20 postów = informacje o freerollach

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2398
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 27 lip 2012, 22:16

Tak i wejdzie sobie ktoś z UC i przeczyta że ktoś wygrał we freerolu 5 dolarów, a że nasze służby lubią takie cuda podane na tacy, to przyjemnością zaczną ścigać za takie głupoty, 20 postów by mieć dostęp do blogów do naprawdę banalna przeszkoda dla chętnych, którzy chcą wymieniać się informacjami a swoich sukcesach i porażkach.
"Diabli mi zrobili żart
Joba mam na punkcie kart"

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2398
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 28 lip 2012, 12:06

Naciągane, bo nie miałeś z nimi do czynienia przez to że informacje o grze były dostępne tak jawnie że się nimi zainteresowali.
"Diabli mi zrobili żart

Joba mam na punkcie kart"

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2398
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 28 lip 2012, 22:56

Wiesz jeśli w miejscu publicznym policja lub inna służba znajdzie informacje że popełniane jest przestępstwo, to mogą działać, jeśli natomiast dowody nie są dostępne, a istnieje tylko przypuszczenie że mogą się gdzieś znajdować to trzeba trochę papierologii odwalić by mieć możliwość sprawdzenia czy się tam znajdują, a nasze służby wolą sprawy proste gdzie łatwo można zakończyć sprawę i poprawi to skuteczność co będzie się równało premii.
"Diabli mi zrobili żart

Joba mam na punkcie kart"

RadixTB
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 134
Rejestracja: 10 wrz 2012, 16:05

Postautor: RadixTB » 10 wrz 2012, 16:43

Wreszcie jakieś porządne forum długo szukałem czegoś takiego gdyż bardzo lubię grać w pokera i poszerzać swoją wiedzę na ten temat w dodatku turnieje organizowane przez forum naprawdę coś wspaniałego oby tak dalej:)
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment

Krasnognom
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2012, 20:51

Postautor: Krasnognom » 11 wrz 2012, 06:40

Pomysł dobry, zawsze to jakaś motywacja do zaglądania częściej niż tylko po hasło na 5 minut przed turniejem.

chladek
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 20
Rejestracja: 02 wrz 2012, 12:06

Postautor: chladek » 16 wrz 2012, 15:17

Nie rozumiem po co te ograniczenia od 20postow/100postow..
Wedlug mnie na uzytkownikow tego forum nie powinno byc czegos takiego.

RadixTB
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 134
Rejestracja: 10 wrz 2012, 16:05

Postautor: RadixTB » 16 wrz 2012, 15:51

Wtedy każdy by wchodził na turniej nawet ktoś taki jak Ty a jak się przekonaliśmy Twoja wiedza na temat pokera jest znikoma a potem byś wchodził All In z kolorem na karete xD
Look, if you had one shot, or one opportunity

To seize everything you ever wanted in one moment

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1142
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 18 wrz 2012, 13:23

chladek pisze:Nie rozumiem po co te ograniczenia od 20postow/100postow..
Wedlug mnie na uzytkownikow tego forum nie powinno byc czegos takiego.


Po to żeby początkujący nie rejestrowali się dzień lub dwa wcześniej na forum i od razu grali w turkach forumowych nie znając dobrze nawet zasad pokera, wartości rąk pokerowych itp. Przecież to nonsens grać w coś, nie znając zasad danej gry...

pawelek78
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20

Postautor: pawelek78 » 20 wrz 2012, 09:32

Jestem nowy dopiero zaczynam i dla mnie dobra sprawa te 20 postów, zachęca do pisania.

EviLKate
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 34
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15

Postautor: EviLKate » 23 wrz 2012, 22:51

Z jednej strony to dobrze że jest ten limit, z drugiej zaś nie za bardzo. Przykład bardzo prosty, zarejestrowałam się na forum, tyle że link rejestracyjny przyszedł mi na pocztę parę tygodni później, czyli trochę czasu straciłam. A dobrze, bo wszyscy wiedzą dlaczego :). Taki obcokrajowiec, może i się zarejestruję i zobaczy dział z możliwością dostania hasła, ale się zdziwi, że musi mieć minimum 20 postów by w ogóle do niego wejść :).

pawelek78
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20

Postautor: pawelek78 » 24 wrz 2012, 07:35

Dla mnie dobre te limity przynajmniej mobilizuje do pisania. Dla mnie to początki pokera dopiero mam nadzieje że szybko się nie poddam.

yeety
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 73
Rejestracja: 18 lip 2012, 14:45

Postautor: yeety » 24 wrz 2012, 15:43

Są 2 wyjścia, albo zaczniesz wygrywać i jeszcze bardziej się w to wciągniesz, albo zaczniesz przegrywać i tutaj kolejne 2 wyjścia, albo będziesz próbował odrabiać straconą kasę, albo po prostu zrezygnujesz.

