Strona 1 z 1

QJo

: 27 lis 2013, 16:24
autor: knoperss
Pierwsza ręka
Zablokowany na sharku wcześniej z nim ne grałem

x/c flop jest ok?? mamy nutsa ale leży fd.
turn raise ok czy jam? A może tylko x/c??

Poker Stars-nielegalny-w-PL-! No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker Stars-nielegalny-w-PL-! Converter Tool from http://flopturnriver.com/

SB (t1,500)
Hero (BB) (t1,500)

Hero's M: 50.00

Preflop: Hero is BB with JObrazek, QObrazek
SB raises t30, Hero raises t40, SB raises t80, Hero calls t60

Flop: (t240) 9Obrazek, 10Obrazek, KObrazek (2 players)
Hero checks, SB bets t120, Hero calls t120

Turn: (t480) AObrazek (2 players)
Hero checks, SB bets t320, Hero raises ??

: 27 lis 2013, 17:57
autor: drynk
Po co slowplayować ten układ, jak ewidentnie przeciwnik ma ochotę się wypłacić? Jeśli on tam złapał kinga, asa, dwie pary czy coś to płaci zawsze, więc możesz napiżdżać od flopa. Jak nie złapał nic to ewentualnie indukujesz jakieś bluffy, ale to na takim boardzie nie będzie zbyt częste, więc po prostu lepiej valuebetować.

Te znaki zapytania na turnie to nie wiem co mają znaczyć? Nie wiesz czy callnąć nutsa :D ?

Btw. masz literówkę w opisie: nie set na flopie tylko straight.

: 27 lis 2013, 18:42
autor: knoperss
Sory to nie tak miało być już poprawiam.
Bo czy zagranie x/r jest ev?? x/jam to zawsze jest nuts i co lepiej zagrać??

: 27 lis 2013, 19:59
autor: drynk
Wydaje mi się, że ciężko będzie gościa zrzucić w tym rozdaniu z czegoś trafionego, więc to raczej samograj. Ale na bardziej suchych boardach to nie wiem czy jest sens grać w ogóle x. Bo jak zagrasz x/r to wygląda mocno, jak x/c to oop masz trochę dziwną linię, bo musisz czekać turn żeby to miało ręce i nogi, i wtedy co na river? Natomiast jak leadujesz flopa to masz potem lead lead lead i easy gierka. No ale nie wiem, może ja to za bardzo upraszczam. Tym bardziej że ja dużo blefuję, więc muszę też valuebety grać w ten sposób.