Warsaw pisze o błędach

Rozbudowane teksty na temat pokera. Strategia, taktyka, analiza oraz felietony.
Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2117
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 14 paź 2010, 15:04

Gram na starsach i bwinie obecnie, wcześniej grałem na FTP, Unibecie i kilku innych i szczerze nie zauważyłem jakiejś znacznej różnicy jeśli chodzi o bad beaty i inne chore akcje. Im więcej grasz tym większa szansa, że w końcu dostaniesz bad beata no i wiele też zależy od poziomu graczy, ci słabi częściej złamią nasz dobry układ bo po prostu grają głupio.

Zresztą, niekiedy wystarczy wziąć do ręki zwykłą talię kart, rozdać sobie kilkadziesiąt czy kilkaset rozdań i zobaczyć co się dzieje, wtedy też będzie że wasza ręka oszukuje? ;)

Oskarek

Postautor: Oskarek » 14 paź 2010, 15:11

SH4 proszę Cię w takim razie o wklejenie z Holdem Managera statystyk dotyczących AA dla poszczególnych softów
I procentowo jak to wygląda i ile razy miałeś taką sytuację

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1346
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 14 paź 2010, 15:33

Oskarek, prosisz go o poparcie teorii spiskowej faktami. Oszalałeś?! :mrgreen:

Glory - może i faktycznie jeden uśmiech powinien wpłynąć na cały sens Twojej wypowiedzi. Ale miała kilka elementów. Jednym z nich było to:

glory glory man united pisze:
Nie zgodze sie na pewno z punktem, ze softowi bez znaczenia jaki gracz wygrywa. Gracze wygrywajacy znacznie czesciej dokonuja depozytow niz gracze przegrywajacy. Jesli zabiore przegrywajacemu rolla, to on najzwyczajniej w swiecie przestanie grac, zniecheci sie do pokera etc (o ile ma rozum). Siec traci usera i pieniadze, bo gracz wygrywajacy predzej lub pozniej je wyplaci.

Podobnie jest w turniejach. Gracz wygrywajacy, wygrywajac turniej czesc wygranej wyplaca, a za reszte dalej spokojnie gra turnieje. Donk czuje sie bogiem, idzie grac cash 5/10 i stuka rake.


Ty zacytowałeś 1/4 swojej wypowiedzi, ja zacytowałem 3/4. Wczuj się teraz w nooba przychodzącego na forum po tym, jak zobaczył pokera w telewizji. Szef tego forum mówi mu, że nie wierzy w bezstronność pokerroomów.

A, dodał uśmiech - spoko.
Najlepszy gracz forum.

Awatar użytkownika
sh4
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 388
Rejestracja: 02 wrz 2008, 19:05

Postautor: sh4 » 14 paź 2010, 15:34

MrGordon pisze:no i wiele też zależy od poziomu graczy, ci słabi częściej złamią nasz dobry układ bo po prostu grają głupio.

imho bardzo cenna uwaga :tak:

Oskarek później popatrzę staty, ale nie na PS bo na tym sofcie twój HM nie działa :cool:
"Tight early, standard play midway, and taking risk at the final table is a proven winner-brak-polskiej-licencji! in MTT"

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 14 paź 2010, 15:51

wheeny, ja piszę o teorii mechanizmu, a nie próbuje udowodnić, że tak właśnie jest.

Egzaminatorom prawa jazdy "opłaca się" oblewać kursantów. Tak czy nie? Tak, bo więcej egzaminów = więcej pracy dla nich. Ale czy to oznacza, że każdy tak robi? Nie.

Drogówce opłaca się stawiać fotoradary tam gdzie łatwo jest przekroczyć prędkość. Tak czy nie? Tak, bo to generuje większy wpływ z mandatów. Ale czy każdy radar jest stawiany tylko po to? Nie.

Poker roomowi potrzeba donków i fishy. Tak czy nie? Tak, bo w sofcie gdzie są sami regowie nikt nie będzie grał. Ale to też wcale nie oznacza, że wszystkie softy są kręcone pod donków.

Podsumowując - ja tylko wykazuje element dla którego nieuczciwe działania roomu miałyby sens. Byłbym jednak głupcem gdybym głosił to jako pewnik. Bo jak jest naprawdę to wie tylko i wyłącznie zarząd Riverstarsa.