fifeofakind
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 20
Rejestracja: 24 wrz 2012, 18:24

Postautor: fifeofakind » 24 wrz 2012, 18:28

wymóg poszczenia na forum jest ok, chociaż ten próg mógłby być zmniejszony do np. 10 postów

RadixTB
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 134
Rejestracja: 10 wrz 2012, 16:05

Postautor: RadixTB » 24 wrz 2012, 18:33

Dobra dawać hasło bo jestem mega aktywny:D
Look, if you had one shot, or one opportunity

To seize everything you ever wanted in one moment

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1142
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 24 wrz 2012, 19:10

fifeofakind pisze:wymóg poszczenia na forum jest ok, chociaż ten próg mógłby być zmniejszony do np. 10 postów


Bez przesady, 10 postów w te czy we w te to nie jest aż tak dużo. W jeden dzień możesz napisać 10 mądrych postów. :smile:

jarmek
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:32

Punktacja

Postautor: jarmek » 25 wrz 2012, 19:51

Czy mi się wydaje czy nie wszystkie posty są wliczane do punktacji?
Są jakieś specyficzne działy?

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3142
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 25 wrz 2012, 19:56

jarmek pisze:Czy mi się wydaje czy nie wszystkie posty są wliczane do punktacji?
Są jakieś specyficzne działy?


Nic Ci się nie wydaje, niektóre działy zwyczajnie nie posiadają naliczania postów. Proszę nie pytaj, które mają :mrgreen:
Żeby do czegoś dojść, trzeba zapierdalać!

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1142
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Re: Punktacja

Postautor: mefius » 25 wrz 2012, 20:22

jarmek pisze:Czy mi się wydaje czy nie wszystkie posty są wliczane do punktacji?
Są jakieś specyficzne działy?


Napisz po jednym poście w każdym dziale forum, i zobaczysz wtedy w których działach się liczą a w których nie :wink:

jarmek
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:32

Re: Punktacja

Postautor: jarmek » 25 wrz 2012, 20:43

mefius pisze:
jarmek pisze:Czy mi się wydaje czy nie wszystkie posty są wliczane do punktacji?
Są jakieś specyficzne działy?


Napisz po jednym poście w każdym dziale forum, i zobaczysz wtedy w których działach się liczą a w których nie :wink:


A później będzie że spam na forum :D

pawelek78
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20

Postautor: pawelek78 » 25 wrz 2012, 20:49

Co to za różnica gdzie się liczą a gdzie nie. Mi się wydaje że forum jest po to aby dyskutować i dzielić się opiniami a nie bezsensownie nabijać sobie posty.

jarmek
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:32

Postautor: jarmek » 25 wrz 2012, 21:22

pawelek78 pisze:Co to za różnica gdzie się liczą a gdzie nie. Mi się wydaje że forum jest po to aby dyskutować i dzielić się opiniami a nie bezsensownie nabijać sobie posty.


mimo wszystko wiedza nie boli to raz, a dwa są różne grupy które za posty otrzymują profity

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1332
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 25 wrz 2012, 22:33

Jarmek, w gwoli ścisłości masz już 20 postów i zapewne wszelkie przywileje grupy "pretendent". Od teraz, aby przejść na wyższy poziom bardziej liczy się jakość postów, a nie ilość. Żeby być niebieskim czasami wystarczy kilkadziesiąt błyskotliwych postów, a czasami nie wystarczają setki nic nie wnoszących. Zresztą przyjrzyj się sam..

LotH11
Posty: 0
Rejestracja: 21 lis 2012, 21:57

Postautor: LotH11 » 21 lis 2012, 22:03

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem generalnie i widzę że tutaj panują jakieś porządne zasady. Kto się udziela ten gra i wygrywa. Podoba mi się taka organizacja.
Pozdro 4all

Czołgista
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 30
Rejestracja: 11 gru 2012, 15:19

Postautor: Czołgista » 11 gru 2012, 17:05

A ja powiem, że z jednej strony 20 postów to dobry pomysł, po co wpuszczać każdego na turnieje.
Ale z drugiej, początkujący, tacy jak ja nie mają na początku wiele mądrego do powiedzenia na temat pokera i zaczyna się bezsensowne nabijanie postów.

pionierr
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 36
Rejestracja: 19 lis 2012, 01:24

Postautor: pionierr » 12 gru 2012, 02:24

Tutaj zgodzę się z przedmówcą. Jako początkujący również, niewiele na dzień dzisiejszy mogę tu wnieść, tzn. podstawy pokera mniej więcej ogarniam, ale patrząc np. na analizy rozdań i to co tam piszecie to dla mnie czarna magia. Na razie staram się dużo czytać i moją uwagę przykuły wasze blogi. Ciekawie się je czyta a i jakąś użyteczną wiedzę można z nich czerpać. Może sam kiedyś też założę taki blog,ale myślę, że na razie jest na to trochę za wcześnie.


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.