100 postów = dostęp do naszych freerolli

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Altey
-#VIP
-#VIP
Posty: 983
Rejestracja: 25 sty 2008, 09:04

Postautor: Altey » 06 sty 2009, 12:03

A więc może i ja coś napisze na temat tej grupy. Gdy zostałem przyjęty oczywiście się ucieszyłem bo myślałem że dla "Pokerzystów" będą organizowane specjalne zamknięte turki, promocje itp. Okazało się że przynależność do grupy oznacza tylko dostęp do działu "Hasła do naszych freerolli". A więc z moim przypadku zyskałem tylko jedno hasło tygodniowo na paradise-brak-polskiej-licencji!, ponieważ tylko tam nie rejestrowałem się z banera. Nie chcę się czepiać ale może warto było by zrobić coś więcej dla "aktywnych".
To oczywiście tylko sugestia :)

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 08 sty 2009, 18:48

suchyziom ilość turniejów zmienia się z czasem. W tej chwili aktywni pokerzyści dostają hasła do freerolli unibet-brak-polskiej-licencji! i paradise-brak-polskiej-licencji!, wcześniej dostawali jeszcze do everest-brak-polskiej-licencji!, mybet-brak-polskiej-licencji!, Stryyke i wielu innych miejsc w których robiliśmy turnieje. Nowe są tylko kwestią czasu.

Poza tym jako członek grupy masz prawo ubiegać się o koszulkę forumową, oraz dostajesz dostęp do haseł najfajniejszych otwartych freerolli z różnych platform.

Grupa aktywnych pokerzystów jest dość liczna, specjalne promocje są robione raczej z myślą o Pokerkings.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Bolec88
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 06 lis 2008, 11:50

Postautor: Bolec88 » 23 mar 2009, 17:50

sirkus pisze:Pomysł dośc ciekawy, choc próg aż 100 postów na miesiąc wydaje mi sie za wysoki, no ale nic, trzeba sie pogodzic i zacząc więcej pisac niż czytac :P


nie 100 postow miesiecznie , chodzi o to zebys nie spoczal na laurach tylko dalej aktywnie uczestniczyl w zyciu forum a nie bral udzial tylko w forumowych freerollach , jestem jak najbardziej za

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1346
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 24 mar 2009, 09:51

Mam takie pytanko odnośnie zliczania postów: one są liczone tylko w niektórych działach? Narazie grzecznie się przywitałem w hyde parku, co zaowocowało może trochę przegiętymi pięcioma postami.

A jedno pytanie zadałem w kategorii paradise-brak-polskiej-licencji! poker. I zliczyło mi tylko jeden post. Tak ma być?
Najlepszy gracz forum.

Awatar użytkownika
mx
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1527
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:59

Postautor: mx » 24 mar 2009, 10:15

OMG .... jestes chyba ucielesnieniem antyspamer xD spokojnie mozesz pisac gdzie chcesz ile chcesz byleby to nie bylo jedno zdanie/slowo i mialo jakis merytoryczny sens no i odnosilo sie do tematu ;)

Tak dobrze zauwazyles ze w niektorych nie sa zaliczane napewno nie w dziale Wolny Ring i Freestyle a gdzie jeszcze to nawet ja nie wiem ;) a zadawac pytania nawet sie powinno zwlaszcza jesli jestes poczatkujacy ;) napewno niekt nie bedzie robil z tego problemow jesli o cos spytasz bo nie wiesz ...

Awatar użytkownika
texa$$$
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 20 lut 2009, 13:44

Postautor: texa$$$ » 24 mar 2009, 10:19

a ja tam nie mam nic przeciwko takim obostrzeniom, to może wyjść tylko na dobre

100 postów to jak by nie patrzeć sporo czasu, zaglądania, pisania itp, ludzi się poznaje na forum lepiej
"Poker to gra oszustw-przekonaj przeciwnika,iż Twoje karty są lepsze lub na odwrót,że są słabsze."

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1346
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 24 mar 2009, 12:42

Oczywiście nie chodziło mi o to, że to karygodne obostrzenie. Chcę po prostu wiedzieć, które działy są zliczane, a które nie - jest jakaś lista? :wink:

Ten już widzę, że również nie jest. W każdym razie u mnie :razz:
Najlepszy gracz forum.