Dlatego raz jeszcze podkreslam - to ze nie trawie tego roomu to moja prywatna opinia. O tyle ciekawa ze ja z gry wyszedlem tam 1k$ na plus. A mimo to jestem wsciekly, bo tylu badbetow w kluczowych momentach to nie dostalem na wszystkich innych softach razem wzietych.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
apolinary83
-#VIP
-#VIP
Posty: 736
Rejestracja: 29 lis 2007, 18:30

Postautor: apolinary83 » 14 paź 2010, 16:10

vogla1 pisze:Ludzie nie ma czegoś takiego jak ustawione softy.



A nie pamiętacie już "wielkich afer" z tym związanych. Nie chce wymieniać z nazwy poker roomow.

Awatar użytkownika
gonzo29
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 302
Rejestracja: 14 lis 2008, 22:02

Postautor: gonzo29 » 14 paź 2010, 18:47

Panowie nie ma sensu spierać się o coś co nie jest do rozstrzygnięcia.

Generalnie im więcej ludzi o poglądach takich jak SH4 to dla mnie lepiej.
Jakoś trzeba tłumaczyć brak umięjętności, szczęścia, skilla itp.

Dziwię sie tylko, że Glory pisze takie rzeczy, a potem się tłumaczy jak dziecko.

Oskarek znalazłeś świetny temat, żeby podzielić graczy. Wypowiedzi tych co skłaniaja się do teorii spiskowych kojarzą mi sie z politycznymi opiniami przydupasów jarka pisowskiego i jego samego najbardziej.

Awatar użytkownika
sh4
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 388
Rejestracja: 02 wrz 2008, 19:05

Postautor: sh4 » 14 paź 2010, 20:28

gonzo29 pisze:Generalnie im więcej ludzi o poglądach takich jak SH4 to dla mnie lepiej.
Jakoś trzeba tłumaczyć brak umięjętności, szczęścia, skilla itp.

ile rozegrałeś rozdań na PS ? ile mtt ?
"Tight early, standard play midway, and taking risk at the final table is a proven winner-brak-polskiej-licencji! in MTT"

Awatar użytkownika
tomziolo
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 825
Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27

Postautor: tomziolo » 14 paź 2010, 21:07

Oskarek pisze:SH4 proszę Cię w takim razie o wklejenie z Holdem Managera statystyk dotyczących AA dla poszczególnych softów
I procentowo jak to wygląda i ile razy miałeś taką sytuację


Jako rasowy fish i niedzielny gracz nie poslugije sie zadnym programem do prowadzenia statystyk, ale wkleje 2 ciasteczka z paradise-brak-polskiej-licencji! :grin: Polecam zwrocic uwage na godzine :mrgreen:
Jestem w plecy na paradise-brak-polskiej-licencji! pewnie z 1k$ (liczac cash), ale daleki jestem od jakichkolwiek teorii spiskowych, choc jak popatrze na swoj poczatek przygody z pokerem to pewnie znajde posty, w ktorych psioczylem na softy.
Wedlug mnie to nie wina podkreconego softu ani nawet rachunek prawdopodobienstwa decyduje o grze, a jakosc przeciwnikow. Przyklad- prosze bardzo- po przegranych AA w Lidze Studenckiej, koles mi wyjezdza z tekstem, ze nie nadarmo pisza ze 67 to najlepszy uklad PRZECIW AA :shock: . Moze nie czytam wlasciwych artykulow, a moze naprawde istnieje jakas tajna strona pokerowa na ktorej mozna wyczytac takie rewelacje.
Załączniki
AA 21.13.png
AA  20.16.png

Awatar użytkownika
M@jkel
-#VIP
-#VIP
Posty: 832
Rejestracja: 18 lip 2008, 21:43

Postautor: M@jkel » 14 paź 2010, 21:39

to akurat nie jest wziete niewiadomo skad bo tak naprawde wlasnie 67s ma najwieksze szanse na zlamanie asow,

co do podkreconego softu to akurat jestem sceptycznie nastawiony i nie bardzo w to wierze, mozemy mowic co chcemy ale tak naprawde to chyba tylko PS podaje informacje jak wyglada ich algorytm losujacy, ktore mozna znalezc na ich stronie, no i co jakis czas jest on badany przez niezalezna firme zajmujaca sie tego typu sprawami,

choc przyznam sie szczerze ze bywaja wieczory kiedy wszystkie te argumenty mam daleko w dupie : P

Awatar użytkownika
tomziolo
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 825
Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27

Postautor: tomziolo » 14 paź 2010, 21:57

M@jkel pisze:to akurat nie jest wziete niewiadomo skad bo tak naprawde wlasnie 67s ma najwieksze szanse na zlamanie asow,


A mozesz to rozwinac, bo nie mam pojecia dlaczego akurat 67 ma taka moc,a nie np 89? Jezeli dobrze rozumie grajac w turku odkrywam 67 to spokojnie moge wchodzic w kazdego allina, bo skoro 67 tak rozwalaja asy to spokojnie poradza sobie z innymi?

