Antanas "Tony G" Guoga ogłosił, że odchodzi z party-brak-polskiej-licencji! Poker Team Pro i całkowicie poświęci się firmie bukmacherskiej, którą założył w 2009 roku- TonyBet.
Swoją decyzję argumentuje tym, że dalsza współpraca z party-brak-polskiej-licencji! Poker byłaby nie fair, gdyż byłby aktywnym członkiem dwóch firm. Dodatkowo duże znaczenie na tą decyzję miał fakt, że TonyBet bardzo szybko się rozwija. "Tony G" oczywiście podziękował party-brak-polskiej-licencji! Poker za 10 letnią współpracę.
Znany pokerzysta poświęci się więc innej pasji jaką są zakłady bukmacherskie. Twerdzi on, że na razie jego firma jest na początkowych etapach, ale ma wielkie plany. Nie zdziwmy się, więc że za kilka lat TonyBet dorówna największym firmom bukmacherskim na świecie.
Tony G opuszcza party-brak-polskiej-licencji! Poker Team Pro
-
mirek908
- -#pretendent

- Posty: 83
- Rejestracja: 26 gru 2011, 12:51
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.