Zaproś znajomych - bo warto

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Oskarek

Postautor: Oskarek » 18 gru 2008, 21:46

Kliknij na swój nick, lub na ikonkę "profil" pod swoim postem (nie mylić z napisem "profil" u góry forum!). Pod polem płeć zobaczysz coś takiego:

"Aby zaprosić znajomego na to forum, skopiuj ten link:
http://www.pokerkings.pl/index.php?ap=(cyferki)"

I wszystko jasne - każdy użytkownik ma unikalny link, dzięki czemu wiemy kto danego znajomego polecił. Wystarczy rozesłać link do swoich znajomych (mailem, na gadu-gadu, umieścić na forach, blogach etc) i obserwować jak będzie zwiększał się licznik poleconych

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 10 sty 2009, 13:39

Czytam sobie Shoutboxa az tu nagle widze wpis
[Dzisiaj 13:20] m4rlinek: witam przychodze ze stronki http://www..../ i chcialbym sie dowiedziec jak wyglada u nas dostanie tych 60$ na pokerka?

:shock:
Uriel jak pracuje... edytuje ten wpis bo widze, ze pisal on w tym dziale o tej stronce :razz: juz 49 osob weszlo z tamtej jego strony na nasze forum, niezle... :smile:
Myslalem, ze to jakis cwaniaczek, ale widze, ze jednak dobrze pracuje hehe :tak: Trzymaj tak dalej :razz: :tak:
Ostatnio zmieniony 10 sty 2009, 23:34 przez martini, łącznie zmieniany 1 raz.
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

Jerzy_Kiler
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2008, 20:23

Postautor: Jerzy_Kiler » 16 lut 2009, 13:12

Kolejna niespodzianka, kuszaca propozycja z tym zapraszaniem znajomych. Trzeba bedzie porozsyłać linki po kumplach :) Takie male pytanie, jak jest rozumiana aktywnosc na forum? Bierne uczestniczenie w zyciu forum czy dany uzytkownik musi nabic okreslona ilosc postow? pzdr

Awatar użytkownika
bartekzet
-#VIP
-#VIP
Posty: 684
Rejestracja: 06 sie 2008, 12:54

Postautor: bartekzet » 16 lut 2009, 18:47

Jerzy_Kiler pisze:Bierne uczestniczenie w zyciu forum czy dany uzytkownik musi nabic okreslona ilosc postow? pzdr


wystarczy przeczytac 1 punkt regulaminu ;)
Wyniki Pokerkingsów - Graj i wygrywaj, wyniki wrzucaj w odpowiedni dział, a może to Ty zostaniesz najlepszym graczem miesiąca !!! :)
Poker and BASKETball - zapraszam na swój blog

jarek1
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 305
Rejestracja: 01 kwie 2007, 17:07

Postautor: jarek1 » 11 mar 2009, 20:02

Glory a mógłbyś powiedzieć jak to jest ze mną, bo tak patrzę na oba linki (ten z typów i tutaj) i są takie same :P Wiec nie wiem jak to będzie liczone, co prawda mam już na liczniku 20 osób, ale na bank są to ludzie z typów. A chciałbym teraz troszkę tutaj podziałać :wink:

edit:
Upps mój błąd :oops: Spojrzałem tylko na cyferki co są na końcu a nie na cały link :P Tak wiec wszytko już jest ok wiec, mogę brać się za zapraszania :)
Post do kasacji i sorki za zamieszanie :oops:

Awatar użytkownika
kony
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 323
Rejestracja: 10 mar 2009, 20:04

Postautor: kony » 15 mar 2009, 12:51

Ja sie chętnie przyczynie do poleceń forum. Sam żałuje ze nie mialem znajomego dzięki ktoremu bym wczesniej trafil na Wasze forum. Od 4 lat bardzo aktywnie uczestnicze w rozgrywkach pokerowych na roznych platformach i dopiero teraz sam dzieki jednemu z Waszych zamknietych turkow znalazlem sie tutaj na Waszym forum. Lepiej pozno niz wcale :)
Cóż za różnica, ile posiadasz? Czyż nie ważniejsze, ile Ci brakuje?

luki501
-#VIP
-#VIP
Posty: 446
Rejestracja: 02 lut 2008, 19:48

Postautor: luki501 » 15 mar 2009, 13:04

też umieściłem link na swojej stronie www.luki501.republika.pl oraz www.slp.zafriko.pl
Szczególnie ta druga ma szansę kogoś przyciągnąć bo jest o tematyce pokerowej

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 16 mar 2009, 16:02

Wypłaty w marcu:

Oskarek89 - 30$.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1346
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 22 kwie 2009, 20:24

glory glory man united pisze:Oskarek89 - 30$.


