[Cash] [PLO8 10$] AA45

Analizy rozdań poker omaha. Wszystkie rodzaje gry poker omaha.
dzikidzik
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 06 sty 2011, 16:13

[Cash] [PLO8 10$] AA45

Postautor: dzikidzik » 28 mar 2013, 15:50

Kolejne rozdanie z Hi-Low:

Hand Information
No Limit Omaha, 0.1 BB (6 handed).
Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
Seat: 1 pontora ($18.95) Small Blind
Seat: 2 gotfun ($10.43) Big Blind
Seat: 3 edka72 ($4.76)
Seat: 4 ace_ace_babe ($4)
Seat: 5 Hero ($12.61)
Seat: 6 fatibo1982 ($9.41) Dealer
Dealt to Hero
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Preflop (Pot:0.15)
edka72 CALL $0.1
ace_ace_babe FOLD
Hero RAISE $0.2
fatibo1982 FOLD
pontora FOLD
gotfun CALL $0.1
edka72 CALL $0.1

Flop(Pot: $0.65)
Obrazek Obrazek Obrazek

gotfun CHECK
edka72 CHECK
Hero BET $0.46
gotfun FOLD
edka72 CALL $0.46

Turn(Pot: $1.57)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

edka72 CHECK
Hero CHECK

River(Pot: $1.57)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

edka72 BET $0.8

????

Gracz generalnie pasywny, rozgrywa stosunkowo niewiele rąk. Grałem z nim wielokrotnie i szczerze mówiąc to chyba nie do końca czuje idee Hi-Low. Mniej więcej widzę co źle zrobiłem, przede wszystkim czy pot bet na turnie i co na riverze ?

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 28 mar 2013, 17:01

Układu Lo tutaj nie będzie więc pominę ten aspekt.

W zasadzie nie masz żadnej ręki, asy na ręku są tu dość słabe. Masz też dość sporo rąk które Cię biją - Q9, AQ, JJ, TT, KK, 33, 22 i wszelkie dwie pary. Tak naprawdę myślę że możesz się ewentualnie zmierzyć tylko przeciwko jednej parze i dość wątpliwe jest żeby tak się z nią rzucał.

Masz dołożyć w zasadzie pół puli - pytanie czy to na tyle mało żeby liczyć na to, że ma tylko tą jedną parę.

Dostałeś dość wysoki call na flopie, turna przeczekał ale był bez pozycji więc ciężko tu coś wywnioskować, na riverze betuje bo przeczuwa że Ty tego nie zrobisz. Może tu ściemniać i próbować Cię wyrzucić z rozdania po pasywnym turnie ale moim zdaniem jesteś tu daleko z tyłu. Nie ma szans zeby czegoś nie skompletował. FOLD.

piotrek_nowy
-#VIP
-#VIP
Posty: 634
Rejestracja: 21 maja 2009, 09:16

Postautor: piotrek_nowy » 29 mar 2013, 03:14

Na preflopie bet pot, i tak na plo8 pol stolu najczesciej Cie sprawdzi. Flop jest close pomiedzy check i bet, w multiwayu molgbys w sumie wziasc darmowa karte, ale betujac tez tragedii nie ma, szczegolnie na pasywnych rywali.

River to imo jednak fold, na pasywnego fisha tam zobaczysz set/two pair najczesciej, za rzadko bedzie blokowal z AKxx.

pzdr

dzikidzik
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 06 sty 2011, 16:13

Postautor: dzikidzik » 29 mar 2013, 12:10

Oczywiście macie rację, pokazał AKJ3 rainbow, call na river bez większego sensu, zrobiłem to chyba tylko z ciekawości, zawsze to jakieś wskazówki na przyszłość.

Dzięki i do następnego


Wróć do „Omaha”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.