Strona 1 z 1

Parlamentarny Zespół ds. efektywnej regulacji gry w pokera

: 21 sty 2015, 12:06
autor: wiciu-ck
[center]Transmisja ze spotkania Parlamentarnego zespołu ds. efektywnej regulacji gry w pokera
Omówienie propozycji zmian w ustawie hazardowej - spotkanie z ministrem Jarosławem Nenemanem

Obrazek


Transmisja LIVE:
http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje ... F003C8EB3#[/center]

: 21 sty 2015, 13:02
autor: lion_victor
Obejrzałem i powiem tyle: nic się nie zmieni! Pan Minister Neneman został przedwcześnie okrzyknięty zbawcą pokera. Możliwe, że chłopu wiążą ręce, ale równie dobrze najzwyczajniej jest tak samo tępy [można czytać nastawiony antypokerowo, bo TAK!] jak Kapica i reszta osób odpowiedzialnych za obecny stan.

: 21 sty 2015, 13:09
autor: Dawid84
Zaiste, nic nowego. Może i słówek używał ładnych ale nic z nich nie wynikało. "Ja nic nie mogę, to rząd musi. Ale w tej kadencji to już się nie da bo mało czasu i w nowej nowi ludzie się tym zajmą". No ja pierd... 8 miesięcy to mało aby nanieść poprawki do ustawy, ale jak ją na szybko na kolanie pisali w tydzień (nie pamiętam dokładnie ile) to wszystko było ok. Ahh i to porównanie pokera do narkotyków no popłynął. Ciekawa informacja wypłynęła nt. Funduszu ds. leczenia uzależnień hazardowych (czy jakoś tak) - wpływa tam kasa ale jeszcze nikogo nie wyleczyli bo fundusz się organizuje i tak już 4ty rok się organizuje. Masakra - żadnych wyników, zero efektywności ale kasa na koncie się zgadza.

: 04 lut 2015, 17:01
autor: wiciu-ck
kolejne rozmowy w komisjach
cz1. http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje ... A003F9A7E#
cz2. http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje ... 20051E33F#

tu obecny Min. Kapica i odpowiada na pytania m. in posła Górczyńskiego

: 14 maja 2015, 14:01
autor: wiciu-ck
Parlamentarny Zespół ds. efektywnej regulacji gry w pokera
Ustawa hazardowa - skutki gospodarczo - społeczne; dyskusja nad możliwością zmian prawnych

live od 15:00

http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje ... C003CED15#

: 21 maja 2015, 09:11
autor: wiciu-ck
Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Efektywnej Regulacji Gry w Pokera zorganizował wczoraj konferencję prasową ws. ustawy hazardowej.

Artur Górczyński - konferencja z 20 maja 2015 r.
Konferencja prasowa - Rząd o hazardzie na cmentarzach, zamiast w Sejmie


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=chtgIxg68hM[/youtube]

: 21 maja 2015, 09:16
autor: wiciu-ck
Po konferencji w Sejmie dot. ustawy hazardowej Artur Górczyński skierował do Pani Premier poniższe pismo.

link do FB z pismem: https://www.facebook.com/artur.r.gorczy ... nref=story

dla tych co nie mają FB:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

: 09 cze 2015, 15:46
autor: wiciu-ck
Widzę, że link do 1 strony już zastąpiony jakimiś drzwiami :evil: tak to bywa na bezpłatnych serwisach.
Poseł Artur Górczyński otrzymał już odpowiedź na swoje pismo. Tym razem nie wrzucam nigdzie indziej zdjęć tylko na profilu może każdy obejrzeć.

Poniżej cytat:
-----------

Myślałem, że Pani Premier się wysili i odpowie coś od siebie, niestety przesłano mi tylko odpowiedź ministerstwa finansów, czyli dokładnie to samo co zwykle. Choć fragment tłumaczenia tego czemu uciekli z konferencji przypomina mi nagranie pewnego pana w wojnie o kapelusz "Ludzie ratujcie, Niemcy mnie biją!!!"
Tu link do pisma przesłanego do Pani premier https://www.facebook.com/permalink.php? ... 8543599981
Sami oceńcie czy odpowiedź jest odpowiednia.

Link do odpowiedzi:
https://www.facebook.com/19802854359998 ... permPage=1


Źródło: profil FB https://www.facebook.com/pages/Artur-Ro ... 8543599981