Awatar użytkownika
bartekzet
-#VIP
-#VIP
Posty: 684
Rejestracja: 06 sie 2008, 12:54

Postautor: bartekzet » 24 mar 2009, 18:07

Wahi pisze:wszyscy spamerzy zaczynaja od ulubiony klub pilkarski, skad jestem itp a tego nie zlicza i potem smiesznie jest


hahah dokladnie, to sa moje ulubione dzialy do porannej lektury przy kawce ;)
Wyniki Pokerkingsów - Graj i wygrywaj, wyniki wrzucaj w odpowiedni dział, a może to Ty zostaniesz najlepszym graczem miesiąca !!! :)
Poker and BASKETball - zapraszam na swój blog

Kepasa198
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2009, 22:24

Postautor: Kepasa198 » 24 mar 2009, 18:58

Co by ni ebyło ja tez sie staram o te 100 postow,ale na razie jakos srednio idzie,bo nie mam na razie az takiego doswiadczeni,zeby pisac,na razie wpisuje sie w tematach,gdzei mam cos do powiedzenia i nie koniecznie zwiazanych na razie z pokerem,ale z czasem na pewno bedzie sie to zmieniac no i w koncu kiedys te 100 postow nadejdzie;]

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
polak13
-#VIP
-#VIP
Posty: 684
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28

Postautor: polak13 » 24 mar 2009, 19:22

noo,ja też staram się o te 100 postów i zarazem staram się nie pisać postów z 2 wyrazami tylko zawsze rozwinę swoje myśli ale jak narazie to te posty ciężko lecą :smile:
POLAND PRIDE

Awatar użytkownika
GOHAN
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 240
Rejestracja: 08 mar 2009, 21:19

Postautor: GOHAN » 05 kwie 2009, 20:50

no ciężko dla nowych którzy dopiero zapoznają się z pokerem napisać 100 postów bo po 1 mało o nim wiedzą a po 2 jak się już czegoś nauczą to wszystko już będzie napisane dlatego polecam założenie bloga =]
mogę zagrać o to życie w kości bo nie mam nic do stracenia oprócz niepewności ...

Awatar użytkownika
kony
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 323
Rejestracja: 10 mar 2009, 20:04

Postautor: kony » 06 kwie 2009, 23:38

To jest moj 100 post. I co prawda nie ma takiego wymogu ale udalo mi sie to osiagnać w 27 dni wiec nawet wczesniej gdy byl wymog aby osiagnać to w miesiac bylo to mozliwe. Myslalem na poczatku ze bedzie to poza moim zasiegiem ale jednak. I nie byly to jakies glupie wpisy albo spam. sami zajzyjcie na moj profil i poczytajcie moje posty. Mam ich juz dokladnie 112 ale zliczonych bez tego 99 spedzilem na forum Godzin: 37,6 wiec mniej wiecej 1,3 godz na dzien Wizyt:99 co pozwalalo przeczytac interesujaca mnie czesc nowych postow,wypowiedziec sie w tematach i nowych watkach ktore mnie interesowaly. Zalozylem swoj blog w ktorym mam 10 wpisow (polecam :) ) srednia postow:3,67 postów dziennie dla matematykow. To naprawde nie jest trudne. Czekam na kolorek niebieski i bede się staral o nastepny. Mam nadzieje ze moimi wypowiedziami i obecnoscia na forum bede pomocny. Do zobaczenia :)
Cóż za różnica, ile posiadasz? Czyż nie ważniejsze, ile Ci brakuje?

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1346
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 07 kwie 2009, 09:19

kony pisze:I co prawda nie ma takiego wymogu ale udalo mi sie to osiagnać w 27 dni wiec nawet wczesniej gdy byl wymog aby osiagnać to w miesiac bylo to mozliwe. Myslalem na poczatku ze bedzie to poza moim zasiegiem ale jednak. I nie byly to jakies glupie wpisy albo spam. sami zajzyjcie na moj profil i poczytajcie moje posty. Mam ich juz dokladnie 112 ale zliczonych bez tego 99 spedzilem na forum Godzin: 37,6 wiec mniej wiecej 1,3 godz na dzien


Wow, wymóg osiągnięcia tego w miesiąc byłby dla mnie morderczy. Fajnie jest czasem napisać coś w temacie, na który ma się coś do powiedzenia, ale prawie 4 posty dziennie, dzień w dzień 1,5h na forum? Często nawet nie mam 1,5h na pokera dziennie, a co dopiero jeszcze na forum :mrgreen:

Jak dobrze, że tego wymogu już nie ma :twisted:

Gratulacje setnego posta, kony, wklejaj jakiegoś fajnego avatara :mrgreen:
Najlepszy gracz forum.

Awatar użytkownika
Krisso
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 04 sty 2007, 11:36

Postautor: Krisso » 07 kwie 2009, 10:24

kony, zrobiłem to samo co ty. Też w 1 miesiąc walnąłem te 100 postów (więc dla chcącego nic trudnego). Tylko ja konto założyłem tutaj w 2007r i wtedy napisałem całego 1 posta (pewnie sie przedstawiłem) 2-giego napisałem na początku marca tego roku (mała przerwa) i teraz skoro mam troche wolnego czasu jakoś to poszło.

