i mam 3 bransoletkę :)
Ciekawe czy grawer będzie podobny do tego sprzed dwóch lat czy z ubiegłego roku. Jakby co optuje za pierwszą opcją :twisted:

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 19 sty 2015, 11:15

Gratki Soya

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 19 sty 2015, 22:38

Slodziak pisze:gratki Soya :)
szkoda, że Buba mnie oszukał


2 razy mi się udało raz Ciebie a potem jeszcze dziwki pociąłem alfonsami :)

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 20 sty 2015, 16:32

No ja tez oszukiwałem Gajora oszukałem bodajże z AJ gdy on miał A6 i mu 6 nie spadła, Liona mając AT na jednokolorowym flopie Thigh, board sie na river jeszcze sparował i ryzykowałem życie turniejowe przeciw Ahigh, ale najbrutalniej oszukałem chyba Nikoziego, razem z Gordonem, wyrównali do bb, moje QT na flopie AQx szału nie robiło, turn Q, był juz intrygujący a river T był wymarzony też przez KJ Nikoziego, pewnie byłoby inaczej gdyby cała akcja zaczęła się rozgrywać przed a nie po riverze :twisted:


Wróć do „PokerKings Series Of Poker”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.