No ale to przecież zaraz w ruletce jakiejś pójdzie w piach :twisted:

Przepraszam, NMSP :twisted:

Pytanie jak najbardziej serio: można zaprosić swoją żonę? Chcę, żeby się nauczyła grać i poudzielała tu trochę, ale będzie miała to samo IP, więc nie chciałbym, żeby ktoś pomyślał, że to ściema. To będzie taka prawdziwa żona z krwi i kości, nie wirtualna. Taka, co to marudzi że za dużo gram w pokera i żebym nie przegrał wszystkiego.
Najlepszy gracz forum.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 23 kwie 2009, 01:50

wheeny, można :). Mam nadzieję, że nie będzie nam tu marudzić, że za dużo gramy :).
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
MenFromPoland
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 24 mar 2008, 21:28

Postautor: MenFromPoland » 26 kwie 2009, 03:34

Fajna promocja - trzeba zabrać się za zapraszanie znajomych :)

Jerzyczek06
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2008, 20:18

Postautor: Jerzyczek06 » 29 kwie 2009, 17:09

MenFromPoland pisze:Fajna promocja - trzeba zabrać się za zapraszanie znajomych :)

Fajna promocja - znajomych to ja mam całą gamę ale co do wypełnienia drugiej części aktywnego bycia członkiem przez znajomych (głównie brydzyści z BBO ) będzie ciężko - gdyż na bbo masz dostęp do rozmów bezpośredni na zasadzie gg. Cóż spróbuję.

jusin
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 20
Rejestracja: 06 lis 2008, 18:54

Postautor: jusin » 19 lis 2009, 18:30

witam wiem że mam 1 polecana osobę ale mógł by mi ktoś przypomnieć jak to się robi... bo z tego co wyżej przeczytałem to nie dużo z tego rozumiem .....

lipek90
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2010, 21:55

Postautor: lipek90 » 31 maja 2010, 12:24

Jak to jest z tą "aktywnością"? Sam założyłem konto kilka dni temu, strona bardzo mi się podoba i odwiedzam ją regularnie, ale postować bez sensu też nie lubię. Jako, że jestem moderatorem na forum ( nieco inna tematyka ) to nie będę miał problemu ze znalezieniem kilku/kilkunastu chętnych osób. I tu moje pytanie, są jakieś kryteria co do aktywności? Liczy się ilość logowań w miesiącu, ilość postów czy jeszcze coś innego?

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3445
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 31 maja 2010, 16:16

Osoba musi być aktywna "pokerowo" Czyli nabijanie postów i tak nie ma sensu bo forum pokerowe to każde dziwne nabijania są traktowane ostrzeżeniami i banem więc takie osoby specjalnie dla kasy Ci nic nie dadzą bo za nich nie otrzymasz.

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4810
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 31 maja 2010, 17:44

lipek90 pisze:Osoba musi być aktywna "pokerowo" Czyli nabijanie postów i tak nie ma sensu bo forum pokerowe to każde dziwne nabijania są traktowane ostrzeżeniami i banem więc takie osoby specjalnie dla kasy Ci nic nie dadzą bo za nich nie otrzymasz.


Chyba nie??wydaje mi się że musi być aktywnym forumowiczem.... nikt nie każe pisać na siłę tylko chodzi o to żeby uniknąć kont fikcyjnych... reflink rejestracja i koniec... osoba taka wcale nie musi grać na samym początku jeżeli nie zna zasad to się nauczy podstaw i dopiero zacznie grać.
Pozdro i zapraszaj znajomych bo to cudowna gra jest :mrgreen:
TYLKO FALUBAZ!!!FORZA MILAN!!!

tissues
Posty: 0
Rejestracja: 21 cze 2010, 09:25

Postautor: tissues » 21 cze 2010, 19:13

Ciekawa inicjatywa ;p :dajpiwo:
jestem nowy na pewno skorzystam z tego

Grzegorz1990
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2009, 13:24

Postautor: Grzegorz1990 » 05 lut 2011, 15:35

mi sie wydaje ze tyle osob juz jest zarejestrowanych ze nie wiadomo czy kto kolwiek uzbiera liczbe 100 osob ktore beda aktywne moge to stwierdzic po mnie moze nie bylem aktywnt od 2009 roku bo od tad mam konto ale teraz mam zamiar sie udzielac chcialem prowadzic bloga ale widze ze ta opcja jest zamknieta pozdrawiam

Kermitoos
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 05 lut 2011, 13:01

Postautor: Kermitoos » 05 lut 2011, 15:41

to i ja paru osobom polecę te forum :)

Chomiczasty
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 92
Rejestracja: 07 sty 2011, 15:19

Postautor: Chomiczasty » 05 lut 2011, 20:27

chcialem prowadzic bloga ale widze ze ta opcja jest zamknieta pozdrawiam


Po napisaniu 20 postów bedziesz miał możliwość czytania i pisania postów.

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3445
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 25 lut 2011, 03:17

Temat Hop :mrgreen:
Może znajdzie się dla mnie jakiś bonusik? :grin:

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 25 lut 2011, 03:22

GrzesVP, znajdzie. Plynny :).
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

michal12345
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:48

Postautor: michal12345 » 05 mar 2011, 17:54

fajny pomysl

bombowicz
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2011, 18:42

Postautor: bombowicz » 08 mar 2011, 20:17

dopiero po napisaniu 20 postow

bombowicz
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2011, 18:42

Postautor: bombowicz » 08 mar 2011, 20:17

czy na tym forum pisze wszystko na temat pokera.. czy naucze sie tu grac gdzie jest jakis link


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.