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3445
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 14 paź 2010, 22:10

Przy 89 odpada Ci strit 9TJQK, a przy 67 rywal nie ułoży strita od Asa do 5.

Awatar użytkownika
M@jkel
-#VIP
-#VIP
Posty: 832
Rejestracja: 18 lip 2008, 21:43

Postautor: M@jkel » 14 paź 2010, 22:14

nie mowie ze rozwalaja tylko po prostu maja najwiesze szanse statystycznie ale tu chodzi o pojedyncze procenty,

np kazda para ma ok 18%, suited connectory ok 22% a 67s prawie 23% bo zabiera mozliwosc strita przy boardzie 2345 ale to juz kwestia ulamkow procentow,

tak naprawde to sie tego nie bierze powaznie bo to tylko ciekawostka statystyczna i kazda reka jest daleko z tylu na "nie podkreconym" sofcie : P

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 14 paź 2010, 22:33

gonzo29 pisze:
Dziwię sie tylko, że Glory pisze takie rzeczy, a potem się tłumaczy jak dziecko.



Jesli mnie juz obrazasz to prosze uzasadnij i podwaz moj tok rozumowania. Bo nie dosc ze nie zrozumiales tego co mialem na mysli, to takim tekstem pokazujesz tylko ignorancje. Zagranie wlasnie w stylu Jarka K.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

pablo1972
-#VIP
-#VIP
Posty: 560
Rejestracja: 10 kwie 2008, 18:07

Postautor: pablo1972 » 14 paź 2010, 23:02

Dawno takiej burzy na forum nie było.
Jestem bardzo daleki od wszelkich teorii o podkręcaniu softu.
Ale czasami są akcje które dają dużo do myślenia, a jedna kiedyś dała mi naprawdę dużo.
Jakiś turek, jeden gość mega thigt i jest akcja: dwa all-iny i on wchodzi trzeci.
Gracze pokazują AK, KK i ten typek 47o i oczywiście dostaje strighta.
I teraz powiedzcie mi dlaczego taki facet co wchodzi dosłownie co 15-20 rozdanie do gry, nagle odpier... taki numer?
Być może miał już dosyć gry i chciał zakończyć a tu taki fart, a może chciał kliknąć fold a wyszło call ?.
Niby wszystko powinno być cacy, ale w pokeroomach pracują ludzie, tylko ludzie.
Być może jakiś cwaniaczek się trafi i kombinuje.
Obym nie miał racji.
Dla żony na waciki,
Dla dzieci na nowe zabawki,
dla siebie ..???.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 14 paź 2010, 23:17

Ja wam powiem, ze spiskowe teorie w pokerze biorą się z natury psychologicznej i są czymś pozytywnym :).

Bo zobaczcie, 27o łamie nam po raz kolejny asy. Reakcje w momencie złości mogą być trzy:

1. Pie#%# glupia gra, jeb$@# to, piero#@ nie gram ( glory style :) )

2. Jezu ale ja mam w życiu pecha. Jestem mega pechowy, takie rzeczy spotykają tylko mnie ( mazak style :) )

3. Oszustwo, ten soft jest kręcony ! (oskarek sprzed 1,5 roku style :P )

Tylko trzecia jest pozytywna :).
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Oskarek

Postautor: Oskarek » 14 paź 2010, 23:48

pablo1972, nie ważne co dostał ten z 74 czy strita czy jedną parę
Przez to że 2 graczy miało AK zyskał więcej szans na pokonanie ich i ma aż ! 40% więc i tylko to jest ważne nie ważne jest jeśli alliny był preflop czy dostał karetę czy też jedną parę czwórek właśnie w tych 40% mieszczą się te wszystkie układy i tyle :) więc nie widzę nic dziwnego w tym. Może nie chciało mu się grać i sobie zagrał z 74 ale aż 4 razy na 10 wygra
Glory ja narzekałem na softy minimum 2 lata temu :D na pewno nie półtora roku :)

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 15 paź 2010, 00:05

Gracze pokazują AK, KK


Oskarek -
Przez to że 2 graczy miało AK


Idz Oskarku od monitorka lepiej troche odpocznij bo oczka juz bola :) :P.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
gonzo29
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 302
Rejestracja: 14 lis 2008, 22:02

Postautor: gonzo29 » 15 paź 2010, 00:14

sh4 pisze:
gonzo29 pisze:Generalnie im więcej ludzi o poglądach takich jak SH4 to dla mnie lepiej.
Jakoś trzeba tłumaczyć brak umięjętności, szczęścia, skilla itp.

ile rozegrałeś rozdań na PS ? ile mtt ?


