Strona 1 z 1
29,12 chlipoker-brak-polskiej-licencji! turniej za punkty
: 30 gru 2009, 00:30
autor: asterix79pl
FT z Sebolą
: 30 gru 2009, 00:54
autor: Pitr3k
Nie tracisz nic z rakebaku - mozesz sobie je normalnie wykorzystywac na turnieje z wpisowym za FPP.
P.S - OGLADAM WASZA GRE MA BYC 1 i 2 miejsce

: 30 gru 2009, 00:56
autor: prezol
pkt które ugrywasz na bonus możesz wykorzystać jedynie na turnieje... nom też grałem w tym turku ale tu to ludzie grają jakoś lużniej.... asterix.. np nabudował się w pewnym momencie po allinach z Q7s........ do 13k..
: 30 gru 2009, 00:58
autor: Pitr3k
Nie dziwne jak rebuy jest tylko za 500 FPP, a ma tego pewnie 30 k +

: 30 gru 2009, 01:08
autor: Sebola
No i nie wytrzymałem - dla mnie to szachy na końcu - nie lubię takiej gry - a już 1 w nocy i trzeba będzie zaraz do małej wstawać.
Poległem tradycyjnie sprawdzając najmniejszy stack z K8 i nadziewając się na JJ - w nastepnym rozdaniu all inuję się z 33 i trafiam na KK - cóż zrobić
: 30 gru 2009, 01:13
autor: Pitr3k
Gratulacje Sebola i Asterix

Dobre HU - krotka pilka ^^
: 30 gru 2009, 01:13
autor: asterix79pl
dzieki za kibicowanie

w Hu juz bylo latwo
: 30 gru 2009, 01:13
autor: prezol
nom gratulacje
: 30 gru 2009, 01:26
autor: Sebola
No przyłaczam się do gratulacji - ja jak zwykle muszę teraz iść odrobić te stracone 60$ hehehe
: 30 gru 2009, 05:33
autor: polak13
Gratulacje! A można wiedzieć jakie padły wygrane ?
: 30 gru 2009, 12:00
autor: asterix79pl
ja 80 dolcow a Sebola chyba 22,pula bylo 200 to ponad polowa dla pokerkingow

: 30 gru 2009, 12:25
autor: GrzesVP
Orientujecie sie w sprawie jak wyglada gra z fpp jesli sie ma program lojalnosciowy? Jesli zagram turniej za 20K fpp - jest taki z ladna pula na chili bodajze - ostatnio cos widzialem. To wowczas am odejmowane ze ugralem 20K fpp niej rake?
: 30 gru 2009, 12:28
autor: Oskarek
GrzesVP, 2 post od góry i w dól i masz odpowiedź

: 30 gru 2009, 13:08
autor: GrzesVP
Oskarek pisze:GrzesVP, 2 post od góry i w dól i masz odpowiedź

Dziekówka, jakos ne czytałem tematu tylko odrazu pytanko poszlo
