OloPK vs. FISH Sebola
: 13 mar 2012, 23:36
OloPK vs. FISH Sebola
Tytułem wstępu - wg OloPK wyfishowałem zwycięstwo w naszym ostatnim turnieju na paradise-brak-polskiej-licencji! a ja się z tym stwierdzeniem w pełni.....zgadzam
Jak w pierwszych 3 rękach dostałem KK AA i AK to wiedziałem że w tamtym dniu dealer będzie ze mną....No dobra a na poważnie to wyzwałem OloPK aby mu pokazać, że zwycięstwo z fishem w HU wcale nie jest łatwe.
PANEM ET CIRCENSES - no to będą igrzyska
PS. Wszelkie propozycje zakładów pewnie będą mile widziane. Gramy na microstawki do 20 wygranych, bo Olo nie chce za dużo grać (jeśli oczywiście zaakceptuje te warunki). Zaproponowałem grę o jakąś nagrodę - ale zobaczymy co na to OloPK - nie jest to konieczne - w końcu chodzi o zasady, a nie pieniądze. Wywodzę się po prostu ze starej fishowatej szkoły pokera - gdzie poker po pierwsze ma sprawiać przyjemność, pieniądze to sprawa drugorzędna
Tytułem wstępu - wg OloPK wyfishowałem zwycięstwo w naszym ostatnim turnieju na paradise-brak-polskiej-licencji! a ja się z tym stwierdzeniem w pełni.....zgadzam
PANEM ET CIRCENSES - no to będą igrzyska
PS. Wszelkie propozycje zakładów pewnie będą mile widziane. Gramy na microstawki do 20 wygranych, bo Olo nie chce za dużo grać (jeśli oczywiście zaakceptuje te warunki). Zaproponowałem grę o jakąś nagrodę - ale zobaczymy co na to OloPK - nie jest to konieczne - w końcu chodzi o zasady, a nie pieniądze. Wywodzę się po prostu ze starej fishowatej szkoły pokera - gdzie poker po pierwsze ma sprawiać przyjemność, pieniądze to sprawa drugorzędna
