2,500 GP Turbo R/A chilli
: 31 gru 2009, 11:20
FT, i mam 4 stack
Pokerkings - NAJWIĘKSZE i NAJLEPSZE forum pokerowe w sieci na którym możesz wymienić się pokerowymi doświadczeniami oraz wziąć udział w unikalnych darmowych turniejach. Każdy aktywny użytkownik poker kings otrzymuje nagrody gwarantowane!
https://www.pokerkings.pl/
Arnoldao pisze:Żeby nagrać filmik to trzeba chyba mieć dobrą kamerkę ??
