2 Prenumeraty - nagrody za wrzesień

Dyskusje o archiwalnych wydaniach najlepszego magazynu o pokerze - świętej pamięci Card Player Polska


Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

2 Prenumeraty - nagrody za wrzesień

Postautor: Glory » 13 paź 2008, 15:44

Właściwie to komentarz tu zbędny, ale dla przejrzystości napiszę:

We wrześniu nie działo się nic. Posty o Card Player można policzyć na palcach rąk. WSTYD !!!!


Nagród nie przyznajemy. Jeśli sytuacja w październiku się nie poprawi - konkurs zakończymy.


To naprawdę szczyt lenistwa, by na kilka tysięcy osób które przewija się przez forum miesięcznie nikomu nie chciało się poprowadzić sensownej dyskusji.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
mihi
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 235
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:43

Postautor: mihi » 13 paź 2008, 20:54

glory glory man united pisze:To naprawdę szczyt lenistwa, by na kilka tysięcy osób które przewija się przez forum miesięcznie nikomu nie chciało się poprowadzić sensownej dyskusji


no tak glory, ale ile z tych osob kupuje te czasopismo?? bo ja nie, wiec ja nie mam o czy dyskutowac i pewnie jest troche wiecej takich osob jak ja

moze moj komentarz jest zbedny, bo zaraz pewnie ktos mi napisze, ze ze 100 osob z forum kupuje Carda ale stoje w obronie swojej i osob takich jak ja

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 14 paź 2008, 00:27

Na forum wygranych zostalo juz ze 20 prenumerat, wiec bardzo duzo forumowiczow go ma.

Poza tym - mozna go sobie zamowic przez internet, lub poszukac w punktach sprzedazy.

I wreszcie - mozna poprosic kogos o jakis numer archiwalny i dyskutowac o artykulach z niech

Czy w koncu - mozna wejsc na strone Card Player Polska i chociaz poczytac zajawki artykulow.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
mihi
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 235
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:43

Postautor: mihi » 14 paź 2008, 15:30

dobra ok mam juz troche inne podejscie do sprawy :oops:

wlasciwie to nie chce czuc sie zmuszany do kupowania czego na sile, a jak bede mial ochote to sobie kupie - wiec sam przyznam sobie, ze moj post poprzedni (skoro nie jestem w temacie Card Playera- bo nie czytam) byl zbedny :oops: :oops:

oddaje tylko honory za to, ze jest taki konkurs, a ze ci co regularnie czytaja, badz od czasu do czasu nie chca wziasc w nim udzialu to ich strata

nikita
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2008, 22:34

Postautor: nikita » 14 paź 2008, 20:48

Ja zaczalem jeden temat dotyczacy CDP i az 0 bylo odpowiedzi wiec po co tracic czas? Tak naprawde to o Card Player mozna dyskutowac godzinami, kazdy numer to cala masa opinii, artykułow itd ale niestety nikomu sie nie chce.

michaLL
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:36

Postautor: michaLL » 23 paź 2008, 15:56

nikita pisze:Ja zaczalem jeden temat dotyczacy CDP i az 0 bylo odpowiedzi wiec po co tracic czas? Tak naprawde to o Card Player mozna dyskutowac godzinami, kazdy numer to cala masa opinii, artykułow itd ale niestety nikomu sie nie chce.


Kurcze, ale tu chyba nie chodzi o to, żeby na siłę się wypowiadać... Ja osobiście chętnie bym podyskutował o jakimś ciekawym artykule, ale jak widać nie ma za bardzo chętnych.

Myślę też, że Ci, którzy dostali już CP z Pokerkings tracą ochotę do pisania, bo osiągneli to co chcieli... taka jest brutalna prawda :-)

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 655
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 25 paź 2008, 11:02

michaLL pisze:Myślę też, że Ci, którzy dostali już CP z Pokerkings tracą ochotę do pisania, bo osiągneli to co chcieli... taka jest brutalna prawda :-)

troszke przesadzasz, nie kazdy ma CP, a ciezko o czymkolwiek dyskutować po przeczytaniu tylko pierwszego akapitu na internetowej stronce.
własnie odwiedziłem CPP , i zobaczylem ze półroczna prenumerata (3 numery): 29,70 PLN
lece na poczte
Gdzie fishów sześć tam będzie co jeść.

michaLL
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:36

Postautor: michaLL » 25 paź 2008, 21:21

Oczywiście masz rację, ciężko pisać o czymś czego się nie czytało :-) Mówię tylko, że niektórzy udzielają się na forum do momentu otrzymania nagrody jaką jest CP...


Wróć do „Card Player Polska”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.