[NL][SH] JJ
: 30 paź 2012, 11:43
krótko na temat blindów i stacków:
blindy 25/50 (ostatnie blindy rebuy)
stack początkowy (1000)
formuła: 1 rebuy i 1 addon (wys. 1500)
Graczy:27
Stoły: 6 osobowe pełne
moja pozycja UTG1 dostaję JJ (mój stack około 1700, myślę że 2,3 miejsce przy stole)
gracz pozycję obok (agresywny, myślę że rozgrywał około 35-45% rąk, bardzo duży zakres, stack około 2500)
Obaj nie braliśmy rebuy
PRE flop:
moja decyzja 3xBB (czyli 150)
Gracz obok raise: total 425
cały stół fold.
Moja decyzja...?
blindy 25/50 (ostatnie blindy rebuy)
stack początkowy (1000)
formuła: 1 rebuy i 1 addon (wys. 1500)
Graczy:27
Stoły: 6 osobowe pełne
moja pozycja UTG1 dostaję JJ (mój stack około 1700, myślę że 2,3 miejsce przy stole)
gracz pozycję obok (agresywny, myślę że rozgrywał około 35-45% rąk, bardzo duży zakres, stack około 2500)
Obaj nie braliśmy rebuy
PRE flop:
moja decyzja 3xBB (czyli 150)
Gracz obok raise: total 425
cały stół fold.
Moja decyzja...?
