Zweryfikowany neteller

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Mal
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 60
Rejestracja: 16 maja 2007, 20:38

Postautor: Mal » 19 maja 2008, 13:53

Ja mam zweryfikowany Neteller.
Account Number: xxxxxxxx Balance: $0.65 USD
Account Type: Extended
Maximum Account Balance: $48,000.00 USD
NETPoints: 9892

O takie coś chodzi ?

aby przyspieszyc wasze rejestracje w netellerze i weryfikowanie kont powiem ze pierwszych 20 osob ktore nie maja kont w lucky dostana kase na depozyt tam i tym samym beda mogły zagrac w naszym turnieju...

dwa warunki musza byc spelnione

1. zweryfikowany neteller
2. rejestracja w lucky z naszego forum! ( http://www.pokerkings.pl/...oker-vt7897.htm )



Jeszcze się łapię ?

Oskarek

Postautor: Oskarek » 19 maja 2008, 14:38

cruiserjeja pisze:
Oskarek_89 pisze:Czy wysylaliscie jakies rachunki na wasze imie i nazwisko? Bo ja nie mam takich :/

Na live chacie :

Oskar: Hi i have a question i would like to have EXTENDED account but i don't have a utility bill (e.g. an electricity bill) or a paper bank statement displaying your name and address that has been issued within the last 3 months beacuse i have only 19 years old so can i have that account?
Emmanuel: These are the required documents sorry

czyli juz po koncie :/ musze konto w banku zalozyc sobie i juz... :/ Albo zarejestruje sie na mame MOGE? :D MAzak?


Chyba wiem co tam pisze bo znam w miare angielskie tylko chodzilo mi o pytanie do Mazaka czy jesli zaloze konto i beda dane mojej mamy itp to czy nie bedzie problemow?



Musisz wyslac im swoj rachunek, na mame nie radze.

Nie musi byc to rachunek, mozesz wyslac np. jak odbierales przesylke z poczty czy cos, to taki kwitek dostajesz (np. jak na allegro cos kupowales) czy jak masz konto bankowe i np. wplacales tam kase, to tez masz dokument z imieniem+nazwiskiem


Ja takie cos poslalem i w 2tyg mi rozszerzyli konto

Awatar użytkownika
widget20
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 289
Rejestracja: 24 lut 2008, 23:05

Postautor: widget20 » 19 maja 2008, 16:29

ja juz nie mam siły do nich, od Piatku dzien w dzien gadam z nimi na liveczacie, maja do mnie dzwonic, w ciagu 1-3 h i nic caly czas to samo, ...

Awatar użytkownika
mazak
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2014
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 19 maja 2008, 16:45

jak ktos ma netellera zweryfikowanego to wpisuje sie w tym watku

i dodatkowo przesyla mi na PW zgloszenie odnosnie oferty z luckyacepoker jezeli z owej chce skorzystac... i pozniej dostaje dalsze wskazowki co i jak...

Awatar użytkownika
googer
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 51
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:30

Postautor: googer » 20 maja 2008, 07:47

potwierdzam - mam zweryfikowane konto neteller
Jeśli wydaje ci się, że coś jest pewne to masz rację - wydaje ci się..

Oskarek

Postautor: Oskarek » 20 maja 2008, 08:35

To Mazak moge tak zrobic?? Ze zaloze calkowicie konto na mame?

Awatar użytkownika
Mr_Olimp
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 415
Rejestracja: 06 mar 2008, 19:29

Postautor: Mr_Olimp » 20 maja 2008, 14:32

mam zweryfikowane neteller :mrgreen:
RB wszystkie sieci - PM

Awatar użytkownika
mazak
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2014
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 20 maja 2008, 17:05

Oskarek_89 pisze:To Mazak moge tak zrobic?? Ze zaloze calkowicie konto na mame?


to juz od ciebie zalezy - wiedz ze pozniej i na mame bedziesz musial zakladac konta u bukow...

