PokerStars-nielegalny-w-PL! 8$+0.8$ rebuy.
: 28 gru 2009, 19:44
Calkiem niezly turniej
Wpłaciłem 10$ na Pokerstars-minimalna wpłata, aby zagrac w turnieju Semi-Final dla POlakow o cos tam.
Zstalo na koncie 8.90$ Tak wiec sie nei bede pieprzyc tylko pasuje odrazu wyzerowac konto. Szukam turnieju... i patrze, ok 10minut do konca poznej rejestracji w Rebuy 30K$ gwarantowane,blindy 50/100, stack poczatkowy 1500. Rejestracja. Załozenie: Szybkie podwojenie pozniej kolejne a nastepnie czas pokaze jesli sie uda.
Obecnie blindy 800/1600 ante 150, stack moj 25K, sredni 40K, pozostalo 340 graczy, kasa juz jest ok 50$
Nick grzegorzvp
Miejsce 242 wygrana 68$...
Zstalo na koncie 8.90$ Tak wiec sie nei bede pieprzyc tylko pasuje odrazu wyzerowac konto. Szukam turnieju... i patrze, ok 10minut do konca poznej rejestracji w Rebuy 30K$ gwarantowane,blindy 50/100, stack poczatkowy 1500. Rejestracja. Załozenie: Szybkie podwojenie pozniej kolejne a nastepnie czas pokaze jesli sie uda.
Obecnie blindy 800/1600 ante 150, stack moj 25K, sredni 40K, pozostalo 340 graczy, kasa juz jest ok 50$
Nick grzegorzvp
Miejsce 242 wygrana 68$...