Strona 1 z 1

[3$][A6s] dwie pary

: 28 lut 2015, 22:08
autor: iza_doria
PokerStars-nielegalny-w-PL! - $2.82+$0.18|20/40 NL (3 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 4

Hero (SB): 695
BB: 805 (VPIP: 69.23, PFR: 30.77, 3Bet Preflop: 9.09, Hands: 30)

Hero posts SB 20, BB posts BB 40

Pre Flop: (pot: 60) Hero has 6:club: A:club:

Hero raises to 80, BB calls 40

Flop: (160, 2 players) 9:diamond: 6:spade: 2:diamond:
BB checks, Hero bets 80, BB calls 80

Turn: (320, 2 players) A:diamond:
BB checks, Hero bets 160, BB raises to 645 and is all-in, Hero ?

Kolejne rozdanie ze Spin&Go gdzie gramy już HU więc wrzucam tutaj. Mamy dwie śliczne pary i równie śliczny flush (draw) na flopie. Co robimy ?

: 03 mar 2015, 10:11
autor: knoperss
snap call

Re: [3$][A6s] dwie pary

: 10 gru 2019, 09:33
autor: shack4l
Pytanie raczej czy sizing jest wlasciwy i czy 3bet nie redukuje w pewien sposob takich sytuacji w HU ze srednia reka A6s

Preflop raczej 3bet ? Minraise wpuszcza przeciwnika ze stackiem +100 z prawie kazdym drawem do koloru na auto call.
Flop pot (160) trafiona druga para z asem - minraise (80) czy bez pozycji to juz nadal value bet ? wpuszczamy tanio drawera bo przypadkiem boimy sie tez 9 na flopie - reka rozegrana bardzo niepewnie ale i tak musi to byc snap call na turnie.

Re: [3$][A6s] dwie pary

: 13 gru 2019, 16:19
autor: Cryssqqas
Witam wszystkich gorąco

Re: [3$][A6s] dwie pary

: 08 lut 2020, 15:47
autor: Hotogo
Czesc wam wszystkim

Re: [3$][A6s] dwie pary

: 24 lut 2020, 23:44
autor: Grotesqueses
Siemka wszystkim goraco

Re: [3$][A6s] dwie pary

: 27 lut 2020, 23:21
autor: yerzy
yoł