16,5-33 (55)

Jesteś trenerem, szukasz trenera? Poszukujesz stackingu, oferujesz stacking? To jest dział dla Ciebie!
luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

16,5-33 (55)

Postautor: luki1118 » 05 paź 2013, 17:49

Elo,
szukam 1-2 inwestorów na stawki 16,5-33 6 max turbo. Przy rollu >1k będę dorzucał 55.

Potrzebuje 800 z czego 30-50% biorę sam.

Na tych stawkach traffic jest słaby stąd nie mogę obiecać konkretnego volume. Z tego powodu pobieram cut od profitu tylko 15%. Wstępny czas trwania stackingu to 2 miesiące.

Nie będzie żadnych stop loosów ponieważ stawki 6-11 gram za swoje.

Zainteresowanym szczegółowe wyniki mogę przesłać na pw

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 08 paź 2013, 21:47

anulowane

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 08 paź 2013, 22:45

Z ciekawości - ktoś stejknął?

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 08 paź 2013, 22:50

Też jestem ciekaw, jak tak to chętnie pośledziłbym wynik.

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 08 mar 2014, 01:42

Elo, ponawiam ofertę. Tym razem chcę aby miało to ręce i nogi.

Potrzebuję stakingu ponieważ:
-potrzebuję większej motywacji do gry
-chcę grać na stawkach na których powinienem już dawno być

[center]Wyniki SNG [/center]

Obrazek


Od razu odpowiem dlaczego potrzebny mi staking przy takich wynikach. Od ok. roku poker jest to moje główne źródło jako studenta co powoduje regularne wypłaty.


Aktualnie gram na stawkach 7-16,5 (Avg BI ~10$)

Co chcę grać w ramach stakingu?

6 max normal: 22 i 33 (ew. mogę dorzucić 16,5)
6 max turbo: 30


Roll startowy 600$

Cegły:
min. 5%=30$

Wpłaty po sprzedaniu oferty.

Sprzedaję max 70%. Oferta zostanie może zostać uznana za sprzedaną gdy sprzedam min. 40% udziałów.

[center]Podział zysków[/center]
Jako takiego nie będzie. Po prostu inwestorzy mają gwarantowane ROI 3%. Przy ROI 0-3% cały profit idzie do inwestorów. Pozostała nadwyżka idzie w całości do mnie. Myślę że takie rozwiązanie jest korzystne dla obu stron ponieważ wymaga to ode mnie jak najlepszej gry.

[center]Czas trwania.[/center]
Miesiąc od sprzedania oferty i otrzymania wszystkich wpłat. Z racji że nie gram regularnie tych stawek nie jestem w stanie określić ile uda mi się rozegrać choć traffic jest dość mizerny.

Jako że będzie to pierwszy staking to jeśli po miesiącu wynik będzie ujemny wówczas gram do czasu osiągnięcia profitu

[center]Jak to będzie wyglądało?
[/center]
Gram w miesiącu ok. 50-90h. W trakcie sesji odpalam wszystko z zakresu 7-33. Gram 8-9 stołów. Pierwszeństwo mają gry w ramach stakingu.

[center]Railing
[/center]

Będzie prowadzony w tym wątku. Aktualizacje o ilości gier, wyniki będą umieszczona po każdej sesji w której zostanie rozegrany choć jeden sng w ramach stakingu.

Inwestorzy:
Ja 30-60%

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 08 mar 2014, 01:54

Chyba zdjęcie się nie ładuje a posta nie mogę edytować. Wrzucam więc zwykły link:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5a ... fa0c0.html

Awatar użytkownika
jon124
-#VIP
-#VIP
Posty: 1332
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49

Postautor: jon124 » 08 mar 2014, 18:48

1)Grałeś coś więcej już te wyższe stawki?
2)Rozumiem, że grać będziesz na 888-brak-polskiej-licencji! więc przelew miedzy kontami pstars/ftp nie wchodzi w grę?
3)tak zupełnie pi razy drzwi to czego się można spodziewać jeśli chodzi o ilość gier:100, 300, 500, 1000 >?

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 08 mar 2014, 23:40

1. Zagrałem ~600 gier na stawkach >14 głównie to 15 i 16,5 do tego nieliczne 22 i 30 (z resztą wszystko do wglądu na pokerprolabs). Rozumiem że zadałeś to pytanie bo nie wiesz czy będę wygrywającym graczem na tych stawkach. Moim zdaniem będę bo regów jakich spotkam to Ci sami z którymi gram obecnie 11+.

