VPIP: 57, PFR: 34, 3B: 13, AF: 1,5,
Czyli wrzucamy w equilaba staty z BU. czyli vpip:19, PFR: 65
i wychodzi nam taki zakres jo?:
55-22,A3s-A2s,K7s-K2s,Q8s-Q2s,J8s-J2s,T8s-T2s,94s+,84s+,74s+,64s+,54s,A8o-A2o,K9o-K2o,Q9o-Q4o,J9o-J6o,T6o+,97o+,86o+,76o czyli mamy 74% equity na taki zasięg.
wrzuciłem wg tego zasięgu i na mój 4bet shove przy jego callu potrzebuję tylko 43% jo??
Czyli tutaj stakujemy się czy jednak fold na 1 poziomie?
Dodam jeszcze że ten zakres bardzo pasuje do niego bo grał z K5 x/c z 4parką do końca również był sd z jego 98o i słabo rozegrał KK.
Poker Stars-nielegalny-w-PL-! No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker Stars-nielegalny-w-PL-! Converter Tool from http://flopturnriver.com
SB (t1,036)
Hero (BB) (t1,964)
Hero's M: 65.47
Preflop: Hero is BB with K
, K
SB raises t34, Hero raises t115, SB calls t91
Flop: (t270) 7
, A
, 9
(2 players)
Hero bets t120, SB raises t380, Hero ???




