Strona 1 z 1

: 17 kwie 2012, 13:11
autor: mara
Moim zdaniem pass, ponieważ jej zagranie wskazuje na pare i po flopie ma seta. Drugi wariant to flush. Tak czy siak fold

: 17 kwie 2012, 19:32
autor: Sith
Wahi, zapommniales o pewnej bardzo waznej sprawie, w zasadzie dwoch

1. Turniej rebuy, mam jeszcze dwa rebuye, zaczynalem z dwoch, potrzebuje double upa jak cholera, jak go nie dostane, biore kolejny podwojny stack

2. Akcja 5 minut temu... Justyna przebija, Porkupajn 3bet, Justyna call, drynk jej szepta - wsuwaj na kazdym flopie. Spada flop, Justin bez sekundy zastanowienia wsuwa caly stack, Porkupajn wyglada jakby mu ktos w ryj strzelil i folduje.... Justyna odslania jakis air

Tutaj - dokladnie to samo, decuduje sie na check raise i zero zastanwowienia z jej strony - po prostu natychmiastowy allin, tak jakby byl zaplanowalny niezaleznie od tego co zrobie.

Analogia byla bardzo widoczna, nie mozna bylo tego nie sprawdzic, dziwie sie ze az tak dlugo nad tym myslalem...

: 17 kwie 2012, 19:58
autor: Sith
Slodziak pisze:po fazie rebuy to se możesz brać dodatkowy stack


To bylo po fazie rebuy... chyba to wina tych dwoch flaszek co zrobilem z rana z Knopersem.. tak czy inaczej - dalej uwazam ze mozna bylo postawic Justin na monster blef i to callnac