Strona 1 z 1

2,500 GP Turbo R/A chilli

: 31 gru 2009, 11:20
autor: Arnoldao
FT, i mam 4 stack

: 31 gru 2009, 11:40
autor: Pitr3k
Nagralbys w koncu jakis filmik jak do Ft dochodzisz bo ostatnio zdarza Ci sie to coraz czesciej :P Szkoda tylko ze 9 miejsce :(

: 31 gru 2009, 11:46
autor: Arnoldao
W sumie niepotrzebnie zagrałem z UTG all-in z KQoff bo miałem jeszcze poteżny stack 100K
Swoją drogą też idiota sprawdził mnie z A9off gdzie miał 4 stack chyba, i farciarz trafił na riverze A, gdzie na flopie złapałem Q.

Żeby nagrać filmik to trzeba chyba mieć dobrą kamerkę ??

: 31 gru 2009, 12:05
autor: knoperss
Arnoldao pisze:Żeby nagrać filmik to trzeba chyba mieć dobrą kamerkę ??

Arnaldo wystarczy z takiego telefonu z 2Mpix :mrgreen:
tak na serio to masz program który nagrywa pulpit + majk... więc kamera jest zbędna no i filmik gotowy ;)
program to :Camtasia Studio fajny program każdy kto nagrywa swoje rozdania zapewne używa tego programu ;)

: 31 gru 2009, 12:06
autor: Pitr3k
Nie - wydaje mi sie, ze sa do tego zwykle programy :) Uruchamiasz i hula, ale niestety nie znam zadnego :(