Strona 1 z 1

[NL][SH] JJ

: 30 paź 2012, 11:43
autor: MagikJohnson
krótko na temat blindów i stacków:
blindy 25/50 (ostatnie blindy rebuy)
stack początkowy (1000)
formuła: 1 rebuy i 1 addon (wys. 1500)
Graczy:27
Stoły: 6 osobowe pełne
moja pozycja UTG1 dostaję JJ (mój stack około 1700, myślę że 2,3 miejsce przy stole)
gracz pozycję obok (agresywny, myślę że rozgrywał około 35-45% rąk, bardzo duży zakres, stack około 2500)
Obaj nie braliśmy rebuy
PRE flop:

moja decyzja 3xBB (czyli 150)
Gracz obok raise: total 425

cały stół fold.

Moja decyzja...?

: 30 paź 2012, 12:01
autor: Gns
Ja bym to pushował. Callować tego chyba nie ma sensu, bo po flopie będziemy grać bez pozycji i każdy A, K, Q zabije nam akcje. Z tego co tu opisujesz to wydaje się, że gość gra dość luźno, w związku z czym może Cie light 3-betować, a poza tym to jest 6-handed. W związku z czym wiele z jego rąk dominujesz, z niektórymi masz flipa. Do tego masz jeszcze spore FE. A poza tym to dalej jest faza rebuy, więc zawsze możesz się dokupić.

W każdym razie ode mnie 4bet shove i wydaje mi się, że gość to zrzuci.

: 30 paź 2012, 12:09
autor: MagikJohnson
dodam, że przy stole na pewno postrzegany jestem jako gracz tight.

: 30 paź 2012, 13:00
autor: Sith
push - JJ w rebuy to nuts :D

: 30 paź 2012, 13:06
autor: maczek68
też uważam , że push :)

Sith pisze:push - JJ w rebuy to nuts :D


chyba pomyliłeś z KJ :D

: 30 paź 2012, 13:13
autor: MagikJohnson
No dobra, byłem nastawiony na granie tight, raczej nie chciałem angażować się w rebuy, bo 50zł wpisowe było :) no ale zrobiłem w gruncie rzeczy tak jak mówicie, push, no i naciąłem sie bez większego zastanowienia od przeciwnika na KQo, flop już mnie pogrzebał bo QQ i jakaś z niskich kart, jeszcze liczyłem na runnera ale nie dobiegłem do koloru;)
btw. pozniej ten gosc wygral ten turniej bodajże nie przegrywając żadnego all ina, a nie mogę powiedzieć, że rozumiałem jego grę ;D ale to chyba o nim dobrze świadczy ;)

: 30 paź 2012, 14:01
autor: Gns
MagikJohnson, no i bardzo dobrze zrobiłeś. Koleś też bardzo fajnie zrobił, bo potwierdziło to tylko twoje obserwacje (czyli na +). Byłeś z przodu 56-44 na preflopie.. dla mnie tylko to się liczy. Zapamiętaj gościa i następnym razem to wykorzystaj.

: 30 paź 2012, 15:38
autor: Sith
MagikJohnson pisze:raczej nie chciałem angażować się w rebuy, bo 50zł wpisowe było


To po co grales tak wysoko? Dla mnie w rebuy KQ to tez push...

: 30 paź 2012, 16:43
autor: MagikJohnson
bo rzadko mam okazję pograć turniej na żywo odkąd się przeprowadziłem, tym bardziej że był dla większej ilości osób, specjalnie wszystko przygotowane. Miałem ochotę zagrać w pokera. I tak twierdze że było warto :)