Strona 1 z 6

GrzechuTG v urnotindanger

: 12 lis 2012, 16:22
autor: GrzechuTG
Szczegóły tutaj:



tutaj


Zapraszamy również do udziału w ankiecie!

: 12 lis 2012, 16:36
autor: gama
Temat wskazuje na to, że będzie grubo :D

: 12 lis 2012, 16:57
autor: Sith
Nie wiem o co chodzi ale stawiam 20$ na Grzecha

Przyjęte przez Ted Forrester

: 12 lis 2012, 17:26
autor: Ted Forester
To ja 20$ na 'różowe' :D

Przyjęte przez SithJarr

: 12 lis 2012, 17:27
autor: urnotindanger
Zburzę ostatnią ostoję forum wielkiego chana północy GrzechaTG :twisted:

Złupię wioski i wezmę dziewki w niewole. :twisted:

Taki drobny przemarsz wikinga z toporkiem :twisted:

: 12 lis 2012, 17:33
autor: GrzechuTG
Urnot nie sądziłem, że masz poczucie humoru :) Myślałem, że jesteś zimny i twardy jak lód dlatego też postanowiłem wsiąść toporek i Cię delikatnie rozbić abyś poczuł gorąc porażki :twisted:

A moje wioski pozostaną tam gdzie ich miejsce a dziewki w moim łożu, będziesz musiał szukać gdzie indziej kobiety :D

: 12 lis 2012, 17:36
autor: urnotindanger
Ciekawe co na to żeńska cześć forum :D

Liczę na wsparcie !

: 12 lis 2012, 17:39
autor: GrzechuTG
urnotindanger pisze:Ciekawe co na to żeńska cześć forum :D

Liczę na wsparcie !



Niestety ale widać, że nie bywałeś na zjazdach :D


A szanowny kolega pitshot mówi do mnie "bawidamek" nie wiem co to znaczy ale chyba coś dobrego hahahaha :mrgreen:

No ale może będziesz miał jakieś fanki :)

: 12 lis 2012, 17:40
autor: Sith
urnotindanger pisze:Zburzę ostatnią ostoję forum wielkiego chana północy GrzechaTG


- Bijcie się tedy, kiedy nie może być inaczej... Gdyby ci się też poszczęściło, mości watażko, z tym oto kawalerem - bacz, że ja drugi staję!

: 12 lis 2012, 17:44
autor: urnotindanger
Sith pisze:
urnotindanger pisze:Zburzę ostatnią ostoję forum wielkiego chana północy GrzechaTG


- Bijcie się tedy, kiedy nie może być inaczej... Gdyby ci się też poszczęściło, mości watażko, z tym oto kawalerem - bacz, że ja drugi staję!


Ojej, chyba coś siemę konopne poszlo zbytnio do głowy.

Przyjmuje mości propozycję i liczę, że nie wykpisz się Panem Michałem !!!

: 12 lis 2012, 18:46
autor: Sith
GrzechuTG pisze:a dziewki w moim łożu, będziesz musiał szukać gdzie indziej kobiety


Dobrze że poprawiłeś chociaż interpunkcje, bo tak to nie było wiadomo czy ma szukać dziewki w Twoim łożu, ma nie szukać w Twoim łożu, czy może ma szukać w Twoim łożu, ale nie dziewki...

: 12 lis 2012, 18:46
autor: Sith
GrzechuTG pisze:a dziewki w moim łożu, będziesz musiał szukać gdzie indziej kobiety


Dobrze że poprawiłeś chociaż interpunkcje, bo tak to nie było wiadomo czy ma szukać dziewki w Twoim łożu, ma nie szukać w Twoim łożu, czy może ma szukać w Twoim łożu, ale nie dziewki...

: 12 lis 2012, 20:46
autor: justnutsbaby
vamoooos,
dajcie jakies szczegoly co do zakladow, w pokera grac ni umiem to chociaz w bukmachera sie pobawie :D

: 12 lis 2012, 20:48
autor: Sith
urnotindanger pisze:Ojej, chyba coś siemę konopne poszlo zbytnio do głowy.

Przyjmuje mości propozycję i liczę, że nie wykpisz się Panem Michałem !!!


Zgoda. Gdy się z tym moim uczniem popróbujesz, poznasz, jaką ze mną będziesz miał robotę. :D :D :D

: 12 lis 2012, 20:58
autor: urnotindanger
Jakby co to chętnie dorobie parę $$$ z zakładów do wygranej sumki z chalange'u :twisted:

: 12 lis 2012, 20:58
autor: Szfiecu
Taaa Sith, to czym prędzej leć pomnażaj rolla, bo Ci mość Panie na jeden pojedynek nie starczy, a dobytek też raczej ciężko stawiać na szali :)

: 12 lis 2012, 21:02
autor: gama
Obcemu zagrabić się nie damy, w czasy gdy Szlachcic Grzegorz się nami troskliwie opiekuje i na zjadach każdych raczy nas dobrą zabawą w swym zacnym towarzystwie. Wioski dobrze za Twych rządów funkcjonują, to i chłopi zmian nie będą chcieli. Kciuki już dzisiaj Mości Grzechu trzymać zaczynamy :)

: 12 lis 2012, 21:08
autor: GrzechuTG
gama pisze:Obcemu zagrabić się nie damy, w czasy gdy Szlachcic Grzegorz się nami troskliwie opiekuje i na zjadach każdych raczy nas dobrą zabawą w swym zacnym towarzystwie. Wioski dobrze za Twych rządów funkcjonują, to i chłopi zmian nie będą chcieli. Kciuki już dzisiaj Mości Grzechu trzymać zaczynamy :)


Aż się popłakałem to czytając :) Dziękuje Madzia :*

: 12 lis 2012, 21:17
autor: Sith
Szfiecu - przeciez ja się z nim nie będę na 100$ tłukł, będzie musiał wiking zamienić topór na toporek (albo i ciupażke) i zejść na moje stawki :D

Poza tym Grzechu to wygra - a zbustowanego uarenota sie wezmie na stejka potem :D

: 12 lis 2012, 21:33
autor: urnotindanger
Nikt we mnie nie wierzy :(

: 12 lis 2012, 21:51
autor: Szfiecu
to jak co to ja obstawię na urnota ze 20 zielonych ;)

: 12 lis 2012, 21:53
autor: Sith
urnotindanger pisze:Nikt we mnie nie wierzy


Wierzymy w Ciebie - przeciez napisalem ze bedziemy jakiegos stejka szukać dla Ciebbie jak sie zboostujesz z Grzechem. Po prostu w Grzecha wierzymy troszke bardziej :D

: 12 lis 2012, 22:28
autor: GrzechuTG
Szczegóły pojawią się jeszcze dziś. Najpóźniej po północy. Wszystko już jest praktycznie ustalone. Dodam tylko że będzie to coś czego jeszcze nie było :)

: 12 lis 2012, 23:04
autor: Dawid84
GrzechuTG pisze:Dodam tylko że będzie to coś czego jeszcze nie było :)


Nurkowanie "na waleta" w przeręblu? Wyścigi taczek? Noszenie prądu w wiaderkach? Podwodne bierki?

Już nie mogę się doczekać :mrgreen:

: 12 lis 2012, 23:09
autor: GrzechuTG
Ok wszystko ujawnione, zapraszam również do udziału w ankiecie!

GL urnot szczęście Ci się przyda :D