AQo vs callin station player
: 25 lis 2013, 18:57
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... A7BDDA926C
jak uwazacie nie powinienem był tu sprawdzac? gość grał pasywnie i any two limp-call pre flop, oczywiscie przeczucie miałem ze ma tego króla. russia skill, no ale spadly 2 na boardzie a ze on akurat mial 3-ciego. Moze wiekszy raise preflop? nie gralem cbeta bo mogl miec ta pare czwórek
no a tutaj http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... F2FDF39F76
powinienem byl patrzec na board tzn dac jemu zobaczyc? drugi grac byl tight i zagral kilka rozdan ktore nastepnie spasowal i raz sie podwoił na asach
jak uwazacie nie powinienem był tu sprawdzac? gość grał pasywnie i any two limp-call pre flop, oczywiscie przeczucie miałem ze ma tego króla. russia skill, no ale spadly 2 na boardzie a ze on akurat mial 3-ciego. Moze wiekszy raise preflop? nie gralem cbeta bo mogl miec ta pare czwórek
no a tutaj http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... F2FDF39F76
powinienem byl patrzec na board tzn dac jemu zobaczyc? drugi grac byl tight i zagral kilka rozdan ktore nastepnie spasowal i raz sie podwoił na asach