Strona 1 z 2

OloPK vs. FISH Sebola

: 13 mar 2012, 23:36
autor: Sebola
OloPK vs. FISH Sebola

Tytułem wstępu - wg OloPK wyfishowałem zwycięstwo w naszym ostatnim turnieju na paradise-brak-polskiej-licencji! a ja się z tym stwierdzeniem w pełni.....zgadzam :) Jak w pierwszych 3 rękach dostałem KK AA i AK to wiedziałem że w tamtym dniu dealer będzie ze mną....No dobra a na poważnie to wyzwałem OloPK aby mu pokazać, że zwycięstwo z fishem w HU wcale nie jest łatwe.

PANEM ET CIRCENSES - no to będą igrzyska

PS. Wszelkie propozycje zakładów pewnie będą mile widziane. Gramy na microstawki do 20 wygranych, bo Olo nie chce za dużo grać (jeśli oczywiście zaakceptuje te warunki). Zaproponowałem grę o jakąś nagrodę - ale zobaczymy co na to OloPK - nie jest to konieczne - w końcu chodzi o zasady, a nie pieniądze. Wywodzę się po prostu ze starej fishowatej szkoły pokera - gdzie poker po pierwsze ma sprawiać przyjemność, pieniądze to sprawa drugorzędna :mrgreen:

: 13 mar 2012, 23:43
autor: Sebola
Kilka szczegółów po potwierdzeniu przez OloPK - gramy na Starsach - do 20 wygranych pojedynków - 1$ wpisowe. Najwcześniej zaczniemy w piątek.

: 13 mar 2012, 23:50
autor: Sith
Stawiam 50$ na Sebole :D
Justnuts przyjal zaklad :D

: 14 mar 2012, 00:18
autor: GrzechuTG
juts przyjmiesz jeszcze jakies zaklady?

: 14 mar 2012, 10:17
autor: Sith
Elf - raczej nie - to jest zaklad taktyczny - po prostu mamy z Justem wszystkie nasze wspolne akcje w plecy, teraz wiec postanowilismy zrobic tak, zeby chociaz jeden z nas wygral :D W sumie bardziej dla dadzia "for good luck" niz dla kasy :D

: 14 mar 2012, 14:34
autor: Glory
Sith, ale to nie gra dadzio tylko OloPK :P.

To ja zmotywuje Sebole - 20$ na OloPK - ktos przyjmuje ?

: 14 mar 2012, 17:43
autor: Sebola
Glory oczywiście że ja przyjmuję :mrgreen:

: 14 mar 2012, 17:50
autor: Sith
Berba pisze:Sith, ale to nie gra dadzio tylko OloPK :P .


Nie wazne kto gra, wazne ze ktos z nas wygra :D

: 15 mar 2012, 05:11
autor: urnotindanger
55,71$ na Sebole

: 15 mar 2012, 13:00
autor: Sebola
urnotindanger pisze:55,71$ na Sebole

Nie no przeciwko sobie nie będę grał - aczkolwiek stawka zachęcająca zwłaszcza te 0,71$ :mrgreen:

PS. Rozumiem, że spekulować jako jeden z 2 graczy pojedynku nie mogę :P W końcu z Glorym przegram tylko 20$ a tu wygrałbym ponad 50$, czyli jak zawodowi tenisiści wystarczy się podłożyc i zawsze się jest do przodu hehe

: 15 mar 2012, 13:54
autor: urnotindanger
OloPK = ?

To podobnie jak jaś w lidze HU?

Obstawiłem na chybił trafił, teraz możecie zdradzic info o graczach forumowemu świeżakowi

: 15 mar 2012, 17:39
autor: Sebola
Urnot - ja o sobie wiele mogę powiedzieć - ale wystarczy jedno słowo - FISH :)
A poker to dla mnie przede wszystkim forma rozrywki, relaksu, odstresowania.

Gram w pokera od dobrych paru lat i do tej pory nic się nie nauczyłem, dlatego tym bardziej miło mi, że na mnie postawiłeś :mrgreen:

: 15 mar 2012, 19:55
autor: Sebola
Ważna informacja - z powodu braku możliwości wcześniejszego się spotkania w sieci - pojedynek rozpoczynamy w niedzielę o godzinie 21 - miejsce: PokerStars-nielegalny-w-PL! - HOME GAMES
Uprasza się wszystkich "FISHÓW" o kibicowanie wg przynależności zawodowej - czyli mnie

: 15 mar 2012, 22:17
autor: Szfiecu
no to masz na bank jednego wiernego kibica ;)

: 16 mar 2012, 00:20
autor: Sliwa
Dlaczego na home games będziecie grac, nie jest mniejszy rake normalnie?

