BETCLICK FT turniej 10E z godz 17
: 29 gru 2009, 19:07
mam 4 stack i jest bubble
przed chwilą zrzuciłem AK po flopie AJ8
przed chwilą zrzuciłem AK po flopie AJ8
Pokerkings - NAJWIĘKSZE i NAJLEPSZE forum pokerowe w sieci na którym możesz wymienić się pokerowymi doświadczeniami oraz wziąć udział w unikalnych darmowych turniejach. Każdy aktywny użytkownik poker kings otrzymuje nagrody gwarantowane!
https://www.pokerkings.pl/