Berlin live
: 24 wrz 2015, 23:52
Ma ktoś ochotę w przyszłym miesiącu wybrać na cashe/turnieje live do Berlina?
Grałem tam niecałe dwa tygodnie temu i poziom był najniższy z jakim kiedykolwiek się spotkałem.
Grałem tam niecałe dwa tygodnie temu i poziom był najniższy z jakim kiedykolwiek się spotkałem.
