Ja lubię takiego flopa leadbetować i to dość grubo, za jakieś 2,50$ bym atakowała. I zazwyczaj wtedy już wiesz na czym stoisz - jak nie odpuści to w większości przypadków jesteś z tyłu. Więc to ma dwie zalety: albo zgarniasz pulę już teraz bez zastanawiania się co z tymi ósemkami dalej, albo nie inwestujesz już więcej niż to co pre-flop i te 2,50$ po flopie.
Ch/r też fajne, ale nie tak małe ! 4,5$-5$ bym powiedziała, że optymalnie. Inwestujesz więcej niż według mojej pierwszej opcji ale masz jeszcze jaśniejszą sytuację na czym stoisz. I jest to nawet lepsze skoro masz więcej niż jednego przeciwnika.
Anyway, skoro już callnął to na turnie czekam i na riverze też się nie wychylam.
[FR] [NL25] [ZOOM] 88
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.