Strona 1 z 2

: 13 sty 2016, 17:54
autor: iza_doria
1. Slodziak
2. izadoria

: 13 sty 2016, 19:08
autor: nikozi1971
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101

: 13 sty 2016, 19:35
autor: wiciu-ck
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck

: 13 sty 2016, 23:10
autor: Soya
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
4. Soya11s

Co z wpisowym? totalnie omijamy skrilla?

: 13 sty 2016, 23:39
autor: Soya
Fajnie:)

Szkoda tylko że nie mogę uruchomić Redbetu
Wyskakuje mi:
Checksum verification failed for ./arch/win32/jre/bin/dt_socket.dll

Miał ktoś takie cudo?

: 13 sty 2016, 23:53
autor: Soya
Slodziak pisze:wyjasnij problem do niedzieli :)

spróbuj reinstalacji


Reinstalka nie pomaga, jutro będę musiał pogadać z supportem.

: 14 sty 2016, 09:47
autor: wiciu-ck
Sprawdź czy masz najnowsze oprogramowanie Java, jeśli nie to uaktualnij. Jak nie pomoże to całkiem odinstaluj Java, zrestartuj komputer, zainstaluj najnowsze Java, zrestartuj komputer, uruchom redbet-brak-polskiej-licencji!.

jre to katalog związany z Java więc może tu coś jest nie tak.

https://www.java.com/pl/download/

Możesz też grać z przeglądarki, ale tam tez Java potrzebna. Spróbuj czy ci się uruchomi.

: 14 sty 2016, 10:49
autor: nomad
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi

: 14 sty 2016, 14:09
autor: Soya
Dzieki Wiciu za pomoc :) Okazało się że antivir blokuje pliki javy potrzebne do uruchomienia redbetu.

: 16 sty 2016, 00:13
autor: satyk
pytanie mam, czy zawsze turki będą w soboty o 21(bo to najgorsza pora, imprezy itp.) czy wszystkie będą miały wpisowe 11 ojro?

: 16 sty 2016, 00:23
autor: Soya
satyk pisze:pytanie mam, czy zawsze turki będą w soboty o 21(bo to najgorsza pora, imprezy itp.) czy wszystkie będą miały wpisowe 11 ojro?


17.01.2016 to niedziela, według regulaminu turki mają być zawsze w pierwszą niedziele miesiąca. Chyba że święta czy zloty spowodują przesuniecie na kolejną niedziele. Wpisowe aż do końca roku będzie wynosić 11E.

: 16 sty 2016, 18:33
autor: NaVy
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.

: 16 sty 2016, 23:04
autor: satyk
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk

: 17 sty 2016, 10:23
autor: PINDUCH
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9.siwyczubet

: 17 sty 2016, 10:24
autor: PINDUCH
w lobby jeszcze brak ;(

: 17 sty 2016, 12:12
autor: satyk
już jest w lobby

: 17 sty 2016, 13:23
autor: wiciu-ck
na heypoker-brak-polskiej-licencji! nie ma, tylko redbet-brak-polskiej-licencji!

: 17 sty 2016, 14:54
autor: Loncik
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.ck
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1

: 17 sty 2016, 14:56
autor: wiciu-ck
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1


Zmieniłem swój alias na redbet-brak-polskiej-licencji! chyba taki mam

: 17 sty 2016, 17:03
autor: asiakurcze
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze

: 17 sty 2016, 17:52
autor: MrGordon
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks

: 17 sty 2016, 18:49
autor: karwek
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
13. bizarre90

: 17 sty 2016, 18:51
autor: robforum
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
13. bizarre90
14. Triomax

: 17 sty 2016, 19:23
autor: Ulter
1. Slodziak
2. izadoria
3. darson197101
4. wiciu.pk
5. Soya11s
6. Mhamishi
7. NaVy.
8. satyk
9. siwyczubet
10. Loncik1
11. asiakurcze
12. AmbrozyKleks
13. bizarre90
14. Triomax
15. Ulter

: 17 sty 2016, 19:53
autor: karwek
NIE MAM :(