Strona 1 z 1

29,12 chlipoker-brak-polskiej-licencji! turniej za punkty

: 30 gru 2009, 00:30
autor: asterix79pl
FT z Sebolą

: 30 gru 2009, 00:54
autor: Pitr3k
Nie tracisz nic z rakebaku - mozesz sobie je normalnie wykorzystywac na turnieje z wpisowym za FPP.

P.S - OGLADAM WASZA GRE MA BYC 1 i 2 miejsce :D

: 30 gru 2009, 00:56
autor: prezol
pkt które ugrywasz na bonus możesz wykorzystać jedynie na turnieje... nom też grałem w tym turku ale tu to ludzie grają jakoś lużniej.... asterix.. np nabudował się w pewnym momencie po allinach z Q7s........ do 13k..

: 30 gru 2009, 00:58
autor: Pitr3k
Nie dziwne jak rebuy jest tylko za 500 FPP, a ma tego pewnie 30 k + :)

: 30 gru 2009, 01:08
autor: Sebola
No i nie wytrzymałem - dla mnie to szachy na końcu - nie lubię takiej gry - a już 1 w nocy i trzeba będzie zaraz do małej wstawać.
Poległem tradycyjnie sprawdzając najmniejszy stack z K8 i nadziewając się na JJ - w nastepnym rozdaniu all inuję się z 33 i trafiam na KK - cóż zrobić

: 30 gru 2009, 01:13
autor: Pitr3k
Gratulacje Sebola i Asterix :) Dobre HU - krotka pilka ^^

: 30 gru 2009, 01:13
autor: asterix79pl
dzieki za kibicowanie ;) w Hu juz bylo latwo

: 30 gru 2009, 01:13
autor: prezol
nom gratulacje

: 30 gru 2009, 01:26
autor: Sebola
No przyłaczam się do gratulacji - ja jak zwykle muszę teraz iść odrobić te stracone 60$ hehehe

: 30 gru 2009, 05:33
autor: polak13
Gratulacje! A można wiedzieć jakie padły wygrane ?

: 30 gru 2009, 12:00
autor: asterix79pl
ja 80 dolcow a Sebola chyba 22,pula bylo 200 to ponad polowa dla pokerkingow :razz:

: 30 gru 2009, 12:25
autor: GrzesVP
Orientujecie sie w sprawie jak wyglada gra z fpp jesli sie ma program lojalnosciowy? Jesli zagram turniej za 20K fpp - jest taki z ladna pula na chili bodajze - ostatnio cos widzialem. To wowczas am odejmowane ze ugralem 20K fpp niej rake?

: 30 gru 2009, 12:28
autor: Oskarek
GrzesVP, 2 post od góry i w dól i masz odpowiedź :)

: 30 gru 2009, 13:08
autor: GrzesVP
Oskarek pisze:GrzesVP, 2 post od góry i w dól i masz odpowiedź :)


Dziekówka, jakos ne czytałem tematu tylko odrazu pytanko poszlo :roll: