Strona 1 z 1

: 19 sty 2016, 20:21
autor: radost21
3.2. Turnieje rozgrywane są na redbet-brak-polskiej-licencji! Poker. Natomiast w przypadku posiadania konta z naszego banera będzie można grać z heypoker-brak-polskiej-licencji!.
niestety turniej na hey nie był widoczny
przynajmniej ja go nie znalazłem

: 19 sty 2016, 21:19
autor: PINDUCH
Skoro redbet-brak-polskiej-licencji! sponsoruje bransoletki to będa jakieś inne niż ostatnio? ;)