betclic-brak-polskiej-licencji! z godz 19 texas z wpisowym 5E
: 27 gru 2009, 21:52
zostało 14 mam 5 stack
edit;
Na FT wchodzę jako lider
zobaczymy co dalej
koniec na 3 miejscu, po połamanych asach
edit;
Na FT wchodzę jako lider
zobaczymy co dalej
koniec na 3 miejscu, po połamanych asach
