Strona 1 z 1
KRADZIEŻ SKRILL
: 28 maja 2015, 08:49
autor: lion_victor
Czy ktoś kto ma VIP na Skrill ma jakis inny numer tel do nich niz podane na stronie. Aktualnie biura nie dzialaja, telefonow nie odbieraja, a ja nie moge sie zalogowac na moje konto, nie moge odzyskac hasla. Udalo sie podejrzec konto przez aplikacje mobilna i widze, ze zgodnie z moim limitem zostala zlecona maksymalna wyplata przelewem oraz jest kilka transackji karta, ktorych na pewno nie robilem!! POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!
: 28 maja 2015, 10:13
autor: lion_victor
Transakcje kartą jednak sa moje, w ferworze walki nie liczylem tego dokladnie, a ze jednak Skrill obciaza z opoznieniem 1-2 dni, to zapomnialem o wczesniejszych transakacjach. W kazdym razie na ten moment sytuacja wyglada w ten sposob, że przez appke mobilna widze, ze zostal zlecony przelew 1014$ na zmieniony rachunek bankowy i zmienionio moj adres e-mail. Ten zmieniony adres e-mail jest na jakims serwerze z tymczasowymi kontami pocztowymi yopmail.com. Wpisujac tam ten zmieniony adres, wchodze na te skrzynke pocztowa bez podawania hasla (sic!) i widze kolejne maile, gdzie ktos zmienil @, uniewaznil karte, zmienil nr rach. bank. i zlecil te wyplate. Dzieki temu udalo mi sie zablokowac samo konto Skrill i wg maila wszystkie transakcje zostaly zawieszone. Pytanie czy te 1014$ Skrill zdazyl wypuscic na rachunke bankowy czy jeszcze nie i dzieki temu uda sie hajs cofnac (transakcje zlecono wczoraj po 21). Skrill z tego co ustalilem pracuje 15-23 czasu polskiego, wiec o ile wczoraj to nie poszlo, to zakladam, ze moje dzisiejsze maile jednak to zatrzymaja... Oby...
: 28 maja 2015, 10:19
autor: Mtt?easyWin
0048221288257 tam dzwon wszystko wyjsnisz
: 28 maja 2015, 10:30
autor: lion_victor
Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.
Uprzejmie Panu potwierdzamy, że ostatnia wypłata już jest anulowana [...]
Ufffff.... Pod numer dzwoniłem, biuro pracuje w godzinach j/w.
: 28 maja 2015, 10:42
autor: lion_victor
Dwa dni temu musiałem się "dwukrotnie" zalogować do konta (okno logowania jakby wyskoczyło ponownie), wydało mi się to podejrzane, od razu zmieniłem hasło, jak widać chyba o to komuś chodziło. W każdym razie TOKEN obowiązkowo muszę zamówić, wcześniej nie trzymałem tam znacznych środków, więc powiedzmy, że nieco lekceważyłem sprawę bezpieczeństwa. Jak bardzo można się sparzyć...
BTW polecam sprawdzić konta czy i Was ktoś nie próbuje oszukać...
: 28 maja 2015, 14:55
autor: Haisenberg
Ja kiedyś robiąc depozyt do neteller kartą kredytową od razu ktoś zlecił dwa przelewy z mojej karty. Jeden w dolarach na jakieś konto w Izraelu a drugi w Euro na konto na Cyprze i oba na kwoty prawie 1600 pln. Na szczęście każdą płatność kartą kredytową mam potwierdzaną sms-em i bank zablokował te transakcje i kartę kredytową i musiałem od nowa wyrobić. Jak widać te internetowe portfele nie do końca są takie bezpieczne jakby się wydawało.
: 28 maja 2015, 16:03
autor: mara
lion_victor pisze:Czy ktoś kto ma VIP na Skrill
Ja mam, ale nie bardzo widzę związek z Twoim problemem. Czytałem wszystko co napisałeś i jeżeli jakoś mój VIP jest w stanie pomóc to pisz.
: 28 maja 2015, 20:17
autor: knoperss
Mara Bo Vip ma dodatkowy kontakt z supportem. Lionowi pewnie chodzi o uzyskanie jakiegoś maila. Czy nr. który działa przez 24 dla Vipów. No ja to tak zrozumiałem

: 29 maja 2015, 00:43
autor: lion_victor
O to chodziło właśnie, sprawa juz zalatwiona, wyplata anulowana, musze tylko pzejsc cala procedure odzyskania dostepu do konta. BTW z tym VIPem, to mi tam groszy brakuje, zeby go miec. Pierwsze co zrobie po odblokowaniu to przelew Skrill-> PS i po sprawie.
: 29 maja 2015, 14:59
autor: knoperss
Jeżeli nie masz tokena P* to imo bez sensu. Pewnie łatwiej ukraść hajsy z p* niż skrill zwłaszcza że często wypłata z p* trwa kilka minut.
: 29 maja 2015, 17:17
autor: Mikael
Pewnie Lionowi chodzi o to, że zrobi przelew żeby wyrobić VIPa na skrillu.
: 29 maja 2015, 19:23
autor: knoperss
pas.
: 06 paź 2015, 19:31
autor: polak13
dziwny ten skrill ostatnio 25 września wypłacałem 150 zł ...29 miałem na koncie równy 1000 to wypłaciłem 900 ..loguje się wieczorem a tam 7 zł

2 dni później dopiero odjeło 150 zł które wypłaciłem 25 września i 2 dni potym te 900 a dzisiaj dzwonie do skrilla to robią ze mnie debila ze wypłaciłem wszystko

ja nie zbiedniałem oni się nie wzbogacili ale mimo wszystko wkurwia mnie to a na forach innych też da się wyczytać ze system im się piepszy i pieniądzę znikają jak się wyplaca z bankomatu wiec radze wypłacać wszystko bo później znika a im nie przepowiesz

: 06 paź 2015, 19:34
autor: polak13
z jakiej racji wyplata którą robie 25 ksieguje się i widnieje jako 29 ? oszusci i kombinatorzy

robią takie wałki a później ci kłamią że ty byłeś i wypłaciłeś

: 06 paź 2015, 19:51
autor: Dawid84
Zapewne z takiej racji, że w systemie bankowym międzynarodowe transakcje kartowe rozliczają się z pewnym poślizgiem a jeśli transakcja jest robiona w pt to wiadomo, że dopiero po weekendzie zejdzie z konta.