16,5-33 (55)
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
16,5-33 (55)
Elo,
szukam 1-2 inwestorów na stawki 16,5-33 6 max turbo. Przy rollu >1k będę dorzucał 55.
Potrzebuje 800 z czego 30-50% biorę sam.
Na tych stawkach traffic jest słaby stąd nie mogę obiecać konkretnego volume. Z tego powodu pobieram cut od profitu tylko 15%. Wstępny czas trwania stackingu to 2 miesiące.
Nie będzie żadnych stop loosów ponieważ stawki 6-11 gram za swoje.
Zainteresowanym szczegółowe wyniki mogę przesłać na pw
szukam 1-2 inwestorów na stawki 16,5-33 6 max turbo. Przy rollu >1k będę dorzucał 55.
Potrzebuje 800 z czego 30-50% biorę sam.
Na tych stawkach traffic jest słaby stąd nie mogę obiecać konkretnego volume. Z tego powodu pobieram cut od profitu tylko 15%. Wstępny czas trwania stackingu to 2 miesiące.
Nie będzie żadnych stop loosów ponieważ stawki 6-11 gram za swoje.
Zainteresowanym szczegółowe wyniki mogę przesłać na pw
- lion_victor
- -#VIP

- Posty: 1897
- Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Elo, ponawiam ofertę. Tym razem chcę aby miało to ręce i nogi.
Potrzebuję stakingu ponieważ:
-potrzebuję większej motywacji do gry
-chcę grać na stawkach na których powinienem już dawno być
[center]Wyniki SNG [/center]
Od razu odpowiem dlaczego potrzebny mi staking przy takich wynikach. Od ok. roku poker jest to moje główne źródło jako studenta co powoduje regularne wypłaty.
Aktualnie gram na stawkach 7-16,5 (Avg BI ~10$)
Co chcę grać w ramach stakingu?
6 max normal: 22 i 33 (ew. mogę dorzucić 16,5)
6 max turbo: 30
Roll startowy 600$
Cegły:
min. 5%=30$
Wpłaty po sprzedaniu oferty.
Sprzedaję max 70%. Oferta zostanie może zostać uznana za sprzedaną gdy sprzedam min. 40% udziałów.
[center]Podział zysków[/center]
Jako takiego nie będzie. Po prostu inwestorzy mają gwarantowane ROI 3%. Przy ROI 0-3% cały profit idzie do inwestorów. Pozostała nadwyżka idzie w całości do mnie. Myślę że takie rozwiązanie jest korzystne dla obu stron ponieważ wymaga to ode mnie jak najlepszej gry.
[center]Czas trwania.[/center]
Miesiąc od sprzedania oferty i otrzymania wszystkich wpłat. Z racji że nie gram regularnie tych stawek nie jestem w stanie określić ile uda mi się rozegrać choć traffic jest dość mizerny.
Jako że będzie to pierwszy staking to jeśli po miesiącu wynik będzie ujemny wówczas gram do czasu osiągnięcia profitu
[center]Jak to będzie wyglądało?
[/center]
Gram w miesiącu ok. 50-90h. W trakcie sesji odpalam wszystko z zakresu 7-33. Gram 8-9 stołów. Pierwszeństwo mają gry w ramach stakingu.
[center]Railing
[/center]
Będzie prowadzony w tym wątku. Aktualizacje o ilości gier, wyniki będą umieszczona po każdej sesji w której zostanie rozegrany choć jeden sng w ramach stakingu.
Inwestorzy:
Ja 30-60%
Potrzebuję stakingu ponieważ:
-potrzebuję większej motywacji do gry
-chcę grać na stawkach na których powinienem już dawno być
[center]Wyniki SNG [/center]
Od razu odpowiem dlaczego potrzebny mi staking przy takich wynikach. Od ok. roku poker jest to moje główne źródło jako studenta co powoduje regularne wypłaty.
Aktualnie gram na stawkach 7-16,5 (Avg BI ~10$)
Co chcę grać w ramach stakingu?
6 max normal: 22 i 33 (ew. mogę dorzucić 16,5)
6 max turbo: 30
Roll startowy 600$
Cegły:
min. 5%=30$
Wpłaty po sprzedaniu oferty.
Sprzedaję max 70%. Oferta zostanie może zostać uznana za sprzedaną gdy sprzedam min. 40% udziałów.
[center]Podział zysków[/center]
Jako takiego nie będzie. Po prostu inwestorzy mają gwarantowane ROI 3%. Przy ROI 0-3% cały profit idzie do inwestorów. Pozostała nadwyżka idzie w całości do mnie. Myślę że takie rozwiązanie jest korzystne dla obu stron ponieważ wymaga to ode mnie jak najlepszej gry.
[center]Czas trwania.[/center]
Miesiąc od sprzedania oferty i otrzymania wszystkich wpłat. Z racji że nie gram regularnie tych stawek nie jestem w stanie określić ile uda mi się rozegrać choć traffic jest dość mizerny.
Jako że będzie to pierwszy staking to jeśli po miesiącu wynik będzie ujemny wówczas gram do czasu osiągnięcia profitu
[center]Jak to będzie wyglądało?
[/center]
Gram w miesiącu ok. 50-90h. W trakcie sesji odpalam wszystko z zakresu 7-33. Gram 8-9 stołów. Pierwszeństwo mają gry w ramach stakingu.
[center]Railing
[/center]
Będzie prowadzony w tym wątku. Aktualizacje o ilości gier, wyniki będą umieszczona po każdej sesji w której zostanie rozegrany choć jeden sng w ramach stakingu.
Inwestorzy:
Ja 30-60%
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Chyba zdjęcie się nie ładuje a posta nie mogę edytować. Wrzucam więc zwykły link:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5a ... fa0c0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5a ... fa0c0.html
- jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
1. Zagrałem ~600 gier na stawkach >14 głównie to 15 i 16,5 do tego nieliczne 22 i 30 (z resztą wszystko do wglądu na pokerprolabs). Rozumiem że zadałeś to pytanie bo nie wiesz czy będę wygrywającym graczem na tych stawkach. Moim zdaniem będę bo regów jakich spotkam to Ci sami z którymi gram obecnie 11+.
2. Przy wpłacie na P* musiałbym ją wypłacić na net/skrill i potem na 888-brak-polskiej-licencji! czyli jest to możliwe ale w miarę możliwości wolałbym wpłaty na 888-brak-polskiej-licencji!/skrill/net.
3. Gram miesięcznie 800-900 sitów. Myślę że 200-300 na tych stawkach byłoby dobrym wynikiem. Jak już wspominałem ruch jest niewielki dlatego oprócz kilku regów to czeka się na rekreacyjnych graczy.
2. Przy wpłacie na P* musiałbym ją wypłacić na net/skrill i potem na 888-brak-polskiej-licencji! czyli jest to możliwe ale w miarę możliwości wolałbym wpłaty na 888-brak-polskiej-licencji!/skrill/net.
3. Gram miesięcznie 800-900 sitów. Myślę że 200-300 na tych stawkach byłoby dobrym wynikiem. Jak już wspominałem ruch jest niewielki dlatego oprócz kilku regów to czeka się na rekreacyjnych graczy.
- mefius
- -#VIP

