4man final hu KK 3,5$

Analizy rozdań poker teksas z gier heads up, 1 na 1. Cash, Sit'n Go, czy też finałowych gier turniejowych. Grasz w poker teksas? Wejdź!
Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

4man final hu KK 3,5$

Postautor: knoperss » 13 lis 2013, 23:18

Siema takie pytanie co tu robicie?? w pomocy przychodzą staty na gościa:
VPIP: 57, PFR: 34, 3B: 13, AF: 1,5,
Czyli wrzucamy w equilaba staty z BU. czyli vpip:19, PFR: 65
i wychodzi nam taki zakres jo?:
55-22,A3s-A2s,K7s-K2s,Q8s-Q2s,J8s-J2s,T8s-T2s,94s+,84s+,74s+,64s+,54s,A8o-A2o,K9o-K2o,Q9o-Q4o,J9o-J6o,T6o+,97o+,86o+,76o czyli mamy 74% equity na taki zasięg.
wrzuciłem wg tego zasięgu i na mój 4bet shove przy jego callu potrzebuję tylko 43% jo??
Czyli tutaj stakujemy się czy jednak fold na 1 poziomie?
Dodam jeszcze że ten zakres bardzo pasuje do niego bo grał z K5 x/c z 4parką do końca również był sd z jego 98o i słabo rozegrał KK.
Poker Stars-nielegalny-w-PL-! No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker Stars-nielegalny-w-PL-! Converter Tool from http://flopturnriver.com

SB (t1,036)
Hero (BB) (t1,964)

Hero's M: 65.47

Preflop: Hero is BB with KObrazek, KObrazek
SB raises t34, Hero raises t115, SB calls t91

Flop: (t270) 7Obrazek, AObrazek, 9Obrazek (2 players)
Hero bets t120, SB raises t380, Hero ???

Obrazek

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 14 lis 2013, 01:12

Nic nie rozumiem z tego co tu napisałeś. Co to za zakresy? Do jego VPIP? Nie sądzisz, że będzie trochę węższy na cold call to 3bet niż jego standard kiedy otwiera/limpuje?

knoperss pisze:wrzuciłem wg tego zasięgu i na mój 4bet shove przy jego callu potrzebuję tylko 43% jo??


4bet shove gdzie? Na flopie to jest 3bet shove jeśli już. Preflop raise betu jest 3betem, bo Big Blind liczy się jako 1-bet. Nazywajmy rzeczy po imieniu bo potem nie wiadomo o co kaman.

Jeśli dobrze rozumiem to AF: 1,5, (=aggression factor) postflop i to jest dosyć mała wartość, a już szczególnie w HU. Co za tym idzie on jest raczej szczery postflop więc bardzo często będzie tam miał asa.

Dlatego imo zrzutka.

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 14 lis 2013, 08:32

ok 3bet. Moj blad xd
wlasnie mam problem z odczytem statystyk z huda. Co prawda podalem staty po 35 rekach ale tam bylo chyba 20 i probka mierna ale zakres imo dobry dla niego wstawilem.as jak najbardziej w jego rangu tylko czy tak gra asa pf?

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 14 lis 2013, 13:55

knoperss pisze:as jak najbardziej w jego rangu tylko czy tak gra asa pf?


Regspeed, z pozycją, bet/call, dlaczego nie? Jak najbardziej rozsądna linia ze średnimi Ax

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 14 lis 2013, 21:36

HU z wpisowym 3,5$

wyspinanie się na 19 poziom zaawansowania nie ma tutaj sensu - fold

do tego zakres jest źle ustalony i wyliczenia nie będą się pokrywać z rzeczywistością

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 14 lis 2013, 21:42

to jak mam ustalać ten zakres?? :D

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 14 lis 2013, 22:34

określ to co mam tam raise'ujac na flopie w 3betowanej puli , a nie zakres PF który nic nie daje

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 16 lis 2013, 19:27

urnotindanger pisze:określ to co mam tam raise'ujac na flopie w 3betowanej puli , a nie zakres PF który nic nie daje


:tak:

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 17 lis 2013, 22:46

Chodzi o te statystyki?? :D Króle zagrał b/c na flopie QT8rainbow turn pół pota i x/c na river miał top parę i tak zachowawczo zagrane Króle.
Obrazek


Wróć do „Heads up”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.