Z pewnością mniej niz Ty.

PS czyli PokerStars-nielegalny-w-PL! dla mnie to najwiekszy pokerroom = w okolicy poprzednich świat BN grałem w biciu rekordu Ginesa (pewnie pisze się inaczej, ale wolny człowiek ma to w d...) i grało wtedy ponad 150K (może 167K a może 176K juz nie pamiętam) luda. Powiedz mi kto ryzykowałby utratę tylu dawców (czytaj klientów).

Tomziolo: liga studencka to wg mnie nie najlepszy przykład - freeroll.
PS Graty i powodzenia w Pradze!!!

Oskarek

Postautor: Oskarek » 15 paź 2010, 00:26

glory glory man united, oj tam oj tam :D wstałem dziś o 5 więc nie myśle :P

Altey
-#VIP
-#VIP
Posty: 983
Rejestracja: 25 sty 2008, 09:04

Postautor: Altey » 15 paź 2010, 11:31

Po pierwsze to co napisał Warsaw to chyba rzecz oczywista dla każdego gracza, który ma jakieś doświadczenie, ale są to czysto pokerowe teorie, a pamiętajmy że biznes to biznes i rozumowanie Glory'ego też jest dobre, bo patrzy w obie strony - poker<>biznes. I pytanie, czy lepiej zatrzymać u Siebie gracza, który gra regularnie i rzadko wypłaca kasę, czy lepiej zatrzymać donka który jak coś wygra, od razu wypłaca i wraca do freerolli. W biznesie, bez wahania odpowiedź brzmi, lepiej zatrzymać gracza, który zarabia na room. Więc pytanie, co jest ważniejsze dla zarządu danego roomu? - Zadowolenie graczy czy bilans finansowy na koniec miesiąca? Nie łudźcie się że ktoś się wami przejmuję. Oczywiście utrzymanie dobrej marki też jest ważne, ale pieniądze są ważniejsze.
Ja bardzo często na początku po bad beatach od razu wysuwałem wnioski o teorię spiskowe co oczywiście nie miało żadnego potwierdzenia bo równocześnie sam wygrywałem przez lucky river o czym się szybko zapomina. Dlatego teraz wszystko składam na pecha a nie na prawdopodobieństwo. Bo przykładowo na cash w jednej sesji połamano mi 3xAA jakimś badziewiem po all-inach pre-flop. Według prawdopodobieństwa i równowagi w pokerze ja również powinienem połamać komuś asy z 27off, tylko że tego nie zrobię. Dlaczego? Bo nie jestem donkiem który gra all-in pre-flop z 27off. I tu jest paradoks. Kiedy dobry gracz ma szansę wyrównać bilans bad beatów i lucky win? Nigdy. Dobry gracz zawsze przegra tylko przez bad beata, i wygra tylko dzięki swoim umiejętnościom.

Dlatego ja osobiście w spisek nie wierzę, choć czasami i takie myśli mi się nasuwają po niektórych zagraniach, ale nie można non stop tego robić, bo na koniec okaże się że wszyscy oszukują i nigdy nie uda się czegoś osiągnąć. Dlatego "pech" to zawsze dobre słowo po przegranej :)

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2117
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 15 paź 2010, 19:25

Tylko czy dużemu pokerroomowi, a takim niewątpliwie jest PokerStars-nielegalny-w-PL!, opłacałoby się oszukiwać? Przecież oni i tak mają gigantyczny zysk z obecnych graczy, a gdyby wyszło na jaw że w ich sofcie lecą jakieś wałki, to chyba automatycznie mogliby pożegnać się ze swoją renomą, graczami, a co za tym idzie - z pieniędzmi ;)
Z resztą wypowiedzi Altey'a się zgadzam, fakt że to z reguły słabi gracze sprzedają suckouty, u dobrych jest to rzadziej spotykane (nie mówiąc o skrajnych przypadkach, gdy po prostu trzeba callnąć z anytwo). Dlatego, albo dobieramy stół bez debili i pokazujemy skilla ogrywając dobrych graczy, albo nie narzekamy na oszukańcze softy ;)

Jeszcze taka jedna myśl odnośnie PokerStars-nielegalny-w-PL!. Badbeaty jakie tam spotykam z reguły wyglądają tak samo (tzn trafiona 3outówka rywala) także taką wiedzę można wykorzystać i czasem pokusić się o takie donkowate zagranie.. ;-)