- Posty: 1127
- Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Aktualne, możecie już przelewać hajsy.
888-brak-polskiej-licencji!: laki_loose
P*: laki loose (ta metoda w ostateczności)
Można jeszcze przelać na MB/Neteller jeśli ktoś się zdecyduje to na pw podam dane.
Jak na razie sprzedane 25%. W piątek wieczorem ruszam z pierwszą sesją w ramach stackingu.
Oferta aktualna do piątku godz. 16 (max 35%). Po tym czasie przejmuję resztę udziałów.
888-brak-polskiej-licencji!: laki_loose
P*: laki loose (ta metoda w ostateczności)
Można jeszcze przelać na MB/Neteller jeśli ktoś się zdecyduje to na pw podam dane.
Jak na razie sprzedane 25%. W piątek wieczorem ruszam z pierwszą sesją w ramach stackingu.
Oferta aktualna do piątku godz. 16 (max 35%). Po tym czasie przejmuję resztę udziałów.
- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
- nomad
- -#graczroku

- Posty: 1089
- Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Możesz wziąć więcej. Ja rezerwuję sobie min. 30% + to co zostanie. W każdym razie jak dotąd sprzedane 35% więc jak dziś dostane wszystkie wpłaty to mogę wieczorem już ruszyć z pierwszą sesją. Co za tym idzie dla jeszcze niezdecydowanych oferta będzie ważna tylko do dziś
Inwestorzy:
karwek 5% (paid)
mefius 5%
drynk 15%
nomad 10%
Ja 30%+
Inwestorzy:
karwek 5% (paid)
mefius 5%
drynk 15%
nomad 10%
Ja 30%+
- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Inwestorzy:
karwek 15% (paid)
mefius 5%
drynk 15%
nomad 10% (paid)
Soya 15%
Ja 30%+
Zostało 10%
W ramach stackingu będę grał również 16,5 normal aby zwiększyć volume.
Proszę resztę o wpłaty tak aby móc już dzisiaj zacząć.
To były jeszcze wolne % ale zwiększyłem do 45% tak jak było napisane w pierwszym poście że biorę min. 30%
karwek 15% (paid)
mefius 5%
drynk 15%
nomad 10% (paid)
Soya 15%
Ja 30%+
Zostało 10%
W ramach stackingu będę grał również 16,5 normal aby zwiększyć volume.
Proszę resztę o wpłaty tak aby móc już dzisiaj zacząć.
nomad pisze:Nie wiem czy max 35 to jeszcze udziały dostępne czy całość
To były jeszcze wolne % ale zwiększyłem do 45% tak jak było napisane w pierwszym poście że biorę min. 30%
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.