Strona 1 z 1

betclic-brak-polskiej-licencji! z godz 19 texas z wpisowym 5E

: 27 gru 2009, 21:52
autor: tommko
zostało 14 mam 5 stack


edit;
Na FT wchodzę jako lider

zobaczymy co dalej

koniec na 3 miejscu, po połamanych asach

: 28 gru 2009, 21:08
autor: markimark
no i jak poszlo Ci dalej ,ktory byles?

: 28 gru 2009, 21:28
autor: encepence
przeciez napisal ze trzeci ;)