QJo

Analizy rozdań poker teksas z gier heads up, 1 na 1. Cash, Sit'n Go, czy też finałowych gier turniejowych. Grasz w poker teksas? Wejdź!
Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

QJo

Postautor: knoperss » 27 lis 2013, 16:24

Pierwsza ręka
Zablokowany na sharku wcześniej z nim ne grałem

x/c flop jest ok?? mamy nutsa ale leży fd.
turn raise ok czy jam? A może tylko x/c??

Poker Stars-nielegalny-w-PL-! No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker Stars-nielegalny-w-PL-! Converter Tool from http://flopturnriver.com/

SB (t1,500)
Hero (BB) (t1,500)

Hero's M: 50.00

Preflop: Hero is BB with JObrazek, QObrazek
SB raises t30, Hero raises t40, SB raises t80, Hero calls t60

Flop: (t240) 9Obrazek, 10Obrazek, KObrazek (2 players)
Hero checks, SB bets t120, Hero calls t120

Turn: (t480) AObrazek (2 players)
Hero checks, SB bets t320, Hero raises ??
Ostatnio zmieniony 27 lis 2013, 19:02 przez knoperss, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 27 lis 2013, 17:57

Po co slowplayować ten układ, jak ewidentnie przeciwnik ma ochotę się wypłacić? Jeśli on tam złapał kinga, asa, dwie pary czy coś to płaci zawsze, więc możesz napiżdżać od flopa. Jak nie złapał nic to ewentualnie indukujesz jakieś bluffy, ale to na takim boardzie nie będzie zbyt częste, więc po prostu lepiej valuebetować.

Te znaki zapytania na turnie to nie wiem co mają znaczyć? Nie wiesz czy callnąć nutsa :D ?

Btw. masz literówkę w opisie: nie set na flopie tylko straight.

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 27 lis 2013, 18:42

Sory to nie tak miało być już poprawiam.
Bo czy zagranie x/r jest ev?? x/jam to zawsze jest nuts i co lepiej zagrać??

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 27 lis 2013, 19:59

Wydaje mi się, że ciężko będzie gościa zrzucić w tym rozdaniu z czegoś trafionego, więc to raczej samograj. Ale na bardziej suchych boardach to nie wiem czy jest sens grać w ogóle x. Bo jak zagrasz x/r to wygląda mocno, jak x/c to oop masz trochę dziwną linię, bo musisz czekać turn żeby to miało ręce i nogi, i wtedy co na river? Natomiast jak leadujesz flopa to masz potem lead lead lead i easy gierka. No ale nie wiem, może ja to za bardzo upraszczam. Tym bardziej że ja dużo blefuję, więc muszę też valuebety grać w ten sposób.


Wróć do „Heads up”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.