Strona 1 z 1

K3o [22$]

: 06 sie 2014, 17:51
autor: iza_doria
OnGame - $22.00+$0.00|15/30 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BB): 50 BB
SB: 50 BB (VPIP: 72.37, PFR: 62.16, 3Bet Preflop: 10.53, Hands: 90)

SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 3:spade: K:diamond:

SB raises to 2 BB, Hero calls 1 BB

Flop: (4 BB, 2 players) 3:heart: 8:spade: 6:diamond:
Hero bets 1 BB, SB raises to 3 BB, Hero calls 2 BB

Turn: (10 BB, 2 players) 6:heart:
Hero bets 5 BB, SB calls 5 BB

River: (20 BB, 2 players) 3:diamond:
Hero bets 10 BB, SB raises to 33.83 BB, Hero ?

: 06 sie 2014, 20:48
autor: knoperss
Stół: 6d3h8s6h3d
Equity Wygrana Podział
SB 11.02% 9.91% 1.11% { 22+, A2s+, K2s+, Q2s+, J2s+, T2s+, 92s+, 83s+, 73s+, 63s+, 53s+, 43s, A2o+, K2o+, Q2o+, J4o+, T6o+, 96o+, 86o+, 75o+, 65o }
BB 88.98% 87.87% 1.11% { Kd3s }

Imo tutaj mógł zahaczyć 6x ale dla mnie to snap call. Zbyt ciężki board na szipałka na początku hu.
Imo strasznie słaby bet na flopie za bb wtf?? Tutaj praktycznie nie masz innej decyzji jak call/jam bo imo fold to błąd. Btw. skąd nabyłaś coffe huda? :D

: 06 sie 2014, 21:20
autor: iza_doria
knoperss pisze:skąd nabyłaś coffe huda?


to jest wersja lite czyli darmowa, a i tak ma tyle tych statystyk, że się z nimi tydzień można ogarniać. Jakby one jeszcze połowy stołu nie zakrywały to już w ogóle by była rewelacja :)

ściągnąć możesz np. tu:
http://www.pokertracker.com/custom/hud

: 06 sie 2014, 21:35
autor: knoperss
PT to lipa :D
Ja zmodyfikowałem pod siebie awesomehuda i dalej zajmuje 70% stołu ważnymi statami :D
Wskoczyłaś już na 22$ na ongame?? Szybko?

: 06 sie 2014, 23:04
autor: iza_doria
Tam jest tak mały ruch że gram co jest - 10$, 20$, nie wybrzydzam :)
Już miałam Cię pytać jak masz HUDa ustawionego ale w końcu zdecydowałam się na coffee. Chyba że masz coś ciekawego tam u siebie to się podziel informacją :)

: 07 sie 2014, 08:21
autor: karwek
knoperss pisze:{ 22+, A2s+, K2s+, Q2s+, J2s+, T2s+, 92s+, 83s+, 73s+, 63s+, 53s+, 43s, A2o+, K2o+, Q2o+, J4o+, T6o+, 96o+, 86o+, 75o+, 65o }


to jest range z którym raisuje river czy kliknales jakies 60% rak startowych i tu wkleiłeś?

: 07 sie 2014, 15:57
autor: knoperss
Wrzuciłem Equity rangu z pf. Dokładnie 74% tyle ile grał, bo z tego huda nie mam pojęcia która to statystyka 3betu na river.
No i z obliczeń wyszło że potrzebujemy ok 27% na opłacalny call czyli K3o tutaj mamy :)
Chyba że cały czas źle analizuję spoty vs random to bardzo proszę o poprawę i skierowanie na dobrą drogę :D

: 07 sie 2014, 21:56
autor: karwek
knoperss pisze:Stół: 6d3h8s6h3d
Equity Wygrana Podział
SB 11.02% 9.91% 1.11% { 22+, A2s+, K2s+, Q2s+, J2s+, T2s+, 92s+, 83s+, 73s+, 63s+, 53s+, 43s, A2o+, K2o+, Q2o+, J4o+, T6o+, 96o+, 86o+, 75o+, 65o }
BB 88.98% 87.87% 1.11% { Kd3s }


knoperss pisze:Wrzuciłem Equity rangu z pf. Dokładnie 74% tyle ile grał, bo z tego huda nie mam pojęcia która to statystyka 3betu na river.
No i z obliczeń wyszło że potrzebujemy ok 27% na opłacalny call czyli K3o tutaj mamy
Chyba że cały czas źle analizuję spoty vs random to bardzo proszę o poprawę i skierowanie na dobrą drogę


mam na myśli, ze znaczna większość z tych rąk nie ma żadnego sensu na river. Nie mówię, że zadna z nich się nigdy tam nie znajdzie, ale zakładanie ze caly zakres z flopa znajdzie sie na river i będzie grał x/r to jednak spory bład.

Generalnie linia rywala jest mega spolaryzowana - albo ma nutsy albo kompletny air, na river taka linia z ręka typu 55 nie ma dla mnie większego sensu.

Mówiąc inaczej, value handów powinien mieć tutaj znacznie więcej niż blefów, tylko ilości blefów nie umiem ocenić - nie moje stawki ani gierki.

: 07 sie 2014, 22:07
autor: knoperss
Dlatego właśnie takie range podałem bo dla mnie to unk. Po 90 rękach już jakieś staty na river powinny być. No chyba że Iza je podała bo ja totalnie nie kumam tego huda. Co innego jak by po 45rękach oop miałby 3bet na river na poziome 5-10% to można to zrzucać czy coś. Dlatego napisałem że na unka to sprawdzam bo do dołożenia 24bb do puli 64bb więc każda x3 tutaj ma te equity.

: 07 sie 2014, 22:29
autor: iza_doria
karwek pisze:Generalnie linia rywala jest mega spolaryzowana - albo ma nutsy albo kompletny air, na river taka linia z ręka typu 55 nie ma dla mnie większego sensu.


Wychodzę z podobnego założenia, przez co lekcja z tego rozdania płynie raczej taka żeby nie przejmować się tu decyzją na river, a nie dopuszczać do tego typu sytuacji grając tu lepiej na flopie i na turnie.

knoperss pisze:Po 90 rękach już jakieś staty na river powinny być. No chyba że Iza je podała bo ja totalnie nie kumam tego huda.


Z tego HUDa w tym przypadku wyczytasz tyle, że najbardziej był zainteresowany grą właśnie na riverze, choć dość rzadko 3-betował.

Tak się skończyło:

Hero bets 10 BB, SB raises to 33.83 BB, Hero calls 23.83 BB

Hero shows 3:spade: K:diamond: (Full House, Threes full of Sixes) (Pre 58%, Flop 73%, Turn 86%)
SB shows J:heart: 7:club: (Two Pair, Sixes and Threes) (Pre 42%, Flop 27%, Turn 14%)
Hero wins 87.67 BB

: 08 sie 2014, 08:01
autor: knoperss
no wlasnie nie wiedzialem ze to czesc statystyk z rivera. Czasami te hudy sa takie straszne ze masakra. Btw. Ciekawe zakonczenie.