2. Przy wpłacie na P* musiałbym ją wypłacić na net/skrill i potem na 888-brak-polskiej-licencji! czyli jest to możliwe ale w miarę możliwości wolałbym wpłaty na 888-brak-polskiej-licencji!/skrill/net.

3. Gram miesięcznie 800-900 sitów. Myślę że 200-300 na tych stawkach byłoby dobrym wynikiem. Jak już wspominałem ruch jest niewielki dlatego oprócz kilku regów to czeka się na rekreacyjnych graczy.

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 09 mar 2014, 00:02

biorę 5%, na spróbowanie co i jak

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 11 mar 2014, 23:28

też wezmę 5%, jeśli nadal aktualne. Imo konkretna liczba turków (np. 1000), bardziej przykułaby uwagę inwestorów. Dla kogoś 100 - 200 turków może stanowić różnicę.

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 12 mar 2014, 00:22

Aktualne luki1118, ? Połaszę się na 15%, a co mi tam. Wiem że jesteś dobrym first-in all-inowcem, i ja to szanuję.

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 13 mar 2014, 00:45

Aktualne, możecie już przelewać hajsy.

888-brak-polskiej-licencji!: laki_loose

P*: laki loose (ta metoda w ostateczności)

Można jeszcze przelać na MB/Neteller jeśli ktoś się zdecyduje to na pw podam dane.

Jak na razie sprzedane 25%. W piątek wieczorem ruszam z pierwszą sesją w ramach stackingu.

Oferta aktualna do piątku godz. 16 (max 35%). Po tym czasie przejmuję resztę udziałów.

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 13 mar 2014, 02:16

MB mi pasuje, możesz podesłać na priv. Na P* mogę przelać w każdej chwili

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 13 mar 2014, 10:20

Możecie przelewać na P*. Nie będzie to mi jednak robiło problemu.

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 13 mar 2014, 12:31

To ja bym wziął jeszcze 10%

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 13 mar 2014, 12:35

nomad pisze:To ja bym wziął jeszcze 10%



ubiegłeś mnie o 3 minuty, bo chciałem brać więcej niż moje poczatkowe 5% :D

ode mnie poszło na p*

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 13 mar 2014, 13:00

Nie wiem czy max 35 to jeszcze udziały dostępne czy całość :)

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 13 mar 2014, 13:00

Możesz wziąć więcej. Ja rezerwuję sobie min. 30% + to co zostanie. W każdym razie jak dotąd sprzedane 35% więc jak dziś dostane wszystkie wpłaty to mogę wieczorem już ruszyć z pierwszą sesją. Co za tym idzie dla jeszcze niezdecydowanych oferta będzie ważna tylko do dziś


Inwestorzy:
karwek 5% (paid)
mefius 5%
drynk 15%
nomad 10%
Ja 30%+

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 13 mar 2014, 13:30

To ja wezmę 15%

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 13 mar 2014, 14:00

to biorę jeszcze 10%, w sumie będzie 15%

kasa poszła

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 13 mar 2014, 15:28

Biorę 5% i wysyłam $ na p*

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 13 mar 2014, 15:30

Inwestorzy:
karwek 15% (paid)
mefius 5%
drynk 15%
nomad 10% (paid)
Soya 15%
Ja 30%+

Zostało 10%

W ramach stackingu będę grał również 16,5 normal aby zwiększyć volume.

Proszę resztę o wpłaty tak aby móc już dzisiaj zacząć.


nomad pisze:Nie wiem czy max 35 to jeszcze udziały dostępne czy całość :)

To były jeszcze wolne % ale zwiększyłem do 45% tak jak było napisane w pierwszym poście że biorę min. 30%

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 13 mar 2014, 15:47

Inwestorzy:
karwek 15% (paid)
mefius 5%
drynk 15%
nomad 10% (paid)
Soya 15%
MrGordon 5% (paid)
Ja 30%+

5% zostało

O 16 zacznę grać pierwszą sesję. Może już coś się odpali. O 20-21 druga. Osoby które jeszcze nie wpłaciły mają czas do jutra wieczór potem przejmuję ich udziały.

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 13 mar 2014, 17:24

Kasa poszła na P*

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 13 mar 2014, 19:46

Oferta sprzedana!

Czekam jeszcze na wpłatę od drynka.


Inwestorzy:
karwek 15%
mefius 5%
drynk 15%
nomad 10%
Soya 15%
MrGordon 5%
Ja 35%



Pierwsza sesja już za mną. Może nie będzie nie tak źle z volume.


Wynik:

Total: 7sng
16,5|2|+30
22|1|+14
30|1|+87,6
33|3|-9

Profit +122,6

Roll 722,6


Wróć do „Stacking/Coaching”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.