Kepasa198
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2009, 22:24

Postautor: Kepasa198 » 07 kwie 2009, 12:54

Ja tez okolo miesiaca i niestety 100 postow jeszce niue mam,a na forum wchodze przynajmniej raz dziennie,czytam to co mnie interesuje i jak moge cos napisac z mojego malego doswiadczenia to robie to:)

Awatar użytkownika
kony
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 323
Rejestracja: 10 mar 2009, 20:04

Postautor: kony » 08 kwie 2009, 12:18

Dziekuje. Avatar dodany wheeny :D
Cóż za różnica, ile posiadasz? Czyż nie ważniejsze, ile Ci brakuje?

pappek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 147
Rejestracja: 17 sty 2009, 14:10

Postautor: pappek » 23 kwie 2009, 17:00

czekam na dodanie do grupy mam nadzieje ze zdarzacie mnie dodac przed dzisiejszym turniejem na betsonie
lbu po prostu przeslecie mi do niego haslo, pozdrawiam pappek

Zorro_V_Noa
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2009, 17:41

Postautor: Zorro_V_Noa » 26 kwie 2009, 15:18

Witam

Wiec czas rozpocząć działalność forumowicza i umieścić swój pierwszy post. Pomysł świetny by nagradzać aktywnych, strona ma wiele zalet które widać na pierwszy rzut oka, zobaczymy czy znajdę jakieś wady być może tak ale zapewne będzie to marginalna sprawa. Wątków co nie miara więc będzie to wielka skarbnica wiedzy jak mniemam, więc czas przeglądać pozostałe wątki.

Pozdrawiam

Kepasa198
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2009, 22:24

Postautor: Kepasa198 » 27 kwie 2009, 18:46

Witam:)

Mam jzu 100 postow:) co dalej? Ktos teraz bedzie mnie sprawdzal czy jak?
Wiem,ze moge dodac avartara:D zaraz to zrobie:)

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1346
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 07 maja 2009, 13:05

Czy do grupy pokerzyści muszę się sam zgłosić i ewentualnie przejść weryfikację, czy muszę poczekać, aż jakaś "czarna" osoba mnie zgłosi?

Nie, żebym był jakoś specjalnie niecierpliwy, ale ten różowy kolor trochę gryzie się z moim avatarem! :twisted:
Najlepszy gracz forum.

Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2170
Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43

Postautor: Spiegol » 07 maja 2009, 13:15

wheeny pisze:Czy do grupy pokerzyści muszę się sam zgłosić i ewentualnie przejść weryfikację, czy muszę poczekać, aż jakaś "czarna" osoba mnie zgłosi?

Nie, żebym był jakoś specjalnie niecierpliwy, ale ten różowy kolor trochę gryzie się z moim avatarem! :twisted:


Musisz napisać PW do glorego z "podaniem o przyjęcie do grupy" :P po którym następuje weryfikacja, czyli dokładny przegląd i ocena Twoich postów po czym dostajesz odpowiedź czy możesz przystąpić już do grupy elitarnych użytkowników.

Czarni sami nie wyszukują i nie zgłaszają pretendentów, to leży w waszym interesie żeby się zgłosić :P

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1346
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 07 maja 2009, 13:33

Spiegol pisze:Musisz napisać PW do glorego z "podaniem o przyjęcie do grupy" :P po którym następuje weryfikacja, czyli dokładny przegląd i ocena Twoich postów po czym dostajesz odpowiedź czy możesz przystąpić już do grupy elitarnych użytkowników.


Dzięki za wyjaśnienie, na wszelki wypadek postaram się napisać jeszcze z 9 - 19 wartościowych postów, żeby przegląd wypadł pomyślnie... :twisted:
Najlepszy gracz forum.

Jerzyczek06
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2008, 20:18

Postautor: Jerzyczek06 » 08 maja 2009, 21:37

Faktycznie SUCHY masz rację ja też z banerka rejestrowałem siętylko do jednego pokeromu więc przynależność do grupy nie ma w zasadzie dla mnie większego celu jeżeli mam to mi dać dostep tylko do hasła w tym pokeromie. Niestety na razie nic lepszego w tej sprawie nikt nie wymyślił - a ocena przez Kogo?? zawsze byłaby subiektywna. Spędzam na forum średnio godzinę ale czasami nawet słowa nie napiszę - niestety większość z nas musi chociaż z 1 linijkę z 7 sł sklecić i już są cali Happy.

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4810
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 06 cze 2009, 20:35

ciężko jest dobić do tej setki z sensownymi postami....założyłbym bloga ale jakoś nie mogę się do tego zabrać ....a strasznie wygląda mój profil bez avatarka....grrrr trzeba jeszcze poczekać i poszukać tematów w których się nie wygłupię donkarstwem....huhu :mrgreen:
TYLKO FALUBAZ!!!FORZA MILAN!!!

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1401
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 06 cze 2009, 20:45

Nie jesteś sam, ja też mam problemy i nie chce sie ośmieszyć swoją niewiedzą.
"Pociąg do alkoholu tym różni się od pociągu do kobiety, że z biegiem czasu przechodzi w stan chroniczny "


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.