Strona 1 z 1

BETCLICK FT turniej 10E z godz 17

: 29 gru 2009, 19:07
autor: tommko
mam 4 stack i jest bubble

przed chwilą zrzuciłem AK po flopie AJ8 :D

: 29 gru 2009, 19:16
autor: tommko
FT 3 stack i płatne

wygrałem KK na AQ

i koniec 4 miejsce AQ poległo na AK :neutral:

szkoda mogło być lepiej