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1149
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 23 maja 2008, 12:08

normalnie co za ogranizacja czekałem na nich ponad 30 minut i jak odeszłem na chwile to on napisał że nie widzi aktywności i poszedł sobie....

Awatar użytkownika
barthek
-#VIP
-#VIP
Posty: 849
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:40

Postautor: barthek » 23 maja 2008, 16:38

@titan..

nie no ja ci od razu mowie - zakladac u nich konto extended to jest droga przez meke :D ale warto, bo pozniej to juz jest tylko z gorki :)
"caly swiat wsiakl"

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 24 maja 2008, 17:24

Mi w sumie szybko poszło. Oprócz tego że zapomnieli do mnie zadzwonić od 4 grudnia;d ale jak już wziełem się za to to w ciągu 2 dni miałem zweryfikowane. A zrobiłem to w bardzo prosty sposób wszedłem na live chat i zapytałem czy mogli by zadzwonić do mnie w ciągu godziny z polskim tłumaczem facet wziął numer i powiedział że oczywiście :) ale spokojnie po ang można się dogadać nawet jeśli się go dobrze nie zna więc luzik :)
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 27 maja 2008, 10:58

mazak pisze:jak ktos ma netellera zweryfikowanego to wpisuje sie w tym watku

i dodatkowo przesyla mi na PW zgloszenie odnosnie oferty z luckyacepoker jezeli z owej chce skorzystac... i pozniej dostaje dalsze wskazowki co i jak...

Sorry za pytanie, ale promocja nadal dostepna ? Czy juz bylo 20 osob ? Sprobowalbym sil na luckyacepoker.
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

Awatar użytkownika
mazak
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2014
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 27 maja 2008, 17:41

poki co tylko 4 osoby skorzystaly... aktuana lista znajduje sie w watku nagrodzeni w maju...

wiec poki co wszytsko nadal aktualne ...

007Donald
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2007, 11:22

Postautor: 007Donald » 28 maja 2008, 23:55

Widzę że tu są kompetentne osoby i mam nadzieję że mi pomogą.
Jako że coraz więcej bonusów wyklucza możliwość wpłaty przez MB, a także z tego co widzę promocje z forum mnie omijają postanowiłem założyć konto Neteller :)

Zaraz na starcie mam problem... Mianowicie gdzie na oficjalnej stronie Netellera język na polski... Naciskam na "Change your language" i dla Polski mam tylko j.angielski... Co jest?

Nie posiadam aktualnie konta bankowego, a z tego co wyczytałem, aby otrzymać kartę Netellera (to nią mam zamiar wypłacać, ponoć US nie ma wglądu do transakcji nią przeprowadzonych) konto bankowe potrzebuje. Mój wybór padł na Mbank (tak przy okazji jest na prawdę bezpłatny nawet przy nieużywanym przez powiedzmy rok koncie zero transakcji i zero na koncie) Czy aby zweryfikować konto Neteller potrzebna jest e-karta (ta za 25zł/rok) z tego co wyczytałem chyba nie ale wolę się upewnić...

Zastanawia mnie jeszcze kwestia wysyłania rachunku/faktury... Jak np. pójdę do apteki kupię witaminę C i poproszę aby wystawiła mi miła pani fakturę na moje dane to wystarczy? Nie za bardzo mam pomysł bo by im innego przesłać bo tak jak duża część forumowiczów mieszkam z rodzicami i nie posiadam rachunków na swoje dane. A być może idzie jakieś wyciągi z Mbanku tak jak napsał "cruiserjeja" "jak masz konto bankowe i np. wplacales tam kase, to tez masz dokument z imieniem+nazwiskiem"... Tylko zastanawia mnie jedno Mbank to bank internetowy i pewnie wszystkie świstki są wysyłane drogą elektroniczną więc dalej nic nie będę miał...
pozdROWienia

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 29 maja 2008, 09:33

A więc tak nie wam sam dlaczego ale język polski zawsze mi wskakuje dopiero po zalogoaniu się na konto tak jest po ang to chyba jest ich jakiś błąd po zmianie szaty graficznej więc zarejestruj się po ang tylko wybierz język polski.

