Strona 1 z 1

Kartac Pulmeloun GTD 20000EUR 9 Listopada 2013 Ostrava

: 09 lis 2013, 20:46
autor: satyk
Pierwszy mój turniej live oceniam jako średnio udany, mogło być lepiej.
Lion_victor odpadł szybko, godzinę przed przerwą, ja do tego czasu trzymałem się w przedziale początkowego stacka, tuż przed przerwą wygrałem rozdanie z :As :Ah , zgarnąłem około 5k żetonów i na przerwę poszedłem z około 30k żetonów. Po przerwie siadło mi jeszcze :2c :2s ale nie zagrałem bo dużo dali ;) i wyszło mi to na dobre, bo poszły wysokie karty. W 5 godzinie grania znowu siadło, siedziałem po BB dostałem :Ad :As i zagrałem ostro za 3k, większość spasowała 1 gość dał, i się zaczęło flop :Js :2d :6h ja więc znowu ostro, dałem 5k, gość podbił do 11,5k a ja momentalnie all, a koleś ... sprawdził. Ja wyrzucam swoje asy, a gość :5d :6d , troszkę szumu przy stoliku i lecą karty :Ts ja już prawie spokojny a tutaj :5c i koniec marzeń o dobrym miejscu, skończyłem na chyba 80 miejscu na około 140 ludzi. Szkoda wielka, ale było fajnie :wink:

: 10 lis 2013, 00:01
autor: Loncik
No cóż. Jak grałem w Ostrawie to też nie ogarniałem niektórych rozdań, które widziałem. I nawet nie wiem czy tak się powinno grać, czy jaki chuj. Dwa razy AA trafić w jednym turnieju live w krótkim czasie. Niezły run. Szkoda, że nie siadło...

Najważniejsze, że wyżej niż ta fiszka Lion :) Pozdrów go i powiedz, że jak nie będzie miał na pociąg do Gdańska, to może starczy na bilet do Wrocławia. W razie czego nakarmię go.

: 10 lis 2013, 21:34
autor: satyk
wszystko bym zrozumiał, że gość sprawdził z KK lub QQ lub że trafił trójkę, ale grać all jak dałem z 6 to tego nie ogarniam, można tak zagrać na free w necie, ale nie na turnieju live ??? tego nie ogarniam