: 19 sty 2016, 20:21
3.2. Turnieje rozgrywane są na redbet-brak-polskiej-licencji! Poker. Natomiast w przypadku posiadania konta z naszego banera będzie można grać z heypoker-brak-polskiej-licencji!.
niestety turniej na hey nie był widoczny
przynajmniej ja go nie znalazłem
niestety turniej na hey nie był widoczny
przynajmniej ja go nie znalazłem
