Strona 1 z 1

Tony G opuszcza party-brak-polskiej-licencji! Poker Team Pro

: 16 mar 2013, 12:27
autor: mirek908
Antanas "Tony G" Guoga ogłosił, że odchodzi z party-brak-polskiej-licencji! Poker Team Pro i całkowicie poświęci się firmie bukmacherskiej, którą założył w 2009 roku- TonyBet.
Swoją decyzję argumentuje tym, że dalsza współpraca z party-brak-polskiej-licencji! Poker byłaby nie fair, gdyż byłby aktywnym członkiem dwóch firm. Dodatkowo duże znaczenie na tą decyzję miał fakt, że TonyBet bardzo szybko się rozwija. "Tony G" oczywiście podziękował party-brak-polskiej-licencji! Poker za 10 letnią współpracę.
Znany pokerzysta poświęci się więc innej pasji jaką są zakłady bukmacherskie. Twerdzi on, że na razie jego firma jest na początkowych etapach, ale ma wielkie plany. Nie zdziwmy się, więc że za kilka lat TonyBet dorówna największym firmom bukmacherskim na świecie.