Laskave
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 10
Rejestracja: 04 wrz 2009, 08:58

Postautor: Laskave » 15 paź 2010, 22:55

a pro po tego całego zamieszania wokół P* i kręcenia softów i narzekania i wyklinania zbyt częstych "mało prawdopodobnych" sytuacji to przypomina mi się dyskusja o pękających prezerwatywach i o tym że DUREXy pękają częściej i w ogóle więcej osób się na to żali więc coś musi w tym być ... tylko że ich używa o wiele więcej osób niż produktów konkurencji więc i narzekań będzie of koz więcej ... ot analogia taka

a wracając do faktycznych przegrywań 66% vs 33% czy 80 vs 20 czy nawet 95 vs 5 ... to tak po prostu bywa ... cały czas gram na P* i zdarzały się sytuacje gdy full padał na karetę czy komuś dochodziło coś nadzwyczajnego na turnie i riverze ... czy to runner runner strit flush 2pair czy set ... zdarza się ja swoje swego czasu odcierpiałem i potem było już na moją korzyść i zapewne niedługo znowu mi się zdarzy mały dołek i zapewne będę wyklinał sytuacje nieprawdopodobne ale potem dojdę do wniosku że tak bywa i tyle :)

jeśli ktoś nie wierzy albo też ciężko mu uwierzyć w to że tak często 66% przegrywa czy 80% to proponuje małą zabawę dla zaspokojenia własnej ciekawości ... odpalcie sobie play money i weźcie próbkę powiedzmy 50 rąk ( albo 100 dla cierpliwych można odpalić 4 stoły pójdzie szybko ) i zapisujcie trafienie pary na flopie z waszymi any2 nie będących parą ( ale nie liczcie par na ręku bo to już inne prawdopodobieństwo ) nawet jak spasowaliście i wyszedł flop zapiszcie czy trafiliście ( oczywiście 2 pary drylling karety fule z flopa też się liczą jako trafione ale ogólnie chodzi mi o zwykłą parę bo ta będzie najczęściej ) i zobaczycie że te 33% ( bo tyle jest szans na trafienie pary z naszym any2 na flopie ) będzie w tej próbce przynajmniej raz jedno po drugim ... nawet 5 razy pod rząd (!) nic odkrywczego ale właśnie tak samo często wasz top flush przegrywa z ciągnięciem do fulla ... trafia się taki dołek i kwiczymy do boga o to że patrzy a nie grzmi!

ech idę spać bo kobieta mnie woła :/ Dobrej nocy wszystkim $$$ :twisted:
Bądź najlepszy!

maji
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 449
Rejestracja: 05 maja 2009, 17:33

Postautor: maji » 17 paź 2010, 13:45

warsaw pisząc swój artykuł na samym wstępie uciął wszelkie spekulacje na temat ustawiania softu. Moim zdaniem osoba która próbuje podważać jego opinię na ten temat nie powinna tracić czasu na pokera.
chodzi mi również o puentę całej tej historii - zwraca uwagę na to że gostek który narzeka i wypisuje jakieś niestworzone rzeczy jest prawdopodobnie dużo łatwiejszym celem niż osoba która nie klika w klawisze i nie myśli o spisku, a jedynie jest skupiona na grze. (to jest jedyna istotna informacja w wyżej wklejonym artykule)

dochodzące 1-5 % szans przeciwnika to jest mało i gdy coś takiego dotyka to na pewno boli,
ale nawet tak jak kolega Gordon wyżej napisał czy opłacało by się tak dużemu roomowi ryzykować tak wiele. Niedawno słyszałem że FT i PS dzielą między siebie prawie 50% rynku. Bardziej prawdopodobne że jakaś mniejsza firma bawiłaby się w tego typu oszustwa licząc na jakieś dodatkowe zyski z tego procederu. Wydaje mi się że spekulacje na tego typu tematy to tylko strata tajmu i wkładanie mocy w nie to co trzeba.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 19 paź 2010, 00:31

maji, im większe pieniądze tym większa pokusa. Biorąc pod uwagę, że jest jakieś 1% szans na wpadkę to nikt nie zwraca uwagi ile może stracić, a ile może łatwo zarobić. A procentowo to w wlasnie tylko w duzych firmach na takich walkach zarabie sie krocie.

I to nie dotyczy pokera, ale właściwie wszystkich dziedzin życia.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.


Wróć do „Artykuły o pokerze”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.