Konto w Mbank jest darmowe bo sam je używam jako alternatywne dla mojego konta w WBK które również jest darmowe i ma własną siedzibę chociaż jak ostatnio zobaczyłem to mbank już też istnieje na "ziemi" :) Nie musisz mieć karty bo weryfikując konto oni wysyłają Ci jakomś niską kwotę na Twój rachunek bankowy a Ty po jej otrzymaniu musisz ją wpisać na stronie. A co do faktury to nie wiem gdzie Ty ją chcesz wysyłać pomyłiło Ci się coś z mb neteller nie chce żadnych rachunków oni dokonują weryfikacji telefonicznie. Jeśli na coś nie odpowiedziałem to pytaj :)
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

007Donald
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2007, 11:22

Postautor: 007Donald » 29 maja 2008, 11:29

Znaczy o rachunku to tak wyczytałem to w temacie:
Mr_Olimp
"- weryfikujesz swoje dane 7-10dni ( i tu zaczynja sie schody, gdyz to nie jest rachu-ciachu i po sprawie. a musisz im wyslac skan/ zdjecie dokumentu typu, prawo jazdy, dowod, paszport. + skan/ zdjecie jakiegos rachunku, faktury, tylko nie e- rachunku. nie starsze niz 3miechy, z twoimi danymi, czyli imie+nazwisko+adres )"
Oskarek_89
"Czy wysylaliscie jakies rachunki na wasze imie i nazwisko? Bo ja nie mam takich :/

Na live chacie :

Oskar: Hi i have a question i would like to have EXTENDED account but i don't have a utility bill (e.g. an electricity bill) or a paper bank statement displaying your name and address that has been issued within the last 3 months beacuse i have only 19 years old so can i have that account?
Emmanuel: These are the required documents sorry"
A co do MB to tam miałem jaja z weryfikacją najpierw wysłałem dowód osobisty a poźniej tak jak mówisz prosili o rachunek za prąd, gaz itp... No i pisze że mieszkam z rodzicami itp. Mam 18 lat i nie mam im czego posłać... Chyba po 5 wysłanych wiadomościach w ostatniej napisałem że jedyny dokument jaki posiadam to... legitymacja szkolna i jak chcą to mogę wysłać :razz: No i po tym mi odblokowali bez słowa :)... No ale MB to inna bajka :razz:
Dobra pakuje sie na strone Mbanku i składam wniosek. :)
pozdROWienia
EDIT: No i z Mbanku dupa... Potrzeba NIP a ja takiego cuda jeszcze nie posiadam będę musiał założyć Inteligo tam najprawdopodobniej nie wymagają NIP-u

Awatar użytkownika
Mr_Olimp
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 415
Rejestracja: 06 mar 2008, 19:29

Postautor: Mr_Olimp » 29 maja 2008, 23:15

a bez nip-u sie nie obejdzie? nie wiedzialem, hmm, moze juz nie pamietam %) wiem, ze mbank szybciutko wszystko zalatwia..
RB wszystkie sieci - PM

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 30 maja 2008, 07:07

Jak ja zakładałem tam konto to nie chcieli żadnego nipu możesz tam poprostu nic nie wpisywać i przejść dalej. Załóż sobie konto w WBK mają w pełni darmowe i przelewy przez interenet też można robić.
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Oskarek

Postautor: Oskarek » 30 maja 2008, 07:27

a ja mam w ING konto Student tez w pelni darmowe przelewy internetowe nic sie nie placi a bankomat mam 50 m obok domu :)

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 901
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 30 maja 2008, 10:37

Faktycznie ten neteller jest strasznie dziwny. Zarejestrowałem się, wysłałem dokumenty, po 7-8 dniach mi przysłali maila, że nie mogą mi aktywować konta bo wysłałem czarno-biały skan dowodu. I napisali żebym jeszcze raz wysłał kolorowy. Jednak porównując z moneybookers czy paypal, to trochę odstają z tymi procedurami.
"Be yourself, no matter what they say... "

