Strona 1 z 1
Poker grą umiejętności?
: 02 gru 2013, 19:39
autor: Jah
Gus Hansen przez wielu uważany za jednego z najlepszych pokerzystów nie może poradzić sobie z downswingiem. Tylko czy w tym wypadku możemy mówić o downswingu czy po prostu o braku umiejętności? Od czasu ponownego otwarcia fulltilt-brak-polskiej-licencji! Poker (Listopad 2012) stracił on ... około 10 milionów dolarów. Z czego w ciągu ostatnich 7 dni jego bilans wyniósł prawie jeden milion dolarów na minusie. "Dzięki" tym przegranym osiągnął pułap 15 milionów dolarów straty w całej jego pokerowej karierze na fulltilt-brak-polskiej-licencji! Poker. Co daje mu niechlubny tytuł najbardziej stratnego gracza w historii pokera online.
Ciekawe czy Gus stosuje się do zasad bankroll management
News po angielsku
Profil Gusa na High Stakes Database
: 02 gru 2013, 20:21
autor: bnkn
Ja tam się nie znam, ale downswing na 15mln? Coś się musiało popsuć w jego grze, albo cały internetowy poker to jeden wielki szwindel, a Gus Hansen jest jego największą ofiarą. Oczami wyobraźni widzę jak ktoś programuje soft full tilta , tak by zawsze udupiał Gusa. Nic tylko brać solidne kredyty i zasiadać z nim do stolika...
: 02 gru 2013, 21:23
autor: blade08111991
jego majat3ek to jakies 100 mln $ wiec pewnie stosuje sie do BM. Istnieje teoria ze Gus to czlowiek - freeroll dla graczy HS, który rekompensuje im krzywdzacy system lojalnosciowy.
: 02 gru 2013, 21:47
autor: tonny
blade08111991, skąd masz informacje o takim majątku Hansen'a ? Swoją drogą na czym się tak dorobił ?
: 02 gru 2013, 21:50
autor: TR08
tonny pisze:blade08111991, skąd masz informacje o takim majątku Hansen'a ? Swoją drogą na czym się tak dorobił ?
Przed partyjką stawia na wygraną przeciwnika i wychodzi na plus. ;f
: 02 gru 2013, 23:10
autor: Szfiecu
Akurat to żadna nowość. Od zawsze wiadomym było, że kasę to akurat Hansen największą zarabiał nie na pokerze , a na tych pojebanych gierkach (już nie pamiętam co to było dokładnie) z Chińczykami i innymi. Ponoć jest najlepszym wymiataczem.
: 03 gru 2013, 17:38
autor: blade08111991
TR08, wygrane live ok 10 mln.
Sprzedal betfair-brak-polskiej-licencji!'owi jakas tam stronke za 15 mln.
Lukratywny kontrakt z FTP.
Wydal ksiazke(lub wiecej niz jedna)
Ponoc w Macau jest na sporym plusie. I Jakies tam prowadzi inne przedsięwzięcia. Gdzies czytalem o tym ze wszystkie jego dobra luksusowe + gotowka warta jest ok 100 mln. Wiec jak widac nie bankrutuje.
: 11 gru 2013, 20:50
autor: msqraster
Ciekawe. Ale jeżeli gościu ma taki majątek to może traktować to na zasadzie zabawy. Chociaż 15ml to nie są małe pieniądze.
: 20 gru 2013, 18:39
autor: blade08111991
Chodzi o Gusa Hansena i to, skąd "The Great Dane" bierze środki na grę.
W rozmowie z duńskimi dziennikarzami, którzy mieli okazję osobiście poznać Gusa oraz jego wielkiego przyjaciela Theo Jorgensena, dowiedziałem się, że poza grą w Macau w pokera i zyskami z różnego rodzaju działalności biznesowej, Gus najwięcej chyba zarabia na grze w... backgammona. Hansen często podejmuje bogatych biznesmenów, ludzi wpływowych i znanych (nie tylko z Chin) i jest praktycznie jedynym, który godzi się grać na dowolnych stawkach. Jego rywale chętnie płacą duże pieniądze, by móc zmierzyć się z mistrzem, a Duńczyk, podobnie jak w pokera, w tryktraka (polska nazwa backgammona) nikomu nie odmawia akcji.
Jeden z kolegów po fachu z Danii zdradził mi nawet, że Theo Jorgensen powiedział kiedyś o Gusie: "on nie musi się przejmować pieniędzmi, nie martwcie się o niego. Zamieniłbym się z nim na bankrolle bez zastanowienia". Tak więc, oficjalnie przestajemy się martwić o Gusa - szansa na to, że parę milionów dolarów przegranych na high stakes go "ruszy", jest naprawdę niewielka...
wszystko jasne ;d
Zrodło spam.com
: 16 lut 2014, 23:10
autor: Semien
http://www.youtube.com/watch?v=eRMcycv7mC8 tyle w temacie, bo jego gra wygląda jakby się nudził i grał cukierkami
: 24 lut 2014, 15:19
autor: mikel_S
dobry film
: 15 mar 2014, 19:11
autor: d.doooris
Yo!
http://cashback-vipskrill.spam/
2 msc temu się tym zainteresowałam!
teraz zarabiam na przelewach

: 15 mar 2014, 19:37
autor: yerzy
po tym filmie fajnie widac dlaczego hans ostatnio przegrywa. Ato że ma kase. To inna bajka.

: 24 mar 2015, 00:45
autor: Axcel
bnkn pisze:Ja tam się nie znam, ale downswing na 15mln? Coś się musiało popsuć w jego grze, albo cały internetowy poker to jeden wielki szwindel, a Gus Hansen jest jego największą ofiarą.
Nie wierzę ,że mogą pisać takie rzeczy.. naprawdę tak myślisz? Jakby miało to wyglądać? Jedna osoba siedząca za sterami decyduje komu co dojdzie na river w setkach rozdaniach rozgrywanych w każdej minucie?