GrzechuTG v urnotindanger
: 12 lis 2012, 16:22
Pokerkings - NAJWIĘKSZE i NAJLEPSZE forum pokerowe w sieci na którym możesz wymienić się pokerowymi doświadczeniami oraz wziąć udział w unikalnych darmowych turniejach. Każdy aktywny użytkownik poker kings otrzymuje nagrody gwarantowane!
https://www.pokerkings.pl/
urnotindanger pisze:Ciekawe co na to żeńska cześć forum![]()
Liczę na wsparcie !
urnotindanger pisze:Zburzę ostatnią ostoję forum wielkiego chana północy GrzechaTG
Sith pisze:urnotindanger pisze:Zburzę ostatnią ostoję forum wielkiego chana północy GrzechaTG
- Bijcie się tedy, kiedy nie może być inaczej... Gdyby ci się też poszczęściło, mości watażko, z tym oto kawalerem - bacz, że ja drugi staję!
GrzechuTG pisze:a dziewki w moim łożu, będziesz musiał szukać gdzie indziej kobiety
GrzechuTG pisze:a dziewki w moim łożu, będziesz musiał szukać gdzie indziej kobiety
urnotindanger pisze:Ojej, chyba coś siemę konopne poszlo zbytnio do głowy.
Przyjmuje mości propozycję i liczę, że nie wykpisz się Panem Michałem !!!
gama pisze:Obcemu zagrabić się nie damy, w czasy gdy Szlachcic Grzegorz się nami troskliwie opiekuje i na zjadach każdych raczy nas dobrą zabawą w swym zacnym towarzystwie. Wioski dobrze za Twych rządów funkcjonują, to i chłopi zmian nie będą chcieli. Kciuki już dzisiaj Mości Grzechu trzymać zaczynamy

urnotindanger pisze:Nikt we mnie nie wierzy
GrzechuTG pisze:Dodam tylko że będzie to coś czego jeszcze nie było