: 16 mar 2012, 00:36
autor: Soya
Bo wtedy nikt im się nie dosiadzie do gry? Jak ktoś wbije się do gry, to albo któryś musiałby grać dwa stoły, albo musieli by robić przerwy, a na micro ciągle mieli by takie sytuacje.

: 16 mar 2012, 01:13
autor: Soya
Faktycznie, zwracam honor, ale i tak pewnie będą robić przerwy, co jakiś czas, bo to nie są gracze którzy cisną na okrągło hu, jak Urnot, Juts czy Gwiazdka.

: 16 mar 2012, 12:05
autor: Sebola
O ile w ogóle uda nam się rozegrać dwa HU pod rząd hehehe :)

: 16 mar 2012, 15:51
autor: aras70
Sebola pisze:Ważna informacja - z powodu braku możliwości wcześniejszego się spotkania w sieci - pojedynek rozpoczynamy w niedzielę o godzinie 21 - miejsce: PokerStars-nielegalny-w-PL! - HOME GAMES
Uprasza się wszystkich "FISHÓW" o kibicowanie wg przynależności zawodowej - czyli mnie

No to masz już drugiego k......a

: 18 mar 2012, 21:15
autor: Sebola
No to kwadrans akademicki minął, a Ola niestety ni widu ni słychu - także dziś już raczej nie pogramy. Jak się tylko dowiem kiedy będzie gotowy do gry to dam znać

: 19 mar 2012, 22:10
autor: Sebola
No to przedstawienie czas zacząć - część pierwsza:

Start 22.15
Koniec 23.15
Miejsce: PokerStars-nielegalny-w-PL! Home Games - pokój - pokerkings.pl
Formuła: NL Holdem - 2000 chipsów - blindy 5 minut - 2 pojedynki równocześnie

Serdecznie zapraszamy

: 19 mar 2012, 22:30
autor: mara
Jestem tam,ale nie mogę was odnalezć.

: 19 mar 2012, 22:43
autor: OloPK
zakladka shedulde

: 19 mar 2012, 22:44
autor: Sebola
No ja nie wiem właśnie jak z dostępem jest do tego pokoju pokerkings.pl
Chyba trzeba być członkiem przyjętym przez admina bo inaczej nie będziesz widział

: 19 mar 2012, 23:22
autor: Sebola
Po pierwszych 5 grach - OloPK 2 - FISH Sebola 3
Krótka relacja:
1 pojedynek - praktycznie cały czas z moją lekką przewagą - dość szybko zakończony moją wygraną
2 pojedynek (najbardziej zacięty) - najpierw ja spadłem do 1k chipsów - odrodziłem się all inem preflop - później Olo spadł do 1k chipsów obronił się po all inach po flopie - to ja tym razem nie dozbierałem do drawa do flusha - w końcu gdy blindy były już bardzo wysokie poszły all iny preflop - moje 77 na A8o Ola - na river board paruje drugą parę i Olo wygrywa A kickerem (ehhh)
3 pojedynek - dość szybko kolejny coin - po kilku przebiciach preflop w końcu all iny - moje 1010 utrzymuje się z AK Ola
4 pojedynek - tu z kolei bez historii - Olo miał przewagę od początku do końca - choć all iny poszły po flopie bodajże 256, gdzie ja miałem K6 a Olo A5 - niestety dla mnie druga 5 spadła już na turnie
5 pojedynek - tu ja nadgryzałem Ola - i przy przewadze chipsów 2-1 all iny preflop i moje KQ wygrywa z Q6 Ola

Podsumowując ciekawa dość szybka godzinna dawka skupienia - na karty mimo powyższych akcji nie mam co narzekać, bo i FISHowi dochodziło coś czasem - co prezentuję poniżej (PS. oczywiście poker rozczytany bezbłędnie i nie opłacony :( )

Jutro wieczorkiem postaramy się o kolejną dawkę rywalizacji