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 30 maja 2008, 10:52

Właśnie neteller nie jest dziwny tylko ma bardzo wyostrzone zasady weryfikacji i dzięki temu jak już zweryfikujemy konto nie musimy się obawiać że kiedyś będziemy chcieli zrobić przelew a oni nam zawieszą konto bez słowa jak to potrafi czynić mb. Weryfikacja przebiega długo ale jest warto gdyż jest to dużo lepszy portfel niż mb a dodatkowo nie jest wyłączany z promocji tak jak to jest w przypadku mb.
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

007Donald
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2007, 11:22

Postautor: 007Donald » 30 maja 2008, 14:33

Jeszcze co do tego MBanku to niestety pole NIP jest wymagane. Na początku wypisałem cały wniosek a pole NIP zostawiłem puste akceptuje i... wyskoczyła informacja "Pole NIP jest wymagane". No nic przeglądnę jeszcze ofertę WBK ;)

Co do wypowiedzi dviper przyznam rację że jak się to pierwszy raz zobaczy co trzeba wysyłać to jest odstraszające... Wiem sam po sobie ;) pierwszy raz interesowałem się Netellerem chyba z pół roku temu :razz: ale oglądam co potrzeba im wysłać i jednak... rezygnuje :).
Ale jak patrze na to z dzisiejszej perspektywy to pózniej jak będziesz na szlag potrzebował pieniędzy to nikt Ci nie będzie robił problemów tak jak w MB (W sumie do Paypala nie mam się o co przyczepić, nigdy o żadne dokumenty nie prosili, a przelewałem dość spore kwoty)

No i największą przewagą Netellera nad MB jest to że jeszcze nie słyszałem żeby Neteller robił komukolwiek problemy (blokowanie konta itp) a w MB takie praktyki są dość częste...

Awatar użytkownika
nowy233
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 435
Rejestracja: 30 kwie 2007, 08:44

Postautor: nowy233 » 30 maja 2008, 14:37

007Donald pisze:Jeszcze co do tego MBanku to niestety pole NIP jest wymagane. Na początku wypisałem cały wniosek a pole NIP zostawiłem puste akceptuje i... wyskoczyła informacja "Pole NIP jest wymagane". No nic przeglądnę jeszcze ofertę WBK ;)


Pierwszy raz się spotykam, że wymagany jest NIP dla rachunku osobistego. Jakieś pierdoly moimi zdaniem to są.

Wpisz pesel w to miejsce i tyle.

Awatar użytkownika
barthek
-#VIP
-#VIP
Posty: 849
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:40

Postautor: barthek » 31 maja 2008, 08:09

nowy233 pisze:
007Donald pisze:Jeszcze co do tego MBanku to niestety pole NIP jest wymagane. Na początku wypisałem cały wniosek a pole NIP zostawiłem puste akceptuje i... wyskoczyła informacja "Pole NIP jest wymagane". No nic przeglądnę jeszcze ofertę WBK ;)


Pierwszy raz się spotykam, że wymagany jest NIP dla rachunku osobistego. Jakieś pierdoly moimi zdaniem to są.

Wpisz pesel w to miejsce i tyle.


nie no obawiam sie ze to nie przejdzie.. automat mu wywali niepoprawny format nipu!
ja ci proponuje zadzwonic do nich i przedstawic sytuacje.. jestem pewny na 100% ze zrobia tak, abys mogl miec to konto.. chociaz jak nie masz nipu = nie pracujesz, a to tez dla nich pewna informacja :mrgreen:
"caly swiat wsiakl"

dutking
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2007, 14:54

Postautor: dutking » 31 maja 2008, 15:18

Mam zweryfikowane konto Neteller.
Przed chwilą zarejestrowałem się w LuckyAcePoker z kodem netpi.


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.