Mam bardzo dziwną sytuację z sharkscope.
Otóż w kwietniu ubiegłego roku zrobiłem 1 wpłatę (za pośrednictwem karty kredytowej) na 3 miesiące,od tego czasu do dzisiaj mam abonament.
Myślałem, że to auto pobieranie opłaty,ale przez ten czas nic na karcie nie miałem,więc nie mieli co ściągać z karty.
Całkowicie nie rozumiem tej sytuacji(oczywiście jest mi na rękę) i jestem ciekawy czy ktoś ma jakieś podobne doświadczenia, albo wie o co w tym chodzi?
Dziwna akcja z sharkscope
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
-
fifeofakind
- -#pretendent

- Posty: 20
- Rejestracja: 24 wrz 2012, 18:24
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
