[NL][FR][final Mistrzostw everest-brak-polskiej-licencji!] call potężnego overbeta
: 23 gru 2009, 01:54
Dość ciekawe rozdanie do analizy - najpierw pole do popisu dla was, za kilka dni mój komentarz.
Blindy 150/300 ante 25
Ja 23,000 lider stołu
MP 13,000 agresywny
BB 8,000 donk
Otwieram 750 z
MP call
BB call
Flop
pot 2500
BB check,
Ja rise 1200
MP fold
BB all-in 7250
Ja call 6050
przeciwnik odsłania
Pytanie proste -czy gracie call czy fold przy takim overbecie.
Blindy 150/300 ante 25
Ja 23,000 lider stołu
MP 13,000 agresywny
BB 8,000 donk
Otwieram 750 z
MP call
BB call
Flop
pot 2500
BB check,
Ja rise 1200
MP fold
BB all-in 7250
Ja call 6050
przeciwnik odsłania
Pytanie proste -czy gracie call czy